Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Garanti Koza İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Granti Koza   Bir 21. Yüzyıl Şirketi

1948 yılında, Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 62 yıllık inşaat müteahhitliği ve 29 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile, yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup; 2004 yılından itibaren, yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en eski ve deneyimli taahhüt gruplarından biri olan GARANTİ KOZA, uzun ve köklü geçmişi boyunca, sektörün ve ekonomik eğilimlerin doğrultusunda, pek çok farklı ortaklık yapılarında başarıyla hizmet vermekle, dönemin beklenti ve eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yapmıştır.

1948’de Garanti Bankası ile yola çıkan, 1976’da Koç Holding, 1987’de Alman Hochtief, 2000’de İngiliz Balfour Beatty hissedarlığı süresince; önce Garanti İnşaat, sonra GARANTİ KOZA İnşaat, daha sonra da Garanti Balfour Beatty isimleri ile faaliyet göstermiş olan GARANTİ KOZA, 2004 yılından itibaren, inşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarında; daha dinamik ve daha yüksek rekabet gücüne sahip bir yapı kazanmayı amaçlamaktadır.

Bu anlamda, baraj, tünel ve altyapı işleri, endüstriyel binalar, yüksek binalar ve arazi geliştirme konularında, ve özel projelerde kazandığı deneyim ve hizmet potansiyeli ile; yıllar boyunca GARANTİ KOZA İnşaat’ın kazandığı başarılarda payı olan ve sektördeki devamlılığını sağlayan, yetkin ve deneyimli kadrosunun da katkılarıyla; yeni ve dinamik bir ortaklık yapısı kurulmuştur. Böylece, daha çağdaş, sonuca çabuk giden, etkin ve yüzyılın beklentilerine uygun bir kimliğe kavuşulması hedeflenmiştir.

GARANTİ KOZA, 62 yıl boyunca taşıdığı güvenli ve güçlü yapısı, uzman ve öncü geçmişi ve pek çok ülkede tamamladığı değişik projelerden kazandığı geniş deneyim ve değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyet ve kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte, Rusya, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde kazandığı uluslararası deneyimleri; önemli yatırımlarla desteklemektedir.

GARANTİ KOZA, dinamik ve daha girişken bir pazarlama stratejisi ortaya koyarak, Türkiye ve komşu ülkelerde inşaat taahhüt ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğunu kanıtlamayı hedef seçmiştir.

 

Telefon : (212) 467 22 22
Fax : (212) 438 24 09
Web : www.garantikoza.com.tr
Adres : Garanti Koza İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat: 34
34235 Esenler / İstanbul
e-mail : garanti@garantikoza.com.tr

Etiketler : Garanti Koza İnşaat , Garanti Koza İnşaat Konut Projeleri , Garanti Koza İnşaat İletişim , Garanti Koza İnşaat İstanbul Konut Projeleri , Garanti Koza İnşaat Kampanyalı Konut Projeleri , Garanti Koza İnşaat Nerede , Garanti Koza İnşaatHaberler


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :