Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ekşioğlu İnşaat - Antalya

Ekşioğlu ailesi 1950’li yıllardan itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarının biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir.

Ekşioğlu inşaat ülkemizde güven ve kalite simgesi olmuştur.

Türkiye’nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp okul , hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, barajlar üst yapı imalatları gerçekleştirmiştir.

Başlıca ; İSTANBUL , ANKARA , ANTALYA , YALOVA , SAMSUN , ÇANAKKALE , MERSİN , İZMİR , MUĞLA , EDİRNE ve İZMİT gibi illerimizde de konut üretiminde öncü firmalardandır.

Özellikle İstanbul’un değişik semtlerinde özel konut üretimi ile on binlerce aileyi konut sahibi yapmıştır.

Değişen ve gelişen Türkiye’mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur.

İlk yıllarda devlet eliyle yapılan bu hizmet milletimizin çok az bir kısmına hitap etmiştir.

Ekşioğlu çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurarak halkımıza kaliteli her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler imal etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Bizim ekşioğlu inşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla  birlikte deprem yönetmeliğine uygun, yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.

Telefon : 0242 259 35 58
Fax : 0242 259 28 57
Web : http://www.eksiogluinsaat.com.tr
Adres : Hurma Mah. Boğaçayı Cad. Ekşioğlu Akdeniz Evleri Sitesi. M Blok :2 KONYAALTI / ANTALYA

Etiketler : ekşioğlu inşaat antalya , ekşioğlu inşaat , ekşioğlu konut projeleri , antalya konut projeleri , antalya konut haberleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :