Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Müşteri memnuniyetini önemseyen Vefa, 444VEFA telefon hattını hizmete aldı
Müşteri memnuniyetini önemseyen Vefa, 444VEFA telefon hattını hizmete aldı

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Vefa Prefabrike Yapılar, 444VEFA (4448322) telefon hattını da devreye aldı.
 
 
 
Fransa’dan Afganistan’a, Sibirya’dan Sudan’a kadar dünyanın dört bir yanına prefabrike şantiye binaları, ofis ve yaşam konteynerleri ve acil yerleşim ünitelerini ulaştıran Vefa, müşterilerin talep ve beklentilerine uygun üretimler gerçekleştiriyor.
 
Sağlam, kaliteli, pratik, estetik ve ekonomik sistemler kurmayı müşteri memnuniyetinin temel şartı kabul eden Vefa Prefabrike Yapılar, müşteri memnuniyeti kapsamında web sitesinde Müşteri Hizmetleri sayfasını oluşturarak, 444VEFA telefon hattını hizmete aldı. Vefa, böylelikle satış sonrası hizmet kalitesini daha da artırmayı, müşterilerinin sorunlarını daha hızlı çözmeyi hedefliyor.
 
 
 
Sorun en kısa sürede çözülüyor
 
 
 
Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, satış sonrası müşteri memnuniyetini ölçmek için anket formu gönderdiklerine dikkat çekti. Müşterilerden gelen cevaplanmış formlardaki tüm bilgileri büyük bir hassasiyetle değerlendirdiklerini kaydeden Sağlamkaya, satış sonrası eğer bir memnuniyetsizlik oluşmuş ise bu sorunun giderilmesi konusunda gerekenin en kısa süre içerisinde yapıldığını vurguladı. Sağlamkaya, “Belirtilen sorun sonrası servis gönderilerek problem gideriliyor. Problem giderilene kadar şikayet dosyası kapanmıyor. Bu süreçte edinilen tecrübeler de ürün ve hizmet iyileştirmelerinde dikkate alınıyor” diye konuştu.
 
 
 
Müşterilerin talep ve beklentilerinin geliştirdikleri ürünler ve yürüttükleri AR-GE çalışmalarında dikkate alındığını dile getiren Ali İhsan Sağlamkaya, “Sektörde pek çok ilke imza attık. Bunda dünya çapında yürüttüğümüz araştırmaların yanında müşterilerimizin talep ve beklentilerinin önemli katkıları oldu” diye konuştu. Sağlamkaya, mevcut işlerinin yüzde 70’inin eski müşterilerinin yeni taleplerinden ve onların tavsiyesi ile gelen taleplerden oluştuğuna da dikkat çekti.
 
 
 
AR-GE’ye de büyük önem veriyor
 
 
 
Vefa Prefabrike Yapılar, ürünlerini, özel önem verdiği AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarıyla sürekli destekliyor. Makine donanımında en son teknolojiyi kullanan, üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyan Vefa Prefabrike Yapılar, tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak sektördeki öncü konumunu sürdürüyor.

19.09.2011

Etiketler : Vefa , 444VEFA , Prefabrik , Yapı , Proje , Yapı Haber , Vefa Grup


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Emeklilerin ev hayalini Nestavilla gerçekleştiriyor

Emeklilerin ev hayalini Nestavilla gerçekleştiriyor

Vefa Group’un pratik hazır konut markası Nestavilla, ev sahibi olmak isteyen kişileri “ev”lendiriyor. Vefa Group’un pratik hazır konut markası Nestavilla, ev sahibi olmak isteyen kişileri “ev”lendiriyor. Özellikle orta gelir grubu ve emeklilerin tercih ettiği Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi 15 gün içerisinde kuran Nestavilla, kişiye özel projeler de üretiyor. Pratik hazır konut markası Nestavilla, ev hayali kuranları 15 günde ayda 488 TL taksitle “ev”lendiriyor. En çok arsası hazır olan

Deprem sonrası toplu barınma ihtiyacına hızlı çözüm

Deprem sonrası toplu barınma ihtiyacına hızlı çözüm

Altyapısı hazır katlanabilir yaşam üniteleri geliyor Prefabrike yapı sektörünün önde gelen markalarından Vekon, Nisan ayında görücüye çıkardığı ve yoğun ilgi gören Süper Pratik Yaşam Üniteleri’nde gerçekleştirdiği bir yenilikle sektöre yine öncülük ediyor. Deprem başta olmak üzere afetler sonrası acil barınma ihtiyacı için geliştirdiği katlanabilir yaşam ünitelerini altyapı ve üstyapısı hazır halde üretmeye başlayan Vekon, yeni ürünü ile çok daha ekonomik ve hızlı bir çözüme imza atıyor.

Vefa, Tasarım Ofisi ile değer üretiyo

Vefa, Tasarım Ofisi ile değer üretiyo

Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün yenilikçi markası olan ve bugüne kadar pek çok ilke imza atan Vefa Group, Tasarım Ofisi ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Vefa Group Başkanı Orhan Güner, “Geliştirdiğimiz tasarımlar ile değerler üretiyor ve ülke ekonomisine katkı sunuyoruz” diye konuştu. Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün önde gelen isimlerinden Vefa Group, Tasarım Ofisi ile yeni ürün ve teknolojiler geliştirmeye devam ediyor

Bu evler depremde çok işe yarayacak

Bu evler depremde çok işe yarayacak

Vefa Group, Vekon markasıyla ‘hızlı barınma’ ihtiyacına dönük 6 ayrı ürün geliştirdi. Üniteler depremde helikopterden atılabiliyor ve 10 dakikada kuruluyor. Türkiye hafta içinde yaşadığı sarsıntılarla deprem gerçeğini yeniden hatırlarken, girişimciler de boş durmuyor. Son olarak Vefa Group bünyesinde yer alan Vekon, katlanarak taşınan ve 10 dakikada kurulabilen yaşam alan ünitelerini piyasaya sürdü. Özellikle afet sonrası barınma başta olmak üzere kamp, şantiye ve benzeri durumlardaki konaklama ihtiyacının kolay ve hızlı bir şekilde giderilmesi

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik Vefa Group’un büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan markası Vekon, sektöre öncülük edecek bir yeniliğe imza atıyor. Vefa Group bünyesinde yer alan Vekon, sektöre öncülük edecek olan ve özellikle afet sonrası yaşam alanlarının çok kısa sürede kurulabilmesini Süper Pratik Yaşam Üniteleri Projesi’ni hayata geçirdi. Afet sonrası barınma başta olmak üzere kamp, şantiye ve benzeri durumlardaki konaklama ihtiyacının kolay ve hızlı bir şekilde giderilmesi amacıyla

Depremlerden ders alan sektör Van’da iyi sınav verdi

Depremlerden ders alan sektör Van’da iyi sınav verdi

Depremlerden ders alan sektör Van’da iyi sınav verdi Vekon Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, daha önce yaşadığımız depremlerden sonraki acil barınma çözümlerinin aksine Van depreminden sonra daha doğru uygulamaların yapıldığını vurgulayarak, afet yönetimi yetkililerinin sektör üreticilerinin önerilerini dikkate alarak afetzedelerin barınma ihtiyaçlarınaçözüm geliştirmesini, sektör adına sevindirici bir gelişme olarak değerlendirdi.

Vefa’dan deprem sonrası“Acil Yerleşim” e pratik çözüm

Vefa’dan deprem sonrası“Acil Yerleşim” e pratik çözüm

Prefabrike yapı sektörü ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde Prefabrik sektörü ile ilgili değerlendirmede de bulunan Ali İhsan Sağlamkaya, 1999 Marmara depreminin ardından ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılamak için çoğu işinin ehli olmayanlar tarafından üretilen standarttan yoksun uygulamalar

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :