Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

İnanlar İnşaat A.Ş.

Hakkımızda
İnanlar İnşaat, Erzincan Sarıgöl doğumlu, Erzincan şehir merkezinde esnaflık yapan merhum Hamdi İnan’ın dört erkek evladı, merhum Nurettin İnan, merhum Bedrettin İnan, Mimar Bahattin İnan ve Mimar Alaattin İnan tarafından, 1965 yılında, İstanbul Laleli semti, Koska Caddesi'nde, İnan İnşaat adıyla kurulmuştur. İlk yıllarında Eminönü ve Fatih ilçelerinde iş hanı ve apartmanlar yap-sat metodu ile yapılmış, daha sonraları İstanbul geneline yayılınarak iş hanı, apartman, otel, çarşı, hastane, okul, yurt binası, cami, fabrika, akaryakıt istasyonu, hiper market, depo binaları, büro binaları, konut siteleri ve residanslar gibi her çeşitten üst yapılar inşası gerçekleştirilmiştir. 1994 yılında İNANLAR adını alan şirketin, bugünlere gelene kadar İstanbul genelinde gerçekleştirdiği proje sayısı 200 adeti geçmektedir. İnşaatların sadece bir tanesi İstanbul dışında, Antalya’da yapılmış, vakıf anlamında yapılan sosyal sorumluluk inşaatları ve maliyet artı kar metoduyla yapılan birkaç inşaat hariç tüm binalar yap-sat modeliyle pazarlanmıştır. Bugüne kadar 200’ü aşkın projede yaklaşık 5,000 adet bağımsız bölüm üretilmiş ve kullanıcılarına söz verilen tarihte teslimleri yapılmıştır. ISO 9001:2000 kalite sertifikasına sahip İNANLAR’ın en büyük haklı gururu, eski projelerdeki misafirlerinin yeni projelerden bir daha mal sahibi olmalarıdır. Faaliyetlerini yaklaşık 200 kişilik kadrosuyla Fulya’da sürdüren İNANLAR, Terrace Fulya binasında bulunan 2,500 m2'lik yeni bürolarına taşınma aşamasındadır. Şu an devam eden ve yakında başlayacak olan, kendisine ait veya iştirak halinde olduğu 21 adet inşaat projesi bulunan İNANLAR, tüm dünyanın krizde olduğu 2009 yılını 100,000,000 TL ciro ile kapamıştır. Yine aynı sene 6,000,000 TL kurumlar vergisi vermiştir.
        
Serdar İnan (2. nesil)
1966 yılında Erzincan’da doğan Serdar İnan, 1984 yılında Robert Kolej’den mezun oldu. 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden lisans diploması aldı. Aile üyelerinin bir çoğu mimar ve inşaat mühendisi olan Serdar İnan, üniversite yıllarında aile şirketi İnanlar İnşaat’ta çalışmaya başladı. 1994 yılında İnanlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Serdar İnan, bugüne kadar yüzün üzerinde projeye imza attı. Şiir ve makale yazmak, seyahat etmek ve de tasavvuf konuları ile ilgilenen Serdar İnan'ın basılmış dört adet kitabı vardır.Serdar İnan evli ve Nazlı, Aslı, Nesli, Merve adlarında dört çocuk babasıdır.
        
Murat İnan (2. nesil)
1963 yılında Erzincan’da doğan Murat İnan,Saint Benoit Lisesi'nin ardından,İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra
1987 yılında Albaraka’da iş hayatına başladı. Kariyerine İnanlar İnşaat’ta devam eden Murat İnan, 2001 yılında Holding İcra Kurulu Asistanı olarak Ülker Grubu’na katıldı. 2002 yılında Hızlı Sistem Bilişim A.Ş. Genel Müdürü, 2004 yılında Bilişim Grubu Başkan Yardımcısı oldu. 2005 yılında Ülker Bilişim Başkanlığı’na getirildi. Murat İnan 2009 yılından itibaren İnanlar İnşaat icra kurulunda görev yapmaktadır. Bilgisayar programcılığı ve gemi maketi konularıyla ilgilenen Murat İnan, evli, Sevde ve Gülrü adlarında  iki kız çocuğu babasıdır.
       
Alaattin İnan (1. nesil)
1941 yılında İstanbul’da doğan Alaattin İnan, 1965 yılında ağabeyi Nurettin İnan ile beraber İnan İnşaat’ı kurdu. 1969 yılında diğer kardeşler Bedrettin İnan ve Bahattin İnan’ın da ortaklığa katılması ile faliyetlerine devam ettiler. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Alaattin İnan, evli, Gamze ve Ali İnan adlarında iki çocuk babasıdır.
        
Bahattin İnan (1. nesil)
1935 yılında Erzincan’da doğan Bahattin İnan, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına müteahhitlik yaparak başladı. Daha sonra İnan İnşaat’ın ortakları arasında yer alan Bahattin İnan, evli, Haldun İnan ve Meltem İnan adlarında iki çocuk babasıdır.
        
        
Merhum Bedrettin İnan (1. nesil)
1930 yılında Erzincan’da doğan Bedrettin İnan, 1946 yılında babasının vefatından sonra ticaret hayatına atıldı. Sırasıyla manifaturacılık, nakliyecilik, kerestecilik ve mütahitlik yaptı. Daha sonra İnan İnşaat’ın ortakları arasında yer alan, Murat İnan ve Serdar İnan adlarında iki çocuk babası Bedrettin İnan, 1995 yılında vefat etmiştir.
       
Merhum Nurettin İnan (1.nesil)
1923 yılında Erzincan’da doğan Nurettin İnan, 1944 yılında Harbiye’den mezun olduktan sonra1964 yılında, ordudan yarbay olarak emekli oldu. Daha sonra kardeşi Alaattin İnan ile birlikte İnan İnşaat’ı kurdu.Oktay İnan, Nazan İnan, Nuray İnan, Hülya İnan adlarında dört çocuk babası Nurettin İnan, 1997 yılında vefat etmiştir.
    
 

Telefon : Tel: 0.212.215 5454
Fax : Faks: 0.212.215 5456
Web : www.inanlarinsaat.com.tr
Adres : Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11
Terrace Fulya Center 1 Blok M4 Kat
34365 Fulya – Şişli / İSTANBUL

Etiketler : inanlar inşat , inanlar inşaat projeleri , inanlar inşaat hakkında , inanlar inşaat güncel haberleri , inanlar inşaat biten projeler , inanlar inşaat devam eden projeleri , inanlar inşaat yeni başlayan projeler , inanlar inşaat basın bültenleri , inan


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :