Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Bay İnşaat


60 yılı aşkın bir ticaret tecrübesine sahip Nesim Özmandıracı liderliğinde, 38 yıldır arkadaşlıklarını ve ortaklıklarını sürdüren İnşaat Mühendisleri Taner Tombuloğlu ve Şafak Levi ile Erol Özmandıracı, Elazar Yakar ile beraber 1997 yılında BAY İnşaat’ı kurdular.

BAY İnşaat, bugüne kadar gerçekleştirilen tüm projelerde takım çalışmasına olan inancı ile çalışanlar, tedarikçiler, taşeronlar ve müşteriler arasında oluşturulan yapı ile öncelikle “Güven, Saygı ve Kalite” inşa etmiştir. Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi mimarlarının tasarladığı projelerinin tamamını öz kaynaklarını kullanarak imar yönetmeliklerine uygun, hukuki altyapısı tamamlanmış ve ruhsatı alınmış olarak müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunmuştur.

Bugüne kadar Bay İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve tamamlanmış olan tüm projeler önceden belirlenmiş olan zamanlamalarda müşterilerine iskanları alınarak teslim edilmiştir.

Sanata ve doğaya karşı üzerine düşen sorumluluğu, sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle kurulduğu ilk günden beri farklı projeler çerçevesinde destekleyen BAY İnşaat, Türkiye’nin kaybolan ormanlarını yeniden kazandırmak için mücadele eden TEMA Vakfı ile tamamlamış olduğu son projesi olan Hilpark Suites’in toplam m2 satış alanının 5 katı büyüklüğünde bir sahayı ağaçlandırmıştır. Tekirdağ ilinde TEMA Vakfı tarafından tahsis edilen alanda, Hilpark Suites projesi kapsamında 82.500 m2 alanı ağaçlandırmış ve Maslak projesi ile ağaçlandırma çalışmalarının 600,000 m2’ye ulaşmasını hedeflemiştir.
 

Telefon : 212.323 4370 pbx
Fax : 212.323 4372
Web : www.42maslak.com
Adres : Ahi Evran Caddesi. No: 6 Maslak Mahallesi
34398 Şişli / İSTANBUL

Etiketler : bay inşaat , bay inşaat konut projeleri , bay inşaat iletişim , bay inşaat istanbul konut projeleri , bay inşaat maslak rezidence projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :