Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Özderici GYO

 

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., bir faktoring kuruluşu olarak “Öz Finans Factoring Hizmetleri A.Ş.” adıyla 05 Haziran 1992’de kurulmuş olup şirket hisseleri 1994’te halka arz olmuş ve hisselerinin %49.04’ü İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

Özderici GYO’nun faaliyet konusu Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmaktır. Şirket Kayıtlı Sermaye Sistemine tabi olup, şu an için Ödenmiş Sermayesi 100.000.000. TL dir.

Özderici GYO, gayrimenkul sektöründe arazi geliştirme, proje geliştirme ve kentsel dönüşüm alanlarında, nitelikli projeleri geliştirmeyi ve sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı projelere öncelikli konut sektörüne odaklanmayı planlamaktadır.

Küresel bir vizyon ve çevreci misyonla yatırım yapan Özderici GYO'nun nihai hedefi, sektöründe ve ülke ekonomisinde artı değer yaratan projelerle ortaklarına verimli ve kârlı bir portföy sunmaktır.          

Telefon : +90 216 371 98 58
Fax : +90 212 270 23 53
Web : http://www.nuvodragos.com
Adres : Genel Merkez:
Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat 9
34330

Etiketler : Özderici , Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı , Özderici gyo projeleri , nuvo , nuvo dragos , nuvo dragos projesi , özderici projeleri , nuvo dragos konutları


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :