Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Wındowıst Tower'da Bir Ofise Yerleşmenin Tam Zamanı...
Wındowıst Tower'da Bir Ofise Yerleşmenin Tam Zamanı...

Hazır ofis konseptindeki tüm hizmetlerin bir arada yer alabileceği şekilde yapılandırılarak Avrupa’da bir ilke imza atanWINDOWIST TOWER,açılış kampanyasıyla avantajlar dünyasının da kapılarını sonuna kadar aralıyor. 15 Ekim 2011 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 1 yıllık kontratlardan 3 aya varan kullanım bedeli alınmazken, hazır ofis ve sanal ofis seçenekleriyle iş yaşamında prestije ulaşmak isteyenler, üst düzey kalitede benzersiz hizmetler ile ağırlanıyor.  Üstün teknolojik bilişim alt yapısından, doğa dostu kişisel iklimlindirmeye kadar tüm servisler ile aidat, elektrik, su, ofis ve bina temizliği ile sekreterlik hizmetlerine kadar her türlü detay kullanım bedeline dahil edilerek hazır ofis kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.Maslak’ta 26 kattan oluşan WINDOWIST TOWER’ın özel olarak dizayn edilen katlarda her türlü imkanın sağlandığı hazır ofis hizmetlerinden yararlanmak için kişisel bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterli.

 

İş dünyasına yönelik kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla donatılarak Akdağ Turizm katkısıyla sektöre kazandırılan WINDOWIST TOWER hazır ofisleri, toplantı salonları, konferans  katı, heliportu, sosyal yaşam alanları ile tam donanımlı bir hizmet sunmak üzere dizayn edildi. Metro istasyonuna direkt çıkışı bulunan ve WINDOWIST TOWER’daki 183 ofis'te 1000 kişiyekadar çalışan ağırlanabiliyor.  

 

WINDOWIST TOWER, yepyeni bir dünyaya adım atacak girişimcilerden, geleneksel ofis’ten teknoloji ve yeniliğe geçmek isteyen KOBİ’lerden ülke dışındaki firmaların temsilcilerine, ofisi İstanbul dışında bulunan yerli ve yabancı iş adamlarından, sanal ofise ihtiyaç duyan firma yöneticilerine kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor. WINDOWIST TOWER’da 64 adet, yönetici bölümü ayrı 5 ila 7 kişilik ofis, 23 adet 5 ila 6 kişilik ofis, 79 adet 2 ila 3 kişilik ofis, 16 adet tek kişilik ofis bulunuyor.

13.09.2011

Etiketler : Ofis , iş merkezi , projehaber


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :