Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

sektörünün en büyük buluşmaları; YAPI FUARLARI-TURKEYBUILD…
sektörünün en büyük buluşmaları; YAPI FUARLARI-TURKEYBUILD…

Yapı malzemesi seçiminde en doğru pazar,
sektörünün en büyük buluşmaları; YAPI FUARLARI-TURKEYBUILD…
 
24.YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA Açıldı!
 
24. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İrfan Uzun, TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Murat, Yapı Endüstri Merkezi ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Barış Onay’ın katılımlarıyla Altınpark Expo Center’da kapılarını açtı. Sektör profesyonellerinin yoğun ilgisiyle açılan, 25 Eylül Pazar gününe kadar sürecek olan fuarda yapı malzemesi sektörünün en yeni malzemeleri, teknoloji ve hizmetleri sergileniyor.
 
Fuarda ayrıca tasarım ve inovasyon alanında dünyanın en büyük yenilikçi malzemeler kütüphanesi olan Material Connexion sergisi de yer alıyor. “Material Connexion İstanbul” tarafından seçilen ürünlerin yer aldığı sergi sektöre yeni bir soluk getiriyor.
 
Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları- Turkeybuild, bu yıl 24. kez Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara açıldı.
 
Açılış töreninde konuşan Yapı – Endüstri Merkezi ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Barış Onay konuşmasında; bugüne dek haksız yere 'memur kenti' olarak anıla gelen Ankara’nın, son yıllarda sanayi ve ticaret kenti pozisyonunu perçinlediğine dikkat çekti. Onay,  Altınpark’ın 11 bin 500 metrekarelik fuar alanını, 200 katılımcı firma ile tam kapasite kullanan 24. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’nın, Başkent’teki yapı sektörü için önemli bir gösterge olduğunu söyledi.
 
Onay’ın ardından söz alan TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Murat ise, Türkiye’nin en büyük sektörel fuarlarından birini gerçekleştiren Yapı-Endüstri Merkezi’ni, organizasyonundan ötürü tebrik ederken; şirketin diğer hizmetleri olan portaller, yayınevi, kitabevini de takdirle izlediklerini kaydetti.
 
Konuşmasında, yapı malzemelerindeki yeni teknolojilerin, sosyo-ekonomik boyutları ile enerji verimliliği özelliklerine de dikkat çeken Mehmet Murat, TOKİ konutlarında enerji kullanımını minimuma indirme hedefi olduğunu söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Çevre dostu binalar üretmek için yalıtım ve alternatif enerji kaynaklarını etkin biçimde kullanmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, ihtiyaç ve talebe dönük faaliyetler için Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapı Fuarı Ankara’nın gerek enerji tasarrufu sağlayan malzemelerin yaygınlaştırılmasında gerekse yeni işbirlikleri ve iş fırsatları yaratılmasında önemli fırsatlar tanıyacağına inanıyorum.”
 
 TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Murat’ın ardından söz alan T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İrfan Uzun ise Yapı Fuarları’nın, hızla gelişen ve değişen mevzuatları izlemek için önemli bir platform olduğunu söyledi. 2006 yılından itibaren İstanbul, Ankara ve İzmir Yapı Fuarları’na katılarak faal destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getiren Uzun, yapı sektöründeki firmaları ve ilgileri ortak bir platformda buluşturan Yapı Fuarları’nın; sektördeki karar mekanizmaları ve üst düzey yöneticiler ile iletişim kurma ve çözüm yolu bulma anlamında önemli bir fırsat sunduğunu vurguladı.
 
“Yapı”nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara Fuarı’nda, uygulamadaki çözüm önerileri uzman görüşleri ile değerlendirilip, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlıyor.
 
 “11.500 m2 alanda, 200’den fazla katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 30.000 ziyaretçisiyle 24 yıldır bölgesinin lideri”
 
Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara, 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 m2’lik sergileme alanıyla Ankara’nın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor. Başkent Ankara’da özellikle kamu yatırımlarında karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan fuar, bu yıl da bölgedeki sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. 200’den fazla firmanın yer aldığı fuarda, binlerce yeni ürün, hizmet ve teknoloji sergileniyor.
 
1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, Başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor. Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2.000’den fazla ürün segmentindeki ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı elde ediyor.
 
Geçen yıl 27.556 ziyaretçisi olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’yı, yürütülen yoğun tanıtım ve duyuru çalışmaları, Türkiye genelindeki ticaret ve meslek odalarının üst düzey yetkilileri, iş adamları birlikleri ve satın alma heyetlerine özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile bu yıl 30.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.
 
YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformudur. 24. Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara ayrıca İç Anadolu Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarındandır.
 
Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını; mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getirmektedir.
 
Fuarla ilgili detaylı bilgi için www.yapi.com.tr
 
Yapı Fuarı - Turkeybuild Fuar Takvimi
 
17. YAPI FUARI - TURKEYBUILD İZMİR13 – 16 Ekim 2011

Yapı-Endüstri Merkezi “Yapı Dünyasının 43 yıldır Bilgi Merkezi”
Yapı-Endüstri Merkezi, yapı malzemesi ve teknolojisi alanında çalışan bir bilgi merkezidir. 1968’den beri yapı sektöründe mal ve hizmet üreten kuruluşlar ile yine bu sektörde çalışan profesyonel yöneticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve yapı malzemesi kullanıcısı tüm kesimlere hizmet vermektedir. Yapı malzemeleri ve teknolojilerinin sergilendiği Yapı Fuarları - Turkeybuild ve Ekodünya Fuarı, Yapı Bilgi Merkezi, YEM Yayın ile yayınladığı sektörel yayınları, YEM Kitabevi, yıl bütününe yayılan çeşitli organizasyonları, 2001’den bu yana hizmet veren kapsamlı ve uzmanlaşmış portalı yapi.com.tr, mimarlık ve tasarım yayın platformu mimarizm.com, sanal ortamdaki mimarlık müzesi mimarlikmuzesi.org, yenilikçi malzemeler kütüphanesi Material ConneXion® İstanbul... Daha fazla bilgi için: www.yem.net
 
YEM Fuarcılık A.Ş.; Yapı-Endüstri Merkezi A.Ş’nin fuarcılık alanındaki faaliyetlerini yürüten iştiraki olup, Yapı Fuarları – Turkeybuild İstanbul, Ankara ve İzmir ile EKODünya Fuarı’nı düzenlemektedir. YEM ile dünyanın önde gelen fuar organizasyon firmalarından İngiliz ITE Group arasında Temmuz 2011’de imzalanan ortaklık anlaşması ile Yapı Fuarları - Turkeybuild, Rusya ve BDT başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında başarılı fuar organizasyonları düzenleyen ITE Group’un bilgi ağını Türk yapı sektörüne taşıyacaktır.
Daha fazla bilgi için: www.yem.net     www.yapifuari.com.tr

23.09.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : YAPI FUARI , Ankara yapı fuarı , türkiye yapı fuarı , yapı fuarları , türkiye yapı fuarı , yapı fuar haberleri , prefabrik fuarı , proje kulisi , proje kulisi haberleri , emlak park , emlak paark yapı fuarı , gayrimenkul fuarları , emlak proje haber , gayrimenkul kulisi , emlak gayimenkul proje gayrimenkul kulisi


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Emeklilerin ev hayalini Nestavilla gerçekleştiriyor

Emeklilerin ev hayalini Nestavilla gerçekleştiriyor

Vefa Group’un pratik hazır konut markası Nestavilla, ev sahibi olmak isteyen kişileri “ev”lendiriyor. Vefa Group’un pratik hazır konut markası Nestavilla, ev sahibi olmak isteyen kişileri “ev”lendiriyor. Özellikle orta gelir grubu ve emeklilerin tercih ettiği Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi 15 gün içerisinde kuran Nestavilla, kişiye özel projeler de üretiyor. Pratik hazır konut markası Nestavilla, ev hayali kuranları 15 günde ayda 488 TL taksitle “ev”lendiriyor. En çok arsası hazır olan

Akşan Yapı, Van’ı çelikten, yeniden inşa ediyor

Akşan Yapı, Van’ı çelikten, yeniden inşa ediyor

Deprem sonrası zarar gören Van’da yeniden yapılanma süreci tüm hızıyla devam ediyor. Çelik yapıların lider markası Akşan Yapı, Van’da başladığı projelerle şehri çelikten, yeniden inşa ediyor. Van depreminden hemen sonra, 60 gün içinde Van Yeşilsu Akşan Yapı İlköğretim Okulu’nu yaparak Van’lı öğrencilere hediye eden Akşan Yapı, Van’da 2 yeni çelik okul projesine daha başladı. Van merkezde yer alan ve yapımına Mayıs ayında başlanan Teliasonera Lisesi’ni

Deprem sonrası toplu barınma ihtiyacına hızlı çözüm

Deprem sonrası toplu barınma ihtiyacına hızlı çözüm

Altyapısı hazır katlanabilir yaşam üniteleri geliyor Prefabrike yapı sektörünün önde gelen markalarından Vekon, Nisan ayında görücüye çıkardığı ve yoğun ilgi gören Süper Pratik Yaşam Üniteleri’nde gerçekleştirdiği bir yenilikle sektöre yine öncülük ediyor. Deprem başta olmak üzere afetler sonrası acil barınma ihtiyacı için geliştirdiği katlanabilir yaşam ünitelerini altyapı ve üstyapısı hazır halde üretmeye başlayan Vekon, yeni ürünü ile çok daha ekonomik ve hızlı bir çözüme imza atıyor.

Vefa, Tasarım Ofisi ile değer üretiyo

Vefa, Tasarım Ofisi ile değer üretiyo

Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün yenilikçi markası olan ve bugüne kadar pek çok ilke imza atan Vefa Group, Tasarım Ofisi ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Vefa Group Başkanı Orhan Güner, “Geliştirdiğimiz tasarımlar ile değerler üretiyor ve ülke ekonomisine katkı sunuyoruz” diye konuştu. Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün önde gelen isimlerinden Vefa Group, Tasarım Ofisi ile yeni ürün ve teknolojiler geliştirmeye devam ediyor

Bu evler depremde çok işe yarayacak

Bu evler depremde çok işe yarayacak

Vefa Group, Vekon markasıyla ‘hızlı barınma’ ihtiyacına dönük 6 ayrı ürün geliştirdi. Üniteler depremde helikopterden atılabiliyor ve 10 dakikada kuruluyor. Türkiye hafta içinde yaşadığı sarsıntılarla deprem gerçeğini yeniden hatırlarken, girişimciler de boş durmuyor. Son olarak Vefa Group bünyesinde yer alan Vekon, katlanarak taşınan ve 10 dakikada kurulabilen yaşam alan ünitelerini piyasaya sürdü. Özellikle afet sonrası barınma başta olmak üzere kamp, şantiye ve benzeri durumlardaki konaklama ihtiyacının kolay ve hızlı bir şekilde giderilmesi

Steelife, hızlı bir kentsel dönüşüm için “çelik yapıyı” öneriyor

Steelife, hızlı bir kentsel dönüşüm için “çelik yapıyı” öneriyor

Steelife, hızlı bir kentsel dönüşüm için “çelik yapıyı” öneriyor Steelife Genel Müdürü Mimar Bülent Aydın, kentsel dönüşüm sürecinde, belirlenen amaçlara uygun yapı sistemlerinin kullanılmasının önemine dikkat çekerek, kentsel yaşam düzeyinin yükseltilmesi için çelik yapıları önerdi. Aydın, estetik, konforlu yaşam alanları oluşturulabilen çelik yapıların, alternatifleri ile kıyaslanmayacak kadar kısa sürelerde inşa edildiğini, bu nedenle dönüşümün de hızla gerçekleşmesinin sağlanabildiğini vurguladı.

Arsanı göster, yazlık evini 15 günde ayda 488 TL taksitle yaptır

Arsanı göster, yazlık evini 15 günde ayda 488 TL taksitle yaptır

Arsanı göster, yazlık evini 15 günde ayda 488 TL taksitle yaptır Pratik hazır konut markası Nestavilla, ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi 15 gün içerisinde kuran Nestavilla, kişiye özel projeler de üretiyor. Bu yaz tatili kendi yazlığınızda geçirmek istiyorsanız arsanızın yerini gösterin, Nestavilla evinizi 15 günde kursun. Hem de son derece ekonomik bir fiyata. Ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan ve villaları aratmayacak konforda yazlık evler yapan Nestavilla, kişiye özel projeler de üretiyor.

Vekon, dünyada bir ilk olan katlanarak taşınan yaşam üniteleri ile fuarda

Vekon, dünyada bir ilk olan katlanarak taşınan yaşam üniteleri ile fuarda

Vekon, dünyada bir ilk olan katlanarak taşınan yaşam üniteleri ile fuarda İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı’na 1999 yılından bu yana aralıksız katılan Vefa Group’un büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan markası Vekon, bu yıl da fuarda yeni ürünleri “Süper Pratik Yaşam Üniteleri” ile yerini alıyor. Vekon Satış Yöneticisi Özgül Yücel, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da planladığımız etkinliklerimiz ve hazırladığımız sürprizlerimiz eşliğinde müşterilerimiz ve çözüm ortamlarımız ile fuarda buluşuyoruz” dedi.

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik

Vefa'dan 2 Bin 500 Liraya 1+1 prefabrik Vefa Group’un büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan markası Vekon, sektöre öncülük edecek bir yeniliğe imza atıyor. Vefa Group bünyesinde yer alan Vekon, sektöre öncülük edecek olan ve özellikle afet sonrası yaşam alanlarının çok kısa sürede kurulabilmesini Süper Pratik Yaşam Üniteleri Projesi’ni hayata geçirdi. Afet sonrası barınma başta olmak üzere kamp, şantiye ve benzeri durumlardaki konaklama ihtiyacının kolay ve hızlı bir şekilde giderilmesi amacıyla

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :