Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ofisim İstanbul da İŞ YAŞAMINA YENİ BİR KONSEPT GELİYOR…
Ofisim İstanbul da İŞ YAŞAMINA YENİ BİR KONSEPT GELİYOR…

 İstanbul'un en gözde ofis projeleri arasında yerini alan Ofisim İstanbul, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Milletvekili Mehmet Sekmen, Milletvekili Sırrı Özbek, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Osman Karakuş, Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım ve TOKİ Emlak Konut Başkan vekili Veysel Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında lanse edildi.

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Maltepe'de alışılagelmişin dışında bir ofis projesinin inşasına başlandı. İş dünyasını farklı bir boyuta taşıyan Ofisim İstanbul'da teslimlerin 20 ay sonra başlayacağı belirtildi.

60 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje, 3 blokta 219 adet ofis ve 16 adet mağazadan oluşuyor. 500 araçlık otoparkı ve 107 metrekareden, 833 metrekareye kadar büyüyebilen ofislerinin yanı sıra birçok özelliğiyle benzer projelerin önüne geçiyor.

"İş'te konfor, İş'te keyif..." sloganıyla lanse edilen Ofisim İstanbul, farklı konseptiyle iş merkezine saunalar, spor salonları, restoran, kuaför, hobi salonu, lostra, teras bahçeleri gibi alanlar getiriyor. Ofisim İstanbul, iş yaşamına keyifli bir ortam sağlayarak verimliliği maksimum düzeye taşımayı hedefliyor.

Adalar ve İstanbul manzaralı ofisleriyle eşsiz bir deneyim sağlayan Ofisim İstanbul'da toplantılar için tam donanımlı toplantı salonları, öğle yemekleri için sadece personele hizmet veren muhteşem manzaralı restoran ve teras yer alıyor.

Ofisim İstanbul konumu itibariyle ulaşımda da avantajlı. E -5 bağlantı yoluna sadece 500 metre mesafede yer alan proje, sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Adliyesi ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika mesafede. Kartal -Kadıköy metro hattı güzergahı üzerindeki Ofisim İstanbul, metro istasyonuna 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor ve Kartal kentsel dönüşüm projesinin sınırında yükseliyor.

Farklı ve insan öncelikli bir konseptle tasarlanan Ofisim İstanbul'un bulunduğu bölgenin merkezini oluşturacağını söyleyen Ofisim İstanbul Proje Koordinatörü Murat Sertoğlu; "Ofisim İstanbul projesiyle iş hayatına konforu ve yeni bir vizyonu getiriyoruz. 3 bloktan oluşan projemizde bir iş merkezine ait ne varsa fazlasıyla sunuluyor. Adalar manzaralı ofislerden, teras bahçelerine , fitness salonlarına kadar her detaya yer verilerek, çalışanların iş hayatının yoğun temposundan ve strestinden uzaklaşmalarını sağlıyoruz. Özyapı İş Ortaklığı'nın Ofisim İstanbul'a özel olarak hazırladığı uygun ödeme koşullarıyla projede yer almak da çok rahat. Ofisim İstanbul'da metrekare birim fiyatları ise 4 bin TL'den başlıyor."

Ofisim İstanbul projesinin olduğu noktaya doğru, Maltepe'nin meydanının taşındığını belirten, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin; "Kartal Adliye'sinin inşa edildiği yerde, çağdaş yapıların inşa edileceği bir bölgede yer alan Ofisim İstanbul projesi, bölgedeki avukatların adliyeye gitmeden ofislerinde ve projede yer alan konforens salonları ve sosyal tesisleriyle işlerini kolaylaştıracaklarına inanıyorum. Bu anlamda Özyapı İş Ortaklığıyla birlikte çalışmalar yürütmek istiyoruz. Maltepe'nin bu gibi projelerle hızla gelişeceğine ve bir cazibe merkezi haline geleceğine inanıyorum." şeklinde konuştu.
 

Ofisim İstanbul iletişim bilgileri
Web: http://www.ofisimistanbul.com/
Tel: 0216 515 1 555

11.08.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Ofisim İstanbul , İstanbul Ofis Projeleri , İstanbul Anadolu Yakası Ofis Projeleri , Ofis Proje , Lüx Ofis Projeleri , Ofisim İstanbul Satılık Ofisler , Maltepe Ofis Projeleri , Adliyeye Yakın Ofis Projeleri , Markalı Ofis Projeleri , Öz Yapı , Öz Yap


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Ofis projelerinde seçenekler çoğaldı

Ofis projelerinde seçenekler çoğaldı

Hayatımızın büyük bir kısmını çalışarak geçiriyoruz. Çalışmak, uçup gidebilen bir alışkanlıktır. Bırakılması kolay, yeniden başlanması zor bir alışkanlık" diyen Victor Hugo'ya inat her türlü konforun titizlikle tasarlandığı yeni nesil ofis binaları beş yıldızlı otellere taş çıkartarak adeta bizleri çalışmaya teşvik ediyor.Ofis projelerinde seçenekler çoğaldıYükselen nüfus artışı veuluslararası sermayenin ülkemize ilgisinin her geçen artmasıyla beraber, 2014 yılına kadar kaliteli ofis stokunda

OFİSİM İSTANBUL’DA HAYAT BAŞLIYOR

OFİSİM İSTANBUL’DA HAYAT BAŞLIYOR

PROFESYONEL HAYATIN İÇİNDE ALIŞVERİŞ İMKANI DA SUNAN OFİSİM İSTANBUL’DA YAŞAM BAŞLIYOR. OFİSİM İSTANBUL’DA HAYAT BAŞLIYOR İstanbul’un prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’da ofisler taşınmaya hazırlanıyor. Dekorasyon çalışmalarının yürütüldüğü Ofisim İstanbul bloklarında iş hayatı başlıyor. İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’ tamamlandı. Taşınmaya hazırlanan ofislerde son

Ofisim İstanbul'da Son 9 Mağaza İçin Kampanya

Ofisim İstanbul'da Son 9 Mağaza İçin Kampanya

Yılbaşı itibariyle oturuma geçmeye hazırlanan,İstanbul'un prestijli ofis projesi 'Ofisim İstanbul'u sadece bir iş merkezi değil, sosyal alanlarıyla da profesyonel dünya haline getiren ve yüzde 80'i satılan son mağazalar için Aralık sonuna kadar şansınız devam ediyor. Uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan 205 m2'den 1180 m2'ye kadar büyüyebilen mağaza alanlarının metrekare fiyatı 15.000 TL olarak sabitlendi. 31 Aralık 2012'de teslim edilecek Ofisim İstanbul; 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor.

OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI

OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI

İstanbul’daki Kentsel Dönüşüm’ün en prestijli projesi Ofisim İstanbul için pazarlık kızışıyor OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’un 3’üncü ve son kulesi için blok satış pazarlığı başladı. İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım gibi uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle sektörde söz sahibi şirketlerin işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi’nin

Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım'ın ortaklığındaki Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi'nin Maltepe'de yaptığı Ofisim İstanbul projesindeki ofislerin yüzde 85'inde satışlar tamamlandı. Projenin ilk kulesinde kalan son ofisler haziran fiyatlarından satılacak. 110 ile 820 metrekare arasında değişen büyüklükteki ofislerin metrekare fiyatı 4 bin 950 ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Ofisler yüzde 50'si peşin ödemeyle 24 ay vade farksız satışa sunuluyor

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta! İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını Mayıs ayında satışlarına yansıtmadı. Ofisim İstanbul’un müşterilerine sunduğu “36 ay vadeli satış kampanyası” için son haftaya girildi. Mayıs sonuna kadar Ofisim İstanbul’dan alacağınız ofislerin metrekareleri, zamsız fiyatlardan hesaplanacak. 36 ay vadeli kampanya yalnızca Mayıs ayına özel

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını bir ay daha satışlarına yansıtmayacak. Ofisim İstanbul’da uygun fiyatla satışlar için ‘36 ay vadeli satış kampanyası’ yalnızca Mayıs ayı sonuna kadar sürüyor.

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını bir ay daha satışlarına yansıtmayacak. Haziran ayında metrekare fiyatlarına yüzde 5 zam yapacak olan Ofisim İstanbul’da uygun fiyatla satışlar için ‘36 ay vadeli satış kampanyası’ yalnızca Mayıs ayı sonuna kadar sürüyor.

Ofisim İstanbul’da ofislerin yüzde 50’si satıldı

Ofisim İstanbul’da  ofislerin yüzde 50’si satıldı

Ofisim İstanbul’da ofislerin yüzde 50’si satıldı İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’un avantajlı kampanyası yoğun ilgiyle karşılandı. Banka kredisine gerek kalmadan ve 48 ay vade ile faizsiz ödeme seçenekleri sunan kampanya ile ofislerin yüzde 50’si satıldı. Aralık 2012’de tamamlanacak ve sahiplerine teslim edilecek, prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul’da kampanya

Vizyon Park'ta 96 bin Dolar'a hemen teslim ofisler

Vizyon Park'ta 96 bin Dolar'a hemen teslim ofisler

Vizyon Park'ta 96 Bin Dolara Ofisler Hemen Teslim Ofisler Kuyaş Gayrimenkul’ün İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna Çobançeşme'de yapımını tamamladığı Vizyon Park'ta Ofisler hemen teslim ediliyor. Kuyumcukent 'de Kuyaş Gayrimenkul projesinde Ofis Fiyatları 96 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.Vizyon Park, 5 ofis bloğu, otel, alışveriş merkezi ve iş merkezinden oluşan Vizyon Park'ta 74 metrekare ile 2 bin 600 metrekare arasında

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :