Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yeni Konut Projeleri Eylüde Görücüye Çıkıyor
Yeni Konut Projeleri Eylüde Görücüye Çıkıyor

 Markalı konut üreticilerinin çoğu eylül ayı ile birlikte iddialı yeni projelerini açıklamaya başlayacaklar. Haziranla birlikte yaz rehavetine giren emlak piyasasında inşaat şirketleri eylüle hazırlanmaya başladı. Şu anda mevcut projelerinin satış ve teslimlerine odaklanan şirketler, büyük ve iddialı projelerini eylül ayıyla birlikte piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Ramazan sonrası hareketlenecek piyasada binlerce yeni konut tüketiciye sunulmuş olacak. Yılın son çeyreğinde lansmanı yapılacak konut sayısı en az 15 bin. Bu konutların arasında ekonomik konutlar bulunurken, şehir merkezindeki lüks projeler de yer alacak.

TEKNİK YAPI’DAN TUZLA’YA 5.500 KONUT
* Varyap-GAP Ortak Girişiminin İstanbul Doğu Ataşehirdeki projesi konut-rezidans, ofis, otel ve alışveriş merkezinden oluşacak.
* Emaar Türkiyenin Çamlıcadaki Yeni İstanbul projesi eylülde satışa çıkacak. Toprak Grubu’na ait araziyi 425 milyon dolara alan şirket, bin 100 konut, 130 bin metrekare kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezi, otel, ofis ve rezidanslar yapacak.
* Eylüldeki bir başka büyük proje de Teknik Yapı\\\'nın Tuzladaki 5 bin 500 konutluk projesi olacak. Şirketin Maltepe Dragos\\\'taki 500 konutluk projesinin tanıtım süreci de devam ediyor.
* Dumankaya'nın ajandasında ise iki ayrı proje var. Halkalı ve Maltepedeki bin 400 konutluk projeler ekimde başlayacak.
* Tekstil kökenli Eroğlu grubu, Merterdeki karma projesini, Floryadaki konut ve rezidans projesini, Kağıthanedeki ofis, Bursadaki karma proje ve Antalyadaki projelerini yıl sonuna kadar hayata geçirmiş olacak.

SİNPAŞ’TAN ÜÇ MUHTEŞEM PROJE
* Özyurtlar İnşaat da Esenyurt\\\'ta yaklaşık 3 bin konutluk üç proje ile geliyor. 120 milyon liralık Ncity 1150 konuttan oluşacak. Nşehir 1500 konuttan oluşacak. Son projesi ise 400 dairelik Özyurtlar Residence.
* Sinpaş Yapının 3 yeni projesi olacak. Bayramın hemen ardından Antepia'nın ikinci etap lansmanı yapılacak. Sultanbeyli'de 654 konutluk yeni proje ve Ankara Orandaki Güney Park Kentsel Dönüşümü de yılın son projeleri olacak.
* Doğa Gayrimenkul, 228 konutluk Dragos projesine başlayacak.
* Dap Yapı, Maltepe ve Çağlayanda bin konutluk yeni projelere başlayacak.
* Özyazıcı İnşaat, Nish Adaların yeni etabını satışa çıkaracak. Ayrıca 500 apart üniteden oluşacak projesini satışa sunacak.
* Artaş, 650 konuttan oluşan Ispartakule 3 projesini satışa çıkaracak. Ayazağada 500 konut ve Ispartakulede 600 konut ve ticaret merkezinden oluşacak projeleri de sırada.
* Garage İnşaat eylülde Garage Towerı satışa çıkarıyor. Merter'deki projede 281 konut, 4 bin 500 metrekare ofis, sosyal tesis ve rezidans bulunacak.
* Soyak, İstanbul ve İzmir'de 2 yeni projenin lansmanını yapacak. Zincirikuyuda 77 rezidans satışları başlayacak. Izmir Zeytinalanı ise 230 villadan oluşacak.
* Sur Yapı, Güneşlide, 300 konut ve ticari ünitelerden oluşacak projesini ekimde satışa çıkacak.
* Mar Yapı Güneşli'de G Plus'ın ikinci kulesini satışa çıkaracak. Kaynak Gazete Metro

21.08.2011

Etiketler : Yeni Başlayan Konut Projeleri , Konut Projeleri , emlak haberleri , Gayrimenkul Projeleri , Varyap-GAP Ortak Girişimi Emaar Türkiye , Dumankaya , Doğa Gayrimenkul , Özyurtlar İnşaat projeleri , Sinpaş Yapı Projeleri , Sur Yapı Projeleri , Mar Yapı Güneşli Projesi , Eroğlu grubu Projeleri , Teknik Yapı Projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

Nuhoğlu İnşaat'tan Fikirtepe’ye 1500 konutluk proje

Nuhoğlu İnşaat'tan Fikirtepe’ye 1500 konutluk proje

Nuhoğlu İnşaat'tan Fikirtepe’ye 1500 konutluk proje Nuhoğlu İnşaat 5 Ekim Cuma günü başlayacak Kentsel Dönüşüm Yıkım Projesi’nde bin 500 konutluk özel projesiyle Fikirtepe’de yer alıyor 1986 yılındaki kuruluşundan bu yana inşaat sektöründe konut,özellikli yapılar,sağlık, kamu, altyapı ve çevre düzenleme gibi çeşitli alanlarda nitelikli projeleri hayata geçiren Nuhoğlu İnşaat 5 Ekim Cuma günü başlayacak Kentsel Dönüşüm Yıkım Projesi'nde bin 500 konutluk özel projesiyle Fikirtepe'de yer alıyor.

Fer Yapı’nın Kartal projesi Mai Residence 1+1 daire 180 bin TL

Fer Yapı’nın Kartal projesi Mai Residence 1+1 daire 180 bin TL

Kartal'da Mai Residence adıyla yeni bir projeye başlayan Fer Yapı, bir rezidans bir de ofis kulesi yapacak. 35 katlı Turuncu Residence verilen projede 1+1 ile 4+1 arasında değişen ve birleştirilebilen 144 ünite yer alacak. 14 katlı Sarı Residence ise ofis ya da home ofis bloku olacak. 12 bin metrekare arazi üzerinde gerçekleştirdikleri projenin toplam 34 bin metrekare satılabilir alana sahip olacağını söyleyen Fer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ramadan Kumova,

Sinpaş Yapı Türkiye’nin en büyük temalı konut projesi Altınoran ile Başkent Ankara’da!

Sinpaş Yapı Türkiye’nin en büyük temalı konut projesi Altınoran ile Başkent Ankara’da!

Sinpaş Yapı Türkiye’nin en büyük temalı konut projesi Altınoran ile Başkent Ankara’da! Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü şirketi Sinpaş Yapı, bulunduğu bölgeye değer katan ve ilkleri barındıran konut projelerine, Ankara’da hayata geçireceği Altınoran projesi ile bir yenisini daha ekliyor. Çankaya Oran’da yer alan Altınoran, 1 milyon 850 bin metrekare alan üzerine kurulu ve 620 bin metrekare peyzaj alanına sahip dev bir proje olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor. 1 milyon 200 bin metrekarelik inşa alanının ilk bölümünde 2 bin 650 konutun yer alacağı

Makro ve Akyapı, Başakşehir’de inşaa edecekleri Bahçetepe İstanbul için güçlerini birleştirdi.

Makro ve Akyapı, Başakşehir’de inşaa edecekleri Bahçetepe İstanbul için güçlerini birleştirdi.

Başakşehir’in yeni yaşam alanı Bahçetepe İstanbul olacak İnşaat sektörünün iki devi Makro ve Akyapı, Başakşehir’de inşaa edecekleri Bahçetepe İstanbul için güçlerini birleştirdi. Lüks ve kalitenin uygun fiyatta buluşacağı Bahçetepe İstanbul’da 1474 konut olacak. Ön satışta dairelerin metrekare fiyatı 1.900 lira ile 2.100 lira arasında değişecek Bugüne kadar 8 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Makro İnşaat ve Akyapı, Başakşehir’in en iddialı projesini hayata geçirmek için biraraya geldi.

Eskişehir Loft" Konut Projesi Açılışı

Eskişehir Loft

Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek: "Eski fabrikaların hayata dönüşü anlamına gelen loft mimarisi, şimdi eski un fabrikasının modern ve canlı bir konseptle buluştuğu Eskişehir Loft'ta yeniden şekillendi" Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, ilk konut projeleri "Eskişehir Loft" ile yeni bir yaşam merkezi sunduklarını söyledi. Özdilek, ilk konut projelerinin açılış kokteylinde yaptığı konuşmada, yapımına 2009 yılında Hoşnudiye Mahallesi'ndeki alışveriş merkeziyle

DURU PARK'TA YENİ FİYATLAR 108 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

DURU PARK'TA YENİ FİYATLAR 108 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

İstanbul'u bir ''yuva''yı, ''seçkin bir yaşam''ı, kendinizi, ailenizi, yeniden ''sevmek zamanı''!.. 12 bin metrekare arsa üzerinde; 3 blok, 215 konut, alışveriş ve yaşam alanlarından oluşan Duru Park’ta konforlu bir site yaşamına dair tüm detaylar bir araya getiriliyor. Projenin sosyal donatıları arasında; yüzme havuzu, çocuk havuzu, yapay gölet, fitness center, tenis kortu,

Alper İnşaat şrefali'ye yeni proje Selective Prestige

Alper İnşaat şrefali'ye yeni proje Selective Prestige

Selective markalı projeleriyle tanınan Alper İnşaat, markayı İstanbul Finans Merkezi’ne yakınlığıyla dikkat çeken Şerifali’ye de taşıyor. Bölgede Selective Prestige isimli yeni bir projeye imza atan Alper İnşaat, 23 farklı özellikte aktiviteyi Şerifali’deki projeye taşıyacak. Çocuklar ve yetişkinlerin 365 gün faydalanabileceği cep sinemasından sanat atölyesine yoga odasından squash salonuna seyir terasından güneşlenme odalarına kadar 23 farklı aktivite projede sunulacak. 20 katlı tek blokta 118 daireden oluşacak proje Aralık 2013’te teslim edilecek

Ege Yapı Kartal'a hızlı giriş yaptı

Ege Yapı Kartal'a hızlı giriş yaptı

Ege Yapı yeni yatırımlarını Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden biri olan Kartal'da yapma kararı aldı. Yeni projeleri İz Park'ın tanıtım toplantısında konuşan İnanç Kabadayı, “Arazileri incelerken gördük ki Anadolu Yakası'nın gelecek vadeden bölgelerinden biri olan Kartal, geleceğin yaşam ve ticaret merkezi olacak.”dedi. Ege Yapı Anadolu Yakası'nda hayata geçirdiği yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. 40 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen yeni ofis projesi İz Park, 25 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Lokasyonu ile de iddialı bir

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :