Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Sur Yapı

 

1992 yılında ve Z. Altan Elmas. Ufuk Elmas, Hakan Elmas, Bilal Özkan, Abdullah Armağan'ın bir araya gelmesi ile yaşama geçen Sur Yapıkuruluşundan itibaren birçok prestijli inşaatı başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı İşlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. SUR YAPI ENDÜSTRİ SAN. ve TİC. A.Ş. proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, İnce yapı işleri dahil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir. Firmanın faaliyet alanları proje geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır.

Kuruluşundan bu güne milyon m2 yi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı'nın imza attığı bitmiş projelerden bazıları; Bosch- Siemens Yönetim Merkezi. Opet Yönetim Merkezi. Aviva Sİaorta Yönetim Merkezi. Hayat Holding Yönetim Merkezi. Onur Ofis Park, Enginsoy Konut ve İşyerleri Blokları. Selvice Evler, Greenium. Villa Sera. Dora Park'tır.

Telefon : +90 216 556 08 00
Fax : +90 216 422 65 14
Web : http://www.suryapi.com.tr
Adres : Merkez;

Burhaniye Mah. Abdullah Ağa Cad.
No:121
Altunizade
İSTANBUL
TÜRKİYE

Etiketler : sur yapı , sur yapı inşaat , exen istanbul , sur yapı tanıtım , sur yapı projeleri , sur yapı metro garden , sur yapı inşaat projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :