Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Demir İnşaat

DEMİR İNŞAAT - HAKKIKINDA - İnşaat sektöründe 27 yıl
 
1984'ten bu yana, binlerce insana yaşam alanları yaratan Demir İnşaat, alanındaki öncülükleriyle 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümüştür.

Kuruluşundan bu güne İstanbul'un çeşitli bölgelerinde değer kazandırdığı binlerce daire, yüzlerce işyeri projesi, okul ve plaza inşaatlarını hayata geçirdi.

Demir İnşaat; 2004 yılında yapımına başladığı, 15.000 metrekarelik "Türkiye'nin en geniş kapsamlı" okulu olan, 1250 öğrenci kapasiteli kolej binasını tamamlamıştır. Okul, 2007'de "Okyanus Koleji" olarak faaliyete geçmiştir.

Demir İnşaat, son dönemde, İstanbul/Beylikdüzü'nde, isimlerini ve konseptlerini hayatın içinden, yaşam enerjisinden ve konfordan alan, 3 önemli projeyi, konut yatırımcılarının artan talebini de göz önünde tutarak hayata geçirmenin adımlarını atmıştır: Günışığı Sitesi, Ayışığı Sitesi ve Narçiçeği Sitesi. Beylikdüzü'nde yeni bir yaşam anlayışını hayata geçirmenin öncüsü olan her bir proje, bugünün ve geleceğin modern yaşam ihtiyaçlarını en iyi koşullarla sağlayan, seçkin ve ayrıcalıklı bir bölge oluşturmuştur. En iyi konutu en iyi fiyatlarla sunan, gayrimenkul yatırımcıları için, 'bölgedeki en hızlı yatırım getirisini' yaratan Demir İnşaat, artan müşteri talepleri doğrultusunda yeni projeler için planlama çalışmalarını da sürdürmektedir.

Demir İnşaat'ın, bu plan doğrultusunda tamamladığı ve yaşamın başladığı ilk proje, Beylikdüzü'ndeki Günışığı Sitesi'dir. Yaşamı güzelleştirmek için tüm ayrıntıların eksiksiz olarak düşünüldüğü Günışığı sitesinde 137 konut, 20 ayda tamamlanarak Ağustos 2007'de anahtar teslimi yapılmıştır. 84 konutluk Narçiçeği Sitesi de Ağustos 2008'de tamamlandı.

Demir İnşaat, 2008 iş planında, 13 dönümlük bir alanda konumlanan, toplam 346 konutluk Ayışığı Sitesi'nin teslimatını da Ağustos 2010'da gerçekleştirdi.

Grup, yurtdışındaki yatırım çalışmalarına da devam ediyor. Bu doğrultuda Ukrayna'nın Vinnytsa şehrinde 22.000 m² lik alan üzerine 60.000 m² lik inşaat alanı olan AVM, plaza ve konut inşaatının proje çalışmalarını sürdürüyor. 2010'da inşaatına başlanması planlanan proje bölgenin önemli merkezlerinden birisi olacaktır.

 

Telefon : 444 21 16
Fax : 212 853 70 70-71
Web : www.demirinsaat.com.tr
Adres : İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:81 Narçiçeği Sitesi A blok K:1
Beylikdüzü/İstanbul

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :