Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Mimart Yapı

 Mimart Yapı  GİRİŞ

1992 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Mimart Yapı Ortakları, birçok ülkede önemli projelere imza attı. Toplu konut projelerinden otellere ve iş merkezlerine uzanan geniş bir yelpazede çağdaş yapılar üreten Mimart Yapı, geleceğe güvenle bakan kuşaklar için çalışıyor.

Alanında uzman mühendis ve mimarlardan oluşan deneyimli kadrosuyla, çağdaş mimari ilkelerine sadık kalarak, doğal dengeye zarar vermeyen güvenli yapılar üreten Mimart Yapı, uzmanlık ve deneyiminin gücünü her projesinin temel dinamikleri kılıyor.

Mimart Yapı; istatiksel veriler ile isteklerinizi analizleyerek, ihtiyacınız olanı standartlarınızın çok üstünde ve imkânlarınızla ulaşılabilir olarak sunmaya devam ediyor.

Mimart Yapı 'hayal gücünüz'…

 
FAALİYET ALANI

Mimart Yapı, uzun yıllara dayanan deneyimiyle, yurtiçinde ve yurtdışında resmi kurumlara ve özel sektöre ait inşaat taahhüt işleri üstlenmektedir. Ayrıca mimari proje tasarımları gerçekleştirmekte; peyzaj mimarisi, çevre düzenlemesi, mühendislik ve teknik müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Mimart Yapı Ofis

Tel: 90 (212) 438 28 58
Fax: 90 (212) 438 37 92
E-Posta: info@mimartyapi.com
Adres: Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat:19 N:71 Esenler/İSTANBUL

Telefon : (212) 438 28 58
Fax : (212) 438 37 92
Web : www.mimartyapi.com
Adres : Tel: 90 (212) 438 28 58
Fax: 90 (212) 438 37 92
E-Posta: info@mimartyapi.com
Adres: Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat:19 N:71 Esenler/İSTANBUL

Etiketler : Mimart Yapı , Mimart Yapı projeleri , Mimart Yapı yeni başlayan konut projeleri , Mimart Yapı iletişim , www.mimartyapi.com , Mimart Yapı Mimart Yapı Kelebekler Vadisi , Mimart yapı Armadacity , Mimart Yapı Nerede , Mimart Yapı Kampanyalı Konut Projel


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :