Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yalçıntepe Group

Yalçıntepe Grup'un temeli, bundan 22 sene önce ( 1989 yılında) Esenyurt'ta küçük dükkânda demir ticareti ile atıldı. Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Grubun ana şirketi olarak, Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paralel hızla büyüdü.
Aradan geçen 22 sende İstanbul'un ve ülkemizin önde gelen demir-çelik ürünleri tedarikçilerinden biri haline gelen Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gruba 2 öneli şirket daha kazandırdı.

Yalçıntepe Grup, gayrimenkul sektörüne önce Yeşil Ilgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile ilk adımını attı… İstanbul'un Esenyurt Bölgesi'nde 100 üzerinde münferit konut ve işyerine imza atan şirket, halen faaliyetlerini yine bölgesel olarak konut ve ticari bina yapımında devam ettiriyor.Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimizdeki hızlı büyüme paralelinde Yeşil Ilgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketimizde ekonomik gelişmeler paralelinde büyümesini sürdürdü.

Bu iki şirketimiz, değişen ekonomik koşullara ayak uydurmak ve gayrimenkul sektöründe etkinliğini kurumsal olarak artırabilmek için Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini kurdu. Son 3 yılda bazı projelerde grup dışı değişik şirketler ile azınlık hissedar olarak gayrimenkul sektöründe bilgi ve becerisini artıran için Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini, bu dönemde deneyim kazanan personeli ile daha büyük projelere imza atmak üzere hedef misyon ve vizyonunu değiştirdi. Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini, deneyimli kadrosuyla titiz bir çalışma ile 11 ayda Maximoon projesini geliştirdi.  

Telefon : 444 34 18
Fax : 0212 669 70 21
Web : www.yalcintepegroup.com
Adres : Hadımköy Yolu Atatürk Bulvarı No:22 (Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Yanı)
Bahçeşehir/İSTANBUL
Telefon : 444 34 18 - Faks : 0 212 669 70 21"
Email : info@yalcintepegroup.com

Etiketler : Yalçıntepe Grup , Yalçıntepe Grup projeleri , Yalçıntepe Grup İletişim , Yalçıntepe Grup Maximoon Projesi , Yalçıntepe Grup Esunyurt , Yalçıntepe Grup Esenyurt konut projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :