Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ulusoy İnşaat

 

İnşaat sektöründe 15 yıllık birikim ve uzmanlığa sahip olan Ulusoy İnşaat Şirketler Grubu, 2008 yılından itibaren şirket genel merkezini Ankara'ya alıp yeniden yapılanarak toplu konut projeleri çalışmalarına hız vermiştir.
 
Trabzon'da Ulusoy Palmiye Evleri, Ulusoy İdeal Evler I.Etap, İdeal Evler II. Etap, Ankara'da Ulusoy İdeal Evler, Ulusoy Prestige I, Prestige II, Ulusoy Gölbaşı Prestige, Ulusoy Modern, ve Eryaman Residance, Eskişehir'de 7 ayrı alanda konuşlanmak suretiyle Ulusoy İdeal Evler olmak üzere toplam 16 şantiyede yaklaşık 2.000 konut inşaatımız bulunmaktadır.
 
Büyüme stratejimizin önemli adımı olarak İstanbul'da da çalışmalara başlanmış olup 2011 ve 2012 senesinde 5.000 konuta ulaşmayı hedeflemekteyiz.
 
Amiral gemimiz olan inşaat şirketimizi desteklemek, imalat kalitemizi artırmak amacıyla Ulusoy Yapı Dekorasyon şirketini kurarak Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 12 dönüm kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamızda, mutfak ve banyo dolabı, kapı, PVC doğramalar, asansör ve bilumum ahşap aksamları vb. imal edilmeye başlanmıştır. 
 
Her geçen gün genişleyen hizmet ağımızla en kaliteli yaşam alanlarını en iyi fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunmak hedefimizdir.
 
Bünyemizde bulunan Ulusoy Proje şirketi, yapmış olduğu projelerle sadece konut üretmekten öte, doğa ve kent hayatını buluşturan, yaşam kalitesini artıran, estetik ve konforu birleştiren projelerle müşterilerimize yaşanacak mekanlar tasarlamaktadır.
 
Ayrıca Kentsel dönüşüm projeleri ile şehirlerimizin marka değer olmasına katkı sağlamaktadır.
Telefon : 0 312 285 48 22
Fax : 0 312 284 53 44
Web : http://www.ulusoyinsaat.com
Adres : 53. Cd. 1450. Sk.Ulusoy Plaza 9/40 Çukurambar/ANKARA

Etiketler : ulusoy inşaat , ulusoy inşaat projeleri , ankara inşaat projeleri , ulusoy anlara projeleri , ankara konut projeleri , ankara ulusoy inşaat konut projeleri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :