Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

AC Yapı

 Yönetim Kurulu Mesajı
Hızla değişen dünya standartlarına başarılı bir şekilde uyum sağlamayı başaran şirketimiz, orta-üst ve üst gelir grubuna yönelik çağdaş ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktadır.

Şirketimiz; kurumsallığı, kurum kültür ve değerlerine sahip çıkan yetkin profesyonel kadroları, müşteri ve işbirliği yaptığı kuruluşlarla sistematik ilişkiler kuran yapısı ile sektöründe farklılık yaratmıştır.

Bu gelişmeler ışığında, prestijli projelerin altına imza atan bir şirket olarak anılmaktan kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Bugüne dek kendi alanında örnek sayılacak çok sayıda konut projesinin yaratıcısı olan AC Şirketler Grubu, bu projeler içerisinde en kapsamlı ve başarılı uygulamalarından biri olan Meritlife Kent projesi ile çevreye, doğaya ve insana saygıyı yüksek standartlara taşıyacak geleceğin yaşam alanlarını başarıyla hayata geçirmiştir.

Kent yaşamının zorluklarından uzak ancak çağdaş bir kentin tüm olanaklarına sahip; yatay yaşam düzeninde çevreye dost tasarımı, ileri teknolojisi, yüksek konforu ve erişilebilirliğe gösterdiği özenle örnek bir proje olan Meritlife Kent, AC YAPI için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

AC YAPI’nın gelişimine katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi bir kez daha yineliyoruz.
Saygılarımızla, AC YAPI A.Ş.

AC YAPI konut üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar.
Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri kullanmaya özen gösterir.

Kurumsal anlayış çerçevesinde; yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini hedef alarak; tedarikçi ve alt yüklenicilerle ilişkileri geliştirerek bu doğrultuda müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak AC YAPI’nın kalite politikasıdır.

Değerlerimiz
Ülkemize ve toplumumuza artı değer katmak,
Sürekli öğrenme ve gelişme için kaynak yaratmak,
Daima “en iyi” ve “en güvenilir” olmak,
Yetkin insan kaynağımızın en önemli sermayemiz olduğunun bilincinde olmak,
Kaliteden ödün vermeden üretmek,
Deneyimlerimizle yeni katma değerler yaratmak.

 
Adres : Emek Mh. Ordu Cd. No:6 Sancaktepe / İstanbul
Telefon : (0216) 526 44 10 (pbx) 
Faks : (0216) 526 15 18


 
 

Telefon : (0216) 526 44 10 (pbx)
Fax : (0216) 526 15 18
Web : www.acyapi.com.tr
Adres : Adres : Emek Mh. Ordu Cd. No:6 Sancaktepe / İstanbul
Telefon : (0216) 526 44 10 (pbx)
Faks : (0216) 526 15 18

Etiketler : AC YAPI , Ac Yapı Konut Projeleri , Ac Yapı Haberleri , Ac Yapı Kampanyalı KOnut Projeleri , Ac Yapı İletişim , Ac Yapı Hayat Meritlife , Ac Yapı Anadolu Yakası Konut Projeleri , İstanbul Konut Projeleri , Ac Yapı Yeni Başlayan Konut Projeleri , www.a


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :