Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Canan Residence
Canan Residence

Canan Residence Ataşehirde Son Sahiplerini Bekliyor. Canan yapıdan ataşehirde çok özel yaşam alanı sunan canan residence de yaşam standartınız yükselecek.

'' Canan Yapı "  Projesi Canan Residense ataşehirde son sahiplerini bekliyor.

canan residense size yaşam standartlarınızı değiştirecek bir proje sunuyor. Canan Residense sizin İçin En İnce Ayrıntıyı Bile Düşünmüş. Bir Konut Projesinden Beklentinizin Bir Fazlasını Sunan canan residence misafirler için kapalı otopark

özelliğini canan residence konut sahiplerine sunulmuş bir özellik.

Canan Residence, her ailenin ihtiyacına cevap verecek farklı tip ve büyüklükteki daireleriyle, temsil ettiği yaşama kültürünü konutların iç mekânına da yansıtıyor, başka bir deyişle ailenin konutuna seçkin bir mekân kültürü getiriyor. Her daire öncelikle en gelişmiş teknik donanıma sahip.

Her dairede merkezi ısıtma ve sıcak su payölçer sistemi ile sağlanıyor. Sistem kullanıldığı kadar ödeme, istendiğinde kapatma imkânı veriyor. Yine her dairede split klima altyapısı, kablo TV, uydu anten ile internet bağlantısı, dahili telefon sistemi bu konforun standart unsurları.

Salonlar ve yatak odaları ahşap lamine parke döşeli. Hol, mutfak, banyo ve balkonların döşemesi ise en üst kalitede ithal ya da eşdeğeri seramik. İç kapılar doğal ahşap ya da lake kaplama, daire kapıları ahşap ya da lake kaplamalı çelik kapı. Pencere ve balkon kapıları ise ısı yalıtımlı alüminyum.

Dairelerin yaşama kalitesini seçkin kılan mutfaklar ithal dolaplarıyla, banyolar ise özel tasarım dolapları ve birinci sınıf seramik ve armatürleriyle öne çıkıyor. Mutfaklar yüksek kalitede ankastre beyaz eşya setiyle donatılmış.

Canan Residence'ın çevre düzeni, hizmet alanları ve sosyal tesisleri, öncelikle çağdaş bir yaşam kültürünü paylaşma olanağı veriyor. Bu paylaşım olanağı, Canan Residence'ın tüm sakinlerine sunduğu özel bir ayrıcalık.

Canan Residence'ın konut blokları 10.000 m2'ye varan özel bir peyzaj düzeni içinde konumlanıyor. Yeşilin, suyun ve ahşabın armonik birleşimiyle oluşturulan peyzaj düzeni, hem açık mekânlardaki yaşamı yüksek bir standarda ulaştırıyor, hem de çevreye büyük bir estetik kalite katıyor.

Canan Residence'ın eşsiz peyzaj düzeni içinde farklı aktivite alanları yer alıyor. Açık ve kapalı mekânlardan oluşan bu alanlar içinde, tüm düzenlemenin de ana ekseninde konumlanan yarı olimpik yüzme havuzu aynı zamanda genel su kompozisyonunun bir parçasını oluşturuyor. Kapalı yüzme havuzu ise sadece bir etkinlik alanı olarak kalmıyor, zengin iç mimari dekorasyonuyla Canan Residence'ın yaşama kültürünü simgeleyen mekânlardan birine dönüşüyor.

Spor alanları hem açık mekânlarda, hem de kapalı mekânlarda kendini gösteriyor. Çevre düzeninin bir parçası olan basketbol ve voleybol sahası açık alanda yer alırken, kapalı spor salonu aynı imkânları iç mekâna taşıyor.

Spor salonu altyapı ve donanımıyla çağdaş bir etkinlik alanı oluşturuyor. Açık ve kapalı etkinlik alanları içinde tenis kortunun yanı sıra, bilardo ve masa tenisi mekânları bulunuyor. Canan Residence'ın sunduğu her imkân yaşama kültürünü temsil eden özellikler içeriyor: Çok amaçlı fitness salonu, sauna, masaj, sinema, toplantı ve dinlenme salonları... Canan Residence'ta çocuklar da ayrıcalıklı bir yaşama sahip: Tüm spor alanlarının yanı sıra açık ve kapalı çocuk oyun alanları yarının büyüklerine sesleniyor.

Çağdaş yaşamın paylaşımı için mekânlar yaratan Canan Residence, café-bar ve restoranla seçkin ortamlar yaratıyor, dairelere servis imkânı olması ise yaşama kültürünü günün her anına taşıyor. Canan Residence tamamı kapalı 500 araçlık otoparkıyla her daireye en az iki kapalı park yeri imkânı sunuyor, ayrıca misafirlerin de kapalı otoparktan yararlanmasını sağlıyor.

Canan Residence'ın inşaatı büyük bir hızla ilerliyor ve ön görülen aşamalar birer birer hayata geçiyor. Son olarak bu aşamalardan biri daha gerçekleşti ve örnek daireler tamamlandı. Daire tiplerinin üçünden (3+1, 2+1, 1+1) birer örnek seçildi ve oturma elemanlarından aydınlatma düzenine kadar en ince ayrıntısıyla biçimlendirildi.

Mimarisinden iç mekanlarının tasarımlarına dek seçkin yaratıcıların eseri olan Canan Residence'ın örnek daireleri de Türkiyenin önde gelen tasarımcıları tarafından dekore edildi. Canan Residence'ın gelecekteki seçkin sakinlerinin beğeni farkları göz önüne alınarak hem klasik, hem de modern ve minimalist tasarım anlayışlarıyla tasarlanan bu daireler Elif Kınıkoğlu ve Tanju Özelgin'in imzalarını taşıyor.

Gelin Örnek Daireleri gezin, Canan Residence'ı gerçek mekânlarında tanıyın...


2 Bin 600 metrekare arsa üzerinde 32 bin metrekare inşaat alanıyla eşsiz bir projeye sahip Canan Rezidansları Ataşehirde kuruluyor..Evlerin tamamı akıllı ev sistemine sahiptir ayrıca evlerde ısıtma sistemi alttan olup kalite ön planda tutulmuştur.Yalıtımı sıradışı olmakla beraber binanın hemen her detayında kullanılan mantar,sanki size bir ahşap evde yaşıyormuş hissi vermektedir ve evlerin tavanları yüksek yapılarak içeride ferah bir ortam sunulmaya çalısılmıştır
Projede 68 metrekare 1+1’ler 307 bin TL ile 402 bin TL arasında. 76 metrekare 1+1’lerin fiyataralığı ise 298 bin TL ile 431 bin TL. 2+1’lerde üç ayrı seçenek var. 110 metrekarelik 2+1’ler 461 bin TL ile 591 bin TL arasında satışa çıkarılırken, 127 metrekare 2+1’ler 568 bin TL ile 694 bin TL, 135 metrekarelik 2+1’ler 518 bin TL ile 713 bin TL aralığında.

Loft Dairelerde ise 183 metrekare 3+1’ler 689 bin TL ile 930 bin TL arasında; alanları 195 metrekare olan 4+1’ler 844 bin TL ile 886 bin TL’den satışa çıkarıldı. 393 ile 471 metrekare arasında değişen loft’ların fiyatı ise 2 milyon 400 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 610 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Evet görüldüğü gibi bunca donanıma sahip evler haklı olarak biraz pahalı fakat firma, kendi bünyesinde yüzde 50 peşinatla ve yüzde 12 indirimle 24 aya kadar sıfır faizle ödeme imkanı sunmaktadır ve taksitler 5 bin 463 TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim var. Buna göre 76 metrekare konutlar 262 bin 250 TL’den başlayan peşin fiyatlarla satılıyor. Deniz Bank ve Yapıkredidende 120 aya kadar konut kredisi de kullanım imkanına sahibiz...Canan Yapı
Adres: Hendem Cad. No:54 Ümraniye İstanbul
Telefon: 0 216 499 93 27

04.06.2011

Etiketler : canan yapı , canan yapı konut projeleri , canan yapı canan residence , canan residence satılık , ataşehir canan residence , ataşehir konut projeleri , rezidence konut projeleri , konut , konut projeleri , emlak , emlak haberleri , emlak haber , gayrimenkul , gayrimenkul hab


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :