Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Esin Yapı

 İnşaat sektörüne 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Metin Esin, Mehmet Emin Armutçuoğlu ve Fikret Orman'ın bir araya gelmesi ile kurulan Esin Yapı kuruluşundan itibaren önemli projelere imza atmıştır.Bina,konut,işyeri,alışveriş merkezi ve turizm gibi inşaat sektörünün farklı dallarında deneyimleri olan ortaklar oluşturdukları konsorsiyum ile taahhüt ve inşaat yatırımlarını her alanda sürdürmektedirler.


 ProfiliTam hizmet anlayışı,profesyonel kadrosu,yenilikçi tasarımları,müşteri odaklı yaklaşımı ,ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile Esin Yapı sektörde kısa zamanda farklı bir konum elde etmiştir.

 
Vizyon:Dürüstlük ve tutarlılık ilkesi ile büyümek ve gelişmek,çalışanlarımızdan aldığımız güç ile Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Misyon:Günümüz modern yaşamının gerektirdiği tüm yeniliklere uyumlu olduğu kadar,güvenliğin ve konforun kalite ve estetik ile birleştiği , belirlenen zamanda
 

Telefon : 0 212 274 72 79
Fax : 0 212 274 72 19
Web : www.esinyapi.com
Adres : Adres : Kore Şehitleri Cad. No: 16/1 Zincirlikuyu
34394 Şişli / İstanbul /Turkey
E-Mail : info@esinyapi.com

Etiketler : Esin Yapı , Esin Yapı Konut Projeleri , Esin Yapı İstanbloom projesi , Esin Yapı İstanbloom Kampanyalı Konut Projeleri , Esin Yapı İletişim , Esin Yapı Nerede , Esin Yapı Haberleri , Esin Yapı Yeni Başlayan Konut Projeleri , www.esinyapi.com. Esin Y


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :