Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Babacan Yapı

    1996 yılından beri Telekomünikasyon sektöründe yer alan Babacan Group, 14 yıldır Babacan Telekomünikasyon adı altında cep telefonu ve aksesuarları ürünlerinin ithalatını yapmaktadır.
2002 Yılından beri İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atarak Bahçelievler ve Avcılar’da hayata geçirdiği konut projeleri ile sektörde isminden söz ettiren Babacan Yapı, yatırımlarına Beylikdüzü’nde devam etmektedir.
      Mimari ve Teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak, ince detayları düşünerek gerçekleştirdiği projeler ile her kesimden insanların beğenisini kazanmıştır.
Tüm konut projelerinde, rahatlık, yüksek yaşam kalitesi ve farklı iç dekorasyonları ile ön plana çıkarak, bulunduğu bölgeye katma değer sağlayan üstün nitelikli yapılar inşa etmektedir.
Hedefimiz, taşeron firmalarımız , konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz, müşteri ve tedarikçilerimiz ile örnek bir kurum olmak, kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren sektöründe lider bir firma haline gelmektir.

 
KALİTE POLİTİKASI
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak, ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmektir.
          
     En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmektir.

ÇEVRE POLİTİKASI

      Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak.

Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak
 

Telefon : 0212 876 18 08
Fax : 0212 876 19
Web : www.babacanyapi.copm
Adres : BABACAN YAPI MERKEZ OFİSİ
Adres : Merkez Mah. 206 nolu Sok. No:18 E-5 Üzeri Beylikdüzü Yakuplu / İstanbul

Tel : 0212 876 18 08 pbx
Faks : 0212 876 19 91
E-Posta : info@babacanyapi.com

Etiketler : Babacan Yapı , Babacan Yapı Konut Projeleri , Babacan Yapı Beylikdüzü Projeleri , Babacan Yapı İletişim , Babacan Yapı Nerede , Babacan Yapı Haberleri , Babacan Yapı Kampanyalı Projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :