Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Dap Yapı

 Geleceği inşa ediyoruz.

DAP Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Bir başarı öyküsü…

DAP Yapı, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır.

Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla DAP Yapı, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. DAP Yapı, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında Ziya ve Rafet Yılmaz kardeşlerin ilk markalı konut projelerini 1999’da gerçekleştirmesiyle varlık kazanmıştır. “Şelale” konsepti kullanılarak gerçekleştirilen bu projeyle Kâğıthane’nin adeta çehresi değişmiştir. Kente yeni bir kimlik, şehre yeni bir silüet…

Kâğıthane’de Şelale Evleri’yle başlayan bu kalite yolculuğu, Ümraniye-Çekmeköy ve Maltepe-Dragos-Kadıköy hattında Şelale Konakları, Şelale Village, Şelale Crown Center, Şelale Premium, Şelale Space Center, Centro Futura; Türkiye’nin sayılı projelerinden Dragos Royal Towers, DAP Royal Center ve yine bir ilkin gerçekleştirildiği DAP Burgu Kule’yle devam etmektedir.

Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yanında mimarî özgünlük yönünden de ilkleri yine DAP Yapı gerçekleştirmiştir. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, DAP Yapı’yı aynı zamanda yurt dışına açmıştır.Çobançeşme Cad. Şelale Evleri  Kağıthane / İSTANBUL
Tel:Çobançeşme Cad. Şelale Evleri  Kağıthane / İSTANBUL
iletisim@dapyapi.com.tr


 
 

Telefon : 02123214051
Fax : 02122956188
Web : www.dapyapi.com.tr
Adres : Çobançeşme Cad. Şelale Evleri Kağıthane / İSTANBUL

Tel:Çobançeşme Cad. Şelale Evleri Kağıthane / İSTANBUL

Tel: 02123214051
iletisim@dapyapi.com.tr

Etiketler : Dap Yapı , Dap Yapı Konut Projeleri , Dap Yapı Yeni Başlayan Konut Projeleri , Dap Yapı Anadolu Yakası Konut Projeleri , Dap Yapı Avrupa Yakası Konut Projeleri , www.dapyapı.com.tr , Dap Yapı Kampanyalı Konut Projeleri , Dap Yapı Rezidense Projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :