Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Fer Yapı

FARKLI PERSPEKTİFLER, FARK YARATAN PROJELER
Kurucu ortaklarımız, gayrimenkul sektörünün iki duayen ismi Muammer Saka ve Ramadan Kumova?nın 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikiminden aldığımız güçle, 2010 yılı Nisan ayında gayrimenkul sektöründe Fark Yaratan Projelere imza atma hedefiyle yola çıktık.

Geliştirici ve yatırımcı olarak ele aldığımız tüm projelerde; yaratıcılık, güvenilirlilik, çevrecilik ve mevcudiyetimizi borçlu olduğumuz toplumumuza saygı prensiplerimizden hiçbir şekilde ödün vermeden, ülkemizin ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında nitelikli gayrimenkul projeleri üretmeyi amaçlıyoruz. Projelerimizi her perspektiften inceliyor, detaylandırıyor ve mimari sanatla mühendislik biliminin birleştiği kalıcı eserler yaratıyoruz.

Kuruluşumuzun ilk yılında, Sinpaş GYO ve Boyner Holding gibi Türkiye?nin geleceğe dönük yüzünü temsil eden dev kurumların güvenini kazanarak imza attığımız, toplam değeri 200 milyon doları bulan, 300.000 m2?lik toplam inşaat alanına sahip ortak projeler ise vizyonumuza sağlam adımlarla ilerlediğimizin en önemli ispatı.

Kısa sürede gayrimenkul sektörünün lider geliştiricileri arasında aldığımız haklı yerimizi, uzman kadromuz, güçlü finansal yapımız, istikrarlı büyüme politikamız, en son teknolojilere sahip altyapımız ve her alanda müşterilerimizi odak noktada tutan çalışma anlayışımıza borçluyuz.

Fer Yapı olarak ULI (Urban Land Institute), GYODER, GRI gibi ulusal ve uluslararası sektör organizasyonlarında etkin rol alıyor, Türkiye gayrimenkul sektörünün gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına yön veren kalıcı projeleri hayata geçirmek için hız kesmeksizin çalışıyoruz.
 

Telefon : 0212 272 49 09
Fax : 0212 272 22 63
Web : www.feryapi.com
Adres : FERYAPI MERKEZYıldız Posta Cad. Dedeman Ticaret Merk.
No: 52/8 34349 Gayrettepe Beşiktaş / İstanbul
Tel: 0212 272 49 09
Faks: 0212 272 22 63
E-Posta: bilgi@feryapi.com

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :