Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

İntaş İnşaat

1963 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Fehmi YILMAZ'ın kurucusu olduğu İNTAŞ İNŞ. SOSYAL ŞEHİRCİLİK SAN. TİC. A.Ş., güvenirliğini ve saygınlığını koruyarak, çağa ayak uydurarak ve teknolojinin son yeniliklerini yakından takip ederek yeni projeler üretmeye devam ediyor.

İNTAŞ İNŞAATÇILAR SOSYAL ŞEHİRCİLİK SAN. TİC. A.Ş., geniş araziler üzerinde hızlı şehirleşme ve inşaat sorununun toplum yararına çözümlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

İNTAŞ A.Ş., Türkiye'nin ilk Sosyal Sigortalar Kurumu ile ilişkili sosyal konutlarını üreten firmadır. Ayrıca İstanbul Anadolu yakasında, Kızıltoprak, Kozyatağı, Sahrayıcedid ve Çamlıca gibi semtlerde hala İNTAŞ adıyla anılan lüks ve sosyal konut projeleri üretmiştir. Şehir merkezindeki konut projelerinin yanı sıra Bodrum, Marmara Ereğlisi, İzmit Körfez ve Sapanca'da çok değişik boyutlarda sahil siteleri de İNTAŞ A.Ş. tarafından inşa edilmiştir. Tüm projelerini satın aldığı araziler üzerinde gerçekleştiren İNTAŞ A.Ş. kaliteli, dayanıklı ve estetik konut üretimini amaç edinmiştir.

Konut sektörü dışında uzun bir süre de devlet taahüt işi yapan firmamız, Türkiye'nin en büyük askeri uçak hangarını Cengiz Topel Havaalanı'nda inşa etmiştir.

İNTAŞ A.Ş. her geçen gün gelişmekte olan inşaat sektöründe, mühendislik disiplini ve titizliğiyle gerçekleştirdiği inşaatlarıyla hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta hem de bir çok ihtiyaç sahibine konut sunmaktadır

Telefon : (0216) 339 42 14-15
Fax : (0216) 339 42 16
Web : www.intasas.com
Adres : İNTAŞ İNŞAATÇILAR SOSYAL ŞEHİRCİLİK SAN. TİC. A.Ş.

İbrahimağa Mah. Zaviyeyokuşu Sok. Murtazaoğlu İş Merkezi No:14/4 Kadıköy / İSTANBUL

Tel:(0216) 339 42 14-15

Faks: (0216) 339 42 16

info@intasas.com

Etiketler : İNTAŞ İNŞAAT , İntaş İnşaat Konut Projeleri , İntaş İntaş İnşaaat Haberleri , İntaş İnşaat İletişim , İntaş İnşaat Kampanyalı Konut Projeleri , İntaş İnşaat Sarı Evler , www.intasas.com , www.sarievler.com


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :