Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Emay İnşaat

Emay İnşaat, 1995 yılında Ankara'da kurulmuştur. Mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere, gelişmeye agk, cesur ve atak bir gelişme politikası İzlemesini sağlamıştır.
Şirket, 1996 yılında istanbul Büyüksehir Belediyesi tarafından ihale edilen konut ihalelerini kazanmasıyla birlikte istanbul merkezli projelere katılarak taahhüt sektöründe yerini almıştır.
Daha sonra SSK, Oyak, Bayındırlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi kurumların okul, hastane gibi önemli projelerini tamamlamıştır.
2000 yılından sonra Büyüksehlr Belediyesi ve TOKİ tarafından ihale edilen, tünel kalıp sistemiyle gerçekleştirilen toplu konut projelerine katılmaya başlamıştır.
Emay İnşaat, son dört senede tamamlanan ve yaşama başlanan 3000 adetin üzerinde konut üretmiştir.
Toplu konut alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Emay İnşaat A.Ş., makine parkı ve bilgi birikimini
sürekli artırarak günümüz koşullarında en iyiyi üretmek ve sunmak çabasındadır.
Emay İnşaat A.Ş. taahüt sektöründe geçen 10 yılda 100'e yakın işi başarıyla tamamlamış ve yılda ortalama 350-400 milyon USD yapım cirosuna ulaşmıştır.
2005 yılında, yaşam standartlannı yükseltmek hedefiyle "Plus" konseptini ve KentPIus markasını yaratarak, 2044 konutluk KentPIus Ataşehir projesini sunmuştur.
KentPIus Alaşehir'den sonra KentPIus Mimarsinan ve KentPIus Kartal'ı üreten Emay İnşaat, kalite, güven ve art değerle adını Özleşürmlştir. KentPIus projeleri, en önemli markalı projeler arasında yer almaktadır.

Tüm Dünya'da inşaat sektöründe yaşanan teknik, mimari gelişmeleri yakından takip ederek, sağlam güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle "kalite ve insan" odaklı hizmet sunmak.

Kaynak: http://www.emayinsaat.com.tr

Telefon : +90 216 469 37 10
Fax : +90 216 469 37 15
Web : http://www.emayinsaat.com.tr
Adres : Merkez;
Değirmenyolu Cad. Çetinkaya Sk. No: 22 İçerenköy / Kadıköy- İSTANBUL

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :