Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Astay Gayrimenkul İnşaat

 ASTAY GAYRİMENKUL İNŞAAT
ASTAY, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 2004 yılında kuruldu.
Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet otelleri, ASTAY’ın hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.
ASTAY hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiyor.
ASTAY projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendiriyor. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.
Yalnızca konut yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretiyor, geliştiriyor.
ASTAY Vizyonu
Tüm paydaşlarımız için kalıcı değerler yaratmak. Becerilerimizi, enerjimizi ve kaynaklarımızı en üst kalitede planlama, tasarım, inşaat ve operasyon özelliklerimiz ile birleştirerek müşterilerimize nesillerce sürecek, benzersiz bir keyif ve konfor garanti edecek gayrimenkul projelerine yatırım yapmak.
ASTAY Misyonu
Geniş çaptaki becerilerimizi insanların “rüya gibi” diye tabir edecekleri konut projeleri yaratmak için kullanarak sektörde sofistike lider rolünü üstlenmek.
Projelerimizi yürütürken, Türkiye ve dünyada sektörünün en iyisi olan danışmanlık, iletişim firmalarıyla çalışarak niteliğinden taviz verilmemiş ürünler sunmak.
Farklı iş ihtiyaçlarımıza yönelik iş ortaklarımızı etkin bir şekilde belirlemek, seçmek ve verimli bir çalışma süreci yürütmek.
Doğru bir durum analizi ile bünyesinde kullanım avantajları da bulunduran benzersiz ve değerli lokasyonlar belirlemek.
Projelerimizi en doğru insanlar ve tedarikçilerle geliştirmek.
İnşaat ve operasyon işlerimizi sektörünün en iyisi olan iş ortaklarımızla yönetmek.
ASTAY olarak, sistemimiz içerisinde yer alan her bölüm, belirlemiş olduğumuz en üst seviyedeki standartlara uyum sağladığı takdirde ortaya çıkacak sonucun mükemmelden farklı bir şey olmayacağına inanarak çalışıyoruz.
ASTAY Değerleri
Nitelikli bir tüzel kişilik sahibi olmak.
Uzun vadeli nakit akış yönetimi ile işletilebilir varlıklara yatırım yapmak.
Varlık yönetimi ve proje yönetimine odaklanmak, varlık büyümesinden ziyade gelir büyümesini sağlayacak fırsatları bulmak.
Yaratıcı insanların bünyemizde yer almasını ve onlara uygun ortamı sağlamayı başarmak.
Kentsel toplumlar yaratmak için kullanılan alana ve projeye değer katmak.
Şehir ve şehirliler için yaşam kalitesi üretmek.
İnsanlara, hukuk sistemine ve ortak paydaşlara karşı hesap verebilir olmak.
ASTAY Hedefleri
Ana faaliyet alanımızı genişletmek, hizmet ve gayrimenkul sektörlerinde öncü ve yenilikçi firma rolünü üstlenerek uzun dönemde kârlı nakit akışı sağlamak. Kurumsal hedeflerimizi gerçekleştirmek için uygun finansal mekanizmaları planlanmak ve uygulamak.
ASTAY Öyküsü
Mesut Toprak, işine duyduğu tutku ile başarıyı bir araya getirmiş bir iş adamı. 30 seneyi aşkın bir süreyi tekstil sektöründe geçirdi. Bu süreçte dünya çapında tanınmış giyim markaları için üretim yapan şirketlerle beraber tekstil sektörünün önde gelen isimlerden biri oldu. Bu başarısının ardından, kurduğu sistemlerin ve yetkin insanların katkısıyla beraber, firmalarını kendi kendilerini yürüten kurumlar haline getirdi. Böylece her bir şirket kendi sistemi içinde sorunsuz çalışmaya başladı. Bu sayede Mesut Toprak, zamanını başka sektörlere odaklanarak değerlendirmeye başladı. Uzun zaman yakından takip ettiği başka bir sektör olan turizm alanında altın değerinde fırsatları tespit etme imkanı buldu. Dünya çapında tanınmış ve kendini kanıtlamış bir marka olan Four Seasons tarafından yönetilen 2 mekanda hayalini kurduğu yatırımı yapma fırsatını yakaladı. Bu ilk yatırım ile tekstil sektöründe uygulamış olduğu planlamayı bu sektörde de yeniden uygulamayı öngörerek kısa sürede çalışmasının karşılığını gördü. Turizm sektörü Mesut Toprak için yeni olsa da tekstil sektöründe kendisini başarıya ulaştıran işletme stratejisini benzer şekilde uyguladı: Sektörünün en iyileriyle çalışmak ve ortak başarı için güçlü bir yönetici rol üstlenmek.
Bu strateji kısa sürede meyvelerini verdi ve bugün ASTAY, vizyonu, hedefleri ve projeleriyle sektörünün önde gelen değerlerinden biri olma yolunda ilerliyor.


ASTAY, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 2004 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. İstanbul Four Seasons Bosphorus ve Four Seasons Sultanahmet otelleri, Astay’ın hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.
ASTAY hedefine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretme, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiriliyor.
ASTAY sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor. OnaltıDokuz İstanbul bu anlayışın en yeni eserlerinden biri. Bakırköy Sahilyolu üzerinde, İstanbul’a hakim, yepyeni bir yaşam alanı. Hem anı yaşamak, hem de geleceğe iyi bir yatırım yapmak için.


 

Telefon : 444 4 169
Fax : 0212 415 16 86
Web : www.astayyatirim.com
Adres : SATIŞ OFİSİAbay Caddesi No: 56 Kazlıçeşme
Zeytinburnu 34020, İstanbul
T: 444 4 169
F: 0212 415 16 86
E: info@onaltidokuzistanbul.com

Etiketler : SATIŞ OFİSİAbay Caddesi No: 56 Kazlıçeşme Zeytinburnu 34020 , İstanbul E: info@onaltidokuzistanbul.com


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :