Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

ÖzYurtlar İnşaat

 Tarihçe
GÜVEN VE PROFESYONELLİĞİN ADRESİ: ÖZYURTLAR ŞİRKETLER GRUBU
Özyurtlar Şirketler Grubu'nun temellleri, 1990 yılında Esenyurt'ta yapı malzemeleri satışı yapan   25 m2lik bir  mağaza da  atıldı. Uzun yıllar yapı market sektöründe hizmet veren firma, var olduğu süre boyunca profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında oldu. Yapımarket sektöründe belli bir büyüklüğe ulaştığını düşünen Özyurtlar Şirketler Grubu'nun kurucusu Tamer Özyurt, 2005 yılında inşaat sektörüne adım atarak konut ve işyeri yapımına başladı.
Yapı malzemeleri alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan firma, Bahçeşehir - Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, üç etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent - Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı'nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırdı. Özyurtlar Şirketler Grubu, 2010 yılı Mayıs ayında temelini attığı Ntowers ve Aralık ayında satışa sunduğu Nmerkez'le de bölgesinde güçlü bir inşaat firması haline geldi. Özyurtlar Şirketler Grubu, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyürken, yaptığı yeniliklerle de inşaat sektörüne yön veriyor.

Özyurtlar İnşaat’tan kültür ve sanata büyük destek
Özyurtlar İnşaat, izlenme rekorları kıran Çocuklar Duymasın, Umut Yolcuları, Passaparola, Yok böyle Dans’tan sonra, ‘‘New York'ta Beş Minare’’ filmine de sponsor oldu. Filmin yönetmeliğini Mahsun Kırmızıgül yaptı.
Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, kalitesine inandığı projelere bundan sonra destek vermeye devam edecektir.

Üç şehirde çekildi
Hikayesini ve senoryosunu yazan Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ‘New York’ta Beş Minare’ filmi İstanbul, New Yok ve Bitlis üçgeninde çekildi. Filmin kadrosunda Mahsun Kırmızıgül, Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Engin Altan Düzyatan, Zafer Ergin, Ali Sürmeli, Salih Kalyon, Murat Ünalmış, Hüseyin Danyal, Eşref Kolçak, Suna Selen, Yüksel Arıcı ve Ümit Okur’un yanı sıra

Özyurtlar İnşaat 21 yıldır Esenyurt’un gücü olarak, bu bölgeyi kalkındırmak amacıyla sanata verdiği desteklerin yanında birde spor ve sporcuya destek projeleri başlatmıştır. Özyurtlar İnşaat, Bahçeşehir Tenis Kulübünün ana sponsorluğunu yapmaktadır. Ayrıca Özyurtlar İnşaat, İstanbul’un yükselen değeri olan Esenyurt bölgesindeki, 1. amatör kümede bulunan Esenyurt Spor Kulübününde ana sponsorluğunu yapmaktadır. 25 yıldır Esenyurt Spor Klübü Başkanı olan Hasan Kara, Özyurtlar’ın vermiş olduğu destekle ilk defa rahat bir nefes aldıklarını ve 2 sene içerisinde 3. lige çıkmayı hedeflediklerini belirtti. Spora değer veren ve vakit buldukça spor yapan, Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, bundan sonrada sporla ilgili projelere destek vereceğini açıkladı.  

Telefon : 0212 699 10 56
Fax : 0212 699 76 61
Web : www.ozyurtlarinsaat.com
Adres : Nmerkez Satış Ofisi
Satış Ofisi : Yenikent Mah. Dogan Arasli Cad. No:228 Esenyurt-Istanbul
Tel : 0212 699 10 56
Faks : 0212 699 76 61

Etiketler : Özyurtlar İnşaat , Özyurtlar İnşaat konut Projeleri , Özyurtlar İnşaat İletişim , Özyurtlar İnşaat Nerede , Özyurtlar İnşaat Haberleri , Öz Yurtlar Kampanya


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :