Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Lüx Home Ofis Projeleri Hem Otur Hem Çalış, İstersen Kirala.
Lüx Home Ofis Projeleri Hem Otur Hem Çalış, İstersen Kirala.

İstanbul da Lüx KonutProjeleri Siz Hangi Ofiste Çalışmak veya Oturmak İsterseniz.  Çok kazandıracak yatırımın yeni adresi  
 
 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla al; ister hem otur hem çalış, istersen kirala...
 
İstanbul’da işyeri kavramı hızla değişiyor. Artık klasik iş hanlarının yerini ev ofis (home office) tarzı modern iş ve yaşam merkezleri alıyor. 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla al; ister hem otur hem çalış, istersen kirala...

ULAŞIM ve iletişim teknolojileri değişip geliştikçe çalışma mekanları da farklılaşıyor. Klasik ofislerden sıkılanlar, artık ev ve ofis ortamını bir arada sunan yeni nesil mekanlarda işlerini sürdürüyor. Son yıllarda işlerini evinden yürütenlerin sayısının hızla artması da ‘ev ofis’ talebine de yansımış durumda.
İnşaat firmaları, artık konut projelerinin bir kısmını ev ofis olarak pazarlıyorlar.

Tabii bu talebi en iyi inşaat şirketleri görüyor, Nitekim son dönemlerde bu firmaların yeni ev ofis projeleri için yer arayışlarının daha da hızlandığı görülüyor. Örneğin Ofton İnşaat, İstanbul Bomonti’de 2012’de 250 dairelik yeni bir ev ofis projesine başlamaya hazırlanıyor.

Ev ofis seçeneği içeren proje sayısı hızla artıyor. Bu mekanlarda rezidans seviyesinde konfor olanakları sunuluyor. Satışı devam edenlerin yanı sıra önümüzdeki yıl inşasına başlanacak yeni ofis projeleri de var. Bunlardan biri de Tahincioğlu Holding’in patronu Özcan Tahincioğlu, Abdi İbrahim İlaç’ın sahibi Nezih Barut ve Mar Yapı’nın sahibi Münir Özkök'ün birlikte kurdukları TAO Gayrimenkul’ün Ataşehir Finans Merkezi’nin komşu parselinde inşa edeceği TAO Ofis projesi...

Çalışma mekanı olarak sunulan alternatiflere hazır ofis ve sanal ofis seçeneklerini de eklemek mümkün.

ENGELLER KALKTI

İşleri evden yürütebilmek ya da evini işyeri gibi kullanabilmek için eskiden engelle karşılaşılabiliyordu. Bu sorunların başında ise öncelikle apartman sakinlerinden almanız gereken izin geliyordu. İzin alsanız bile apartmanın teknik altyapısı dairelerin ev ofis olarak kullanımı için uygun değildi.
İşte yeni konut projelerinde inşaat şirketleri, bu sorunu daha en başından çözüme ulaştırdılar. Artık ürettikleri konut projeleri için hazırladıkları satış sözleşmelerinde “Bir kısmı ticari ev ofis olarak kullanılabilir” diye belirtiyorlar.
Ev ofis olarak satın alınan daireler için apartman sakinlerinden de izin almanız gerekmiyor. Yeni projelerdeki avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Firmalar, ev ofis olarak tasarladıkları bloklarda toplantı odası, restoran, santral ve sekreterlik hizmetleri de sunuyorlar.

HEM EV HEM OFİS

Her yeni projenin içinde ev ofis yok elbette. Yukarıda da belirttiğimiz gibi firmalar, konut projelerindeki ev ofisler için özel sözleşme hazırlıyorlar. Siz de satın aldığınız daireyi hem ev hem de ofis olanak kullanabiliyorsunuz. Konutta olduğu gibi bazı rezidans projelerinde de ev ofis seçenekleri var. 1+1’den 4+1’e kadar farklı ev ofis dairelerden birini satın alabilirsiniz. Ev ofislerin fiyatları ise bulunduğu bölge, proje ve büyüklüğüne göre 60 bin TL’den başlayıp 2 milyon 123 bin TL’ye kadar çıkıyor.
Türkçe ve İngilizce çağrı merkezi (call center) hizmeti, hobi, davet ve toplantı organizasyonları, teslimat ve kurye, hatırlatma, araç kiralama ve havaalanı transferlerine kadar birçok hizmet sunulan projelerden ev ofis alanlar, sitedeki diğer tüm sosyal olanaklardan da yararlanabiliyor.

İSTEYENE SADECE OFİS

“Evimle işyerim ayrı olsun” diyorsanız sizin için de yeni ofis projeleri mevcut. Artık ofis projeleri de neredeyse rezidans konforuyla satışa sunuluyor. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda farklı semtlerde inşa edilen ofis projelerinde metrekare fiyatları 4 bin ile 10 bin TL arasında değişiyor.
Toplantı salonları, özel yemek odaları, restoran ve kafeler, fitness salonu, hobi odası, sağlık kulübü, arşiv ve depo alanları gibi sosyal olanaklar bulunan yeni ofis projelerinde housekeeping ve concierge gibi hizmetler de var.

ÇANTANI GETİR YETER

Ofis ve ev ofislerin yanı sıra hazır ofis seçenekleri de var. Çantanızı alıp hazır ofis seçenekleri sunan projelerden birinde işlerinizi yürütebilirsiniz. Her türlü teknik ve teknolojik donanımlarından yararlanabileceğiniz bu ofislerde, kontratınızı yapar yapmaz bilgisayarınızı alıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Hazır ofis pazarlayan yerel ve uluslararası firmalar, ofislerin büyüklüğüne ve çalışan sayısına göre bin 100 TL ile 3 bin dolar arasında kira talep ediyorlar.
Kişisel iklimlendirme kontrolü, her katta çok fonksiyonlu yazıcı ve renkli tarayıcı, kağıt imha makinesi, zımba ve çeşitli ofis malzemeleriyle donatılan hazır ofisler, her katta resepsiyon ve kişisel asistan, LCD ekran, projektör ve smartboard (akıllı tahta) ile donatılan toplantı odaları gibi hizmetler de sunuyorlar.
İsterseniz sanal ofis seçeneklerinden de yararlanmanız mümkün. Hem adres olarak gösterebileceğiniz hem de telefon, faks, posta ve kuryeyle gelen evrakların takibinin yapıldığı sanal ofislerde kiralarsa 235 ile 860 TL arasında değişiyor.
İşte satışı devam eden ve yeni inşa edilecek ofis ve ev ofis projelerin özellikleri, fiyatları; hazır ve sanal ofis hizmeti veren firmaların hizmetleri...

Ev ofisler

FLORYA EKŞİNAR KONAKLARI
Eroğlu Yapı, İstanbul Florya’da inşa edeceği Florya Ekşinar Konakları’nda ön talep toplamaya başladı. Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında inşa edilecek projede, 76 ile 463 metrekare arasında 1+1’den 7+2’ye kadar 230 farklı daire seçeneği sunuluyor. Proje, 5 blokta 73 ev ofis ve 5 mağazadan oluşuyor. Ön taleplerin alınmaya devam ettiği Florya Ekşinar Konakları’nda metrekare satış fiyatı 4 bin 500 TL olarak açıklandı.
21 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek ve 6 bin metrekaresi rekreasyon alanı olarak değerlendirilecek projede, yarı açılabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, Türk hamamı, fitness ve spa merkezi, aerobik salonu bulunan sosyal tesis kompleksi ile açık basketbol sahaları, kafe ve oyun parkı gibi sosyal olanaklar da var.
Satış ofisi: 444 37 97
Web: erogluyapi.com.tr

AVRUPA RESIDENCE TEM
Artaş İnşaat’ın İstanbul Gaziosmanpaşa’daki Avrupa Residence TEM projesinde tek blokta 136 konut bulunuyor. 88 metrekarelik 1+1 ve 119-120 metrekarelik 2+1 ev ofislerden oluşan projede, fiyatlar 319 bin ile 540 bin lira arasında değişiyor. Aylık 0.99 faiz oranıyla 60 ay yada aylık 1.14 faizle 240 ay vadeli kredi kullanarak ev ofis sahibi olmak mümkün.
Projede ev ofis sahiplerine ücretsiz hizmet verecek fitness salonu, sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu var. Girişinde 190 metrekarelik bir lobi ve resepsiyon bulunan rezidansta kuaför, odalara kahvaltı, çocuk bakımı, acil servis ve sağlık odası gibi hizmetler sunuluyor. Rezidans sakinleri, araç kiralama, 24 saat teknik servis, vale servisi, kuru temizleme ve kat temizliği gibi ayrıcalıklardan da yararlanabiliyor.
Satış ofisi: 0212 453 05 05
Web: avrupa-residence.com

JAPON EVLER
Kılıç İnşaat’ın İstanbul Haliç’te inşa ettiği Japon Evler, 50 adet ev ofisten oluşuyor. 68-92 metrekare arasında farklı ev ofis seçenekleri sunuluyor. 68 ve 88 metrekarelik 1+1 ev ofislerin fiyatı 340 bin ile 470 bin, 99 metrekarelik 2+1 ev ofislerin fiyatı ise 415 bin ile 525 bin TL arasında değişiyor.
Haliç manzaralı projenin dördüncü katında restoran, kafe veya kafeterya olacak nitelikte 510 metrekarelik bir ticari alan bulunuyor. Arkadan bağımsız girişi bulunan bu ticari ünitenin satış fiyatı ise 2 milyon 400 bin lira. Kapalı otopark alanı da bulunan projede kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatı alanlarına da yer verilmiş.
Satış ofisi: 0216 499 16 02-03
Web: japonevleri.com

DUMANKAYA İKON
Dumankaya İnşaat’ın İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Dumankaya İkon’da bin 53 daire buluyor. 40-41’inci katlardan itibaren geniş bir İstanbul manzarası sunan projede, hem rezidans hem de ev ofis daire seçenekleri var. 110-123 metrekarelik 1+1 ev ofislerin fiyatı 549 bin ile 639 bin TL arasında değişiyor. 152 metrekarelik 2+1 ev ofislerse 807 bin TL’ye satılıyor. Projeden yüzde 25 peşinatla, ara ödeme yapmadan, vade farksız 24 ay taksitle ev ofis satın almak mümkün. 120 aya kadar banka kredisine ise aylık yüzde 0.99 faiz uygulanıyor.
12 ve 22’nci katlarda bulunan seyir teras ve bahçeleriyle farklı bir mimari anlayış sergileyen projede, business lounge’tan laundry’ye (kuru temizleme), teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir rezidans hizmeti sunulacak. Kapalı otopark, fitness salonu, futbol ve basketbol sahaları, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzları gibi sosyal olanaklar sunulan projenin giriş katlarında, alışveriş birimleri, güzellik salonu, kuru temizleme, kafeterya gibi birimler de bulunuyor.
Tel: 0216 444 72 22
Web: dumankaya.com

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY
Dumankaya İnşaat’ın ev ofis projesi Dumankaya Flex Kurtköy, 376 ev ofisten oluşuyor. Projede 40 ile 66 metrekare arasında 6 farklı 1+0 stüdyo, 60 ile 86 metrekare arasında 9 farklı 1+1 ve 90 ile 154 metrekare arasında 6 farklı 2+1 daire seçeneği sunuluyor. Stüdyo daireler 94 bin ile 150 bin, 1+1 daireler 140-200 bin, 2+1 dairelerse 195-397 bin TL’ye satılıyor. Peşinat ve ara ödeme yapmadan 40 aya kadar faizsiz daire satın almak mümkün. Banka kredisi kullanmak isteyenler içinse 60 aya kadar aylık yüzde 0.99, 120 aya kadar da yüzde 1.04 faiz seçenekleri sunuluyor.
Projede 7 gün ve 24 saat sekreterya destekli concierge, Türkçe ve İngilizce çağrı merkezi, hobi, davet ve toplantı organizasyonları, teslimat ve kurye, hatırlatma servisi, araç kiralama ve havaalanı transferlerine kadar birçok hizmet sunulacak. Binaların çatısında yüzme havuzu, flexible roof ve executive lounge gibi sosyal alanlar bulunuyor. Fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, kademeli yansıma havuzları, teras bahçeleri, yürüyüş ve koşu parkurları gibi sosyal donatı alanlarına da yer verilen projede, açık ve kapalı otopark ile 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor.
Satış ofisi: 444 72 22
Web: dumankaya.com

DUMANKAYA CADDE
Dumankaya’nın Kurtköy’deki Dumankaya Cadde projesi, 303 rezidans daire ve ev ofis ile 49 alışveriş alanından oluşuyor. 10’ar katlı 3 blokta yer alan 56-61 metrekarelik ev ofislerin fiyatı 175 bin ile 192 bin, 90-99-107 metrekarelik 2+1 ev ofislerinki ise 253 bin ile 309 bin TL arasında değişiyor.
Ev ofis ve rezidans blokları birbirinden bağımsız olarak inşa edilen projede, her bloğun kendine ait lobi ve resepsiyon alanı bulunuyor. Projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, manzara terasları, koşu ve yürüyüş parkurları, fitness salonu, sauna, ev ofis bloğunda toplantı odaları, açık-kapalı otopark bulunuyor.
Satış ofisi: 444 72 22
Web: dumankaya.com

AURA DELUXE RESIDENCE
Propa İnşaat’ın İstanbul Kartal’da inşa ettiği Aura Deluxe projesinde 2 blokta 195 ev ofis bulunuyor. 48 metrekarelik 1+0 stüdyo daireler 144 bin ile 155 bin, 61 metrekarelik 1+1’ler 209 bin ile 215 bin, 79 metrekarelik bahçe kullanımlı 1+1’ler 197 bin, 121 metrekarelik bahçe kullanımlı 2+1 dairelerse 315 bin TL’ye satılıyor. Firma, yüzde 30 peşin ve 30 aya kadar sıfır faizle taksit olanağı sunuyor.
Yüzde 70’i yeşil alan ve sosyal donatılara ayrılan projede, uzaktan kumandalı çağrı ve güvenlik sistemi, sensörlü deprem uyarı sistemi, dinlenme amaçlı kafeterya ve çay bahçesi, açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları bulunuyor.
Satış ofisi: 0216 671 19 21
Web: propaaura.com

HAN PLUS
Ukra İnşaat’ın İstanbul Esenyurt’ta inşa ettiği Hun Plus projesinin ilk 4 katı alışveriş merkezi, 8 katı ofis, 4 katı da ev ofislerden oluşuyor. 91 ile 127 metrekare arasında farklı büyüklüklerdeki ofislerin fiyatı 200 bin ile 250 bin TL arasında değişiyor. 119 ile 208 metrekare arasındaki ev ofislerin fiyatı ise 218 bin ile 385 bin lira arasında. Projeden yüzde 25 peşinat ve yüzde 25 üç ara ödemeyle, toplam tutarın yüzde 50’si kadar banka kredisi kullanarak ofis veya ev ofis sahibi olmak mümkün.
Han Plus’ın sosyal donatı alanlarında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, Fin hamamı, oyun odası ve kafe bulunuyor.
Satış ofisi: 444 82 72
Web: hanplus.com.tr

DELUXIA ATAŞEHİR
Teknik Yapı Holding’in İstanbul Batı Ataşehir’de inşa ettiği 702 konutluk Deluxia projesi, 482 dairelik Deluxia Palace ve 220 dairelik Deluxia Suites’ten oluşuyor. 37.65 ile 283 metrekare aralığında stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev ofis seçenekleri sunulan Deluxia Palace’ta fiyatlar 197 bin ile 1 milyon 750 bin TL arasında değişiyor. 34.16 ile 122.07 metrekare arasında stüdyo, 1+1 ve 2+1 ev ofis daire seçenekleri sunulan Deluxia Suites’ta ise fiyatlar 193 bin 500 ile 750 bin TL arasında.
Güneşlenme platformları, açık yüzme havuzu, çocuk oyun sahası, çocuk kulübü, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru gibi olanaklar sunulan projede; TV odası, kütüphane, toplantı odası, sauna, fitnes, step, aerobik, pilates salonu, vitamin bar, dinlenme odaları, buhar odası, Türk hamamı, masaj odaları ve kapalı havuzun yeri aldığı bir sosyal donatı alanı bulunuyor.
Tel: 0216 688 78 78
Web: teknikyapi.com

DELUXIA DRAGOS
Teknik Yapı’nın Maltepe Dragos’ta ev ofis konseptiyle inşa ettiği Deluxia Dragos projesinde, 32.59 ile 132.50 metrekare arasında stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Ev ofislerin fiyatı 135 bin 800 ile 671 bin 300 TL arasında değişiyor.
Zemin artı 24 katlı tek blok halinde inşa edilen projede fitness salonu, step-aerobic-pilates merkezi, Türk hamamı, sauna, steamroom (buhar odası), masaj odaları, çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odası, dinlenme odaları ve site lokali gibi sosyal donatılar bina içinde projelendirmiş. Açık yüzme havuzu, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru gibi sosyal donatılar ise bina dışında bulunuyor.
Satış ofisi: 0216 442 69 66
Web: deluxiadragos.com

UPTWINS DELUXE RESIDENCE
Teknik Yapı’nın Kartal’daki Uptwins Deluxia Residence projesinde, 38.71 ile 128.92 metrekare arasında değişen 312 ev ofis stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneği bulunuyor. Stüdyo dairelerin tamamının satıldığı projede, 1+1 ve 2+1 ev ofis dairelerin fiyatı 220 bin 400 ile 536 bin 300 TL arasında değişiyor.
2 bodrum, zemin ve 17 normal katlı 2 bloktan oluşan projede, toplam 19 ticari birim de yer alıyor. Temizlik hizmetleri, kuru temizleme, valet parking gibi hizmetler sunulacak olan projedeki her 2 bloğun terasında, daire sahiplerinin toplantılarını yapabileceği business center yer alıyor.
Satış ofisi: 0216 671 90 76
Web: uptwins.com

ACUNKENT PLAZA
Uluhan Grup’un İstanbul Esenyurt’ta inşa ettiği Acunkent Plaza’da, 37 ile 100 metrekare arasında büyüklüklere sahip 56 mikro ev ofis bulunuyor. Çağdaş ofis sistemleriyle donatılan ev ofislerin fiyatı 60 bin TL’den başlıyor. Mikro ofisler, istenirse mobilya ve donanımlarıyla birlikte teslim ediliyor. Uluhan Gayrimenkul aracılığıyla, satın alınan ev ofisi kiraya vermek de mümkün.
Acunkent Plaza’da sekreter ve temizlik, food court, toplantı salonu, yüksek hızlı kablosuz internet, faks ve fotokopi, telefon santrali, posta takibi ve yönlendirme, personel servisi, 24 saat kameralı güvenlik, yangın sistemi, teknik destek, mali danışmanlık, hukuki danışmanlık, yönetim danışmanlığı, seyahat acentesi ve uçak bileti, araç kiralama ve limuzin, kiralama ve sigorta gibi hizmetler sunuluyor. Kontrollü giriş yapılan plazada, klimayla ısıtma ve soğutma, otopark gibi hizmetler de yer alıyor.
Satış ofisi: 0212 450 33 33

ATAMAN KARİNA PENDİK
Ataman İnşaat’ın İstanbul Pendik Tersane Kavşağı’nda inşa ettiği Ataman Karina Pendik projesinin ikinci etabı 2 rezidans bloğu, ticari üniteler ve ev ofislerden oluşuyor. Projede brüt 53-80 metrekare 1+1, 107-130 metrekare arası 2+2 ve 145-153 metrekare arası 3+1 ev ofis seçenekleri sunuyor. 1+1 ev ofislerin fiyatı 139 bin ile 165 bin, 2+1 ev ofislerinki 239 bin ile 300 bin, 3+1 ev ofislerinki ise 385 bin ile 429 bin TL arasında değişiyor.
Açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun parkı, fitness salonu, tenis kortu, yürüyüş ve spor alanları gibi sosyal olanaklar sunulan projede, 24 saat özel güvenlik hizmeti veriliyor.
Satış ofisi: 0216 397 03 00
Web: atamankarina.com.tr

VARYAP MERIDIAN
Varyap Varlıbaş Holding’in Batı Ataşehir'de inşa ettiği Varyap Meridian projesinde, 20 ile 60 katlı 5 blokta bin 500 konutun yanı sıra 3 adet yatay ofis binası ve 34 katlı 5 yıldızlı otel ve bir de ofis bloğu bulunuyor. ‘Çift çekirdek’ten oluşan 60 katlı A Blok’un ilk 19 katında ev ofislere yer veriliyor. Ev ofislerin yer aldığı Varyap Grand Tower’da 61 ile 290 metrekare arasında farklı büyüklüklerde satışa sunulan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin fiyatı 386 bin ile 2 milyon 123 bin TL arasında değişiyor. Meridian For Business bloğundaki 54-80 metrekarelik ofislerin fiyatı ise 380 bin ile 584 bin TL arasında.
Hem otel hem de ofislerin yer aldığı Meridian For Business’ta konferans salonu, fitness ve spa merkezi ile toplantı salonları yer alıyor. 2009’da inşaatına başlanan proje 2012'de tamamlanacak.
Satış ofisi:0216 444 40 30
Web: varyapmeridian.com

PERLA VISTA
Gül İnşaat’ın İstanbul Beylikdüzü Beykent’te 15’er katlı 2 kule olarak inşa ettiği Perla Vista AVM’nin rezidans bloğunda 73, 78, 105 ve 120 metrekarelik 1+1 ve ev ofis seçenekleri yer alıyor. 293 ev ofis bulunan projede fiyatlar 184 bin ile 300 bin dolar arasında değişiyor.
Bin 500 metrekarelik sosyal tesis, açık yüzme havuzu, spa, Türk hamamı, 8 sinema salonu, fitness salonu, sauna gibi sosyal donatılar bulunan projede, 24 saat güvenlik hizmeti sunuluyor.
Satış ofisi: 0212 871 38 05
Web: gulinsaat.com.tr

Hazır ofisler

SERVCORP
Sanal ofis konseptinin öncüsü olan, hazır ve sanal ofis çözümleri üreten Servcorp, ilk merkezini geçen yılın sonunda Nişantaşı Louis Vuitton Orjin binasında açmıştı. İkinci ofis katını Levent’teki Tekfen Tower’ın 8’inci katında hizmete açan şirket, yerli ve yabancı firmalara her ülkede yaygın toplantı odası ağlarına giriş olanağı sunan, hazır sekreterya destekli, iş servisleri ve araçlarının online erişimiyle farklılık yaratan ofis seçenekleri sunuyor.
Orjin ve Tekfen Tower’da hazır ofis kiraları, sunulan alan ve çalışan sayısına göre KDV hariç 3 bin ile 6 bin TL arasında değişiyor. Ofis müşterilerine platinum plus, platinum, iletişim, adres ve toplantı gibi beş farklı sanal ofis paketi sunuluyor. Servcorp’un, Orjin binasındaki aylık sanal ofis kiralama bedeli 235 ile 750, Tefken Tower’daki ise 275 ile 860 TL arasında değişiyor. Firma, her ofis müşterisine diğer ülkelerdeki Servcorp ofislerinden ayda 5 gün yararlanma olanağı da sunuyor.
Satış ofisleri: 0212 373 96 00 - 371 85 00
Web: servcorp.com.tr

WINDOWIST TOWER
Akdağ Turizm’in İstanbul Maslak’ta inşa ettiği Windowist Tower, 26 katlı tek bir kulede hizmet verecek. KOBİ’lerden uluslararası şirketlere kadar her türlü teknik ve teknolojik ofisler sunan projede kiralama sistemi uygulanıyor. Yönetici bölümü ayrı 64 adet 5 ve 7 kişilik, 23 adet 5 kişilik, 79 adet 2 ve 3 kişilik, 16 adet de tek kişilik ofis seçeneği var. Tek kişilik ofislerin günlük kirası 30 euro’dan başlıyor. Halen devam eden kampanya doğrultusunda, 30 Eylül’e kadar ofis kiralayan müşterilerden 2 aylık kullanım bedeli alınmıyor.
Windowist Tower’daki her ofis ve toplantı odasında dijital ara yüzü ile kişisel iklimlendirme kontrolü, her katta çok fonksiyonlu yazıcı ve renkli tarayıcı, kağıt imha makinesi, zımba ve çeşitli ofis malzemeleriyle donatılmış bir oda, her toplantı odasında LCD ekran, projektör ve smartboard, her katta resepsiyon ve kişisel asistan, kahve ve snack makinesi ile donanımlı bir mutfak ve ücretsiz çay ve su servisi bulunuyor.
Üzerinde helikopter pisti de bulunan projenin içerisinde Icebarist by Icehotel de hizmet verecek.
Bu arada Akdağ Turizm, Windowist projesinin ikincisini Anadolu Yakası’nda, Ümraniye’de inşa etmeye hazırlanıyor.
Satış ofisi: 0212 214 70 00
Web: windowist.com

OFFICE ISTANBUL
İSKO Deniz Sporları ve Mimarlık’ın 6 yıl önce Türkiye’ye getirdiği hazır ofis projesi Office İstanbul, Zincirlikuyu’daki bin metrekarelik 4 katlı binada 32 hazır ofisle hizmet veriyor. Firma, ihtiyaca göre 6 ile 36 metrekare arasında değişen 1 ile 5 kişi arasında hazır ofis kiralama olanakları sunuyor. Office İstanbul’da ofisin bulunduğu kat, çalışan sayısı ve metrekare büyüklüğüne göre 1-5 kişilik ofislerin aylık kirası KDV hariç bin 100 ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor.
Sözleşme yapar yapmaz hazır ofiste çalışma olanağı sunan firma, müşterisine 7 gün 24 saat tesise giriş hakkı tanıyor. Kira bedeline ofiste bulunan mobilya, yüksek hızlı internet hattı ve wireless (kablosuz) bağlantı, LCD TV ve kablolu yayın, bağımsız klima sistemi, ortak kullanıma ait tuvalet ve mutfak dahil. Office İstanbul’da aidat, güvenlik, sigorta, stopaj, elektrik, su ve doğalgaz gibi giderler de aylık kira bedeline dahil ediliyor.
Her odada telefon, faks ve fotokopi makinesi, toplantı odalarında LCD monitörler ve projeksiyon makineleri bulunan Office İstanbul’da, sekreterlik hizmetinden, güvenlik, temizlik ve otoparktan da ücretsiz olarak yararlanmak mümkün.
Satış ofisi: 0212 274 51 15
Web: hazirofis.com

NART BUSINESS CENTER
Nart Grup şirketlerinden MLN Gayrimenkul Geliştirme ve Danışmanlık’ın hazır ofis markası Nart Business Center, geçen mayıs ayında faaliyete geçti. Levent Büyükdere Caddesi üzerinde, Kanyon AVM’nin hemen yanındaki Polcenter’da 5 bin metrekarelik yatay alanda faaliyet gösteren firma, sınırsız esneklik gösterebilecek bir yapıda farklı büyüklüklerde hazır ofis seçenekleri sunuyor. 1-8 kişilik ve 10 ile 65 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki hazır ofislerin aylık kirası KDV hariç 200 dolardan başlayıp 3 bin dolara kadar çıkıyor. Ofis büyüklüğü özel istekle 500 metrekareye kadar çıkarılabiliyor.
Sözleşme imzalar imzalamaz hazır ofiste çalışma olanağı sunan şirket, 2 ile 50 kişi arasındaki toplantı salonlarını saatlik, yarım veya tam günlük kullanma olanağı sunuyor. Toplantı salonlarında ihtiyaç duyulabilecek projeksiyon, perde, LCD, kablosuz internet erişimi, sınırsız ikram ve servis bulunuyor.
İsteyenler ayda 99 dolara silver, 149 dolara da gold paket satın alarak sanal ofislerden yararlanabiliyor. Silver paket, tüm evraklarınız için gösterebileceğiniz bir iş adresi, self servis içerik ikramı, toplantı için gelen müşterinin karşılanması, gelen kargo ve kuryeden evrakın teslim alınması gibi hizmetleri kapsıyor. Gold paketse bunlara ek olarak şirketinize özel telefon tahsisi ve sekreterlik hizmeti, faks numarası tahsisi ve gelen faksın e-mail ile size ulaştırılması, ayda 2 saat toplantı odası avantajlarını içeriyor.
Satış ofisi: 0212 705 62 00
Web: nartbusinesscenter.com

STUDIO OFFICES
SCK Temsilcilik’in Maltepe Altıntepe’de, eski Bağdat Caddesi üzerinde kurduğu Studio Offices, 10 ve 40 metrekarelik, 1 ila 6 kişiye hizmet verebilecek hazır ofis seçenekleri sunuyor. Hazır ofisin yanı sıra sanal ofis ve toplantı odası gibi hizmetler de verilebiliyor. Hazır ofislerin aylık kirası KDV hariç bin 200 ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor.
Standart bir ofisin gereksinimleri olan temizlik, yemek, sekreter, fotokopi makinesi, toplantı salonu ve sekreterya gibi hizmetler kiralama bedeline dahil. Sözleşme yapar yapmaz kişisel bilgisayarınızı alarak ofisinizi kullanabiliyorsunuz.
Studio Offices’ta kişiselleştirilmiş çağrılara cevap verme, posta ve kargo alma gibi sanal ofis hizmetleri de sunuluyor. SCK Temsilcilik, sanal ofis hizmetini aylık 250, sanal ofisi resmi adres gösterme bedelini de 400 TL olarak belirlemiş.
Studio Offices’ta 10 kişilik toplantı masası ve 6 kişilik oturma grubu bulunan 30 metrekarelik toplantı salonu, saatlik veya günlük olarak kiralanabiliyor.
Satış ofisi: 0216 518 11 44
Web: studiooffices.com

Ofis projeleri

NİDAKULE GÖZTEPE
Tahincioğlu Gayrimenkul, 120 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Göztepe’de inşa ettiği Nidakule Göztepe projesinde ofis satışı ve kiralamalara devam ediyor. Her katta 450 ile 900 metrekarelik kiralık ofis alanları bulunan projede satılık 2 kat kalmış. Satışını Kuzeybatı Gayrimenkul’ün yaptığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 100 dolar olarak belirlenmiş. Kalan 900 metrekarelik iki ofisin fiyatı 3 milyon 690 biner dolar.
35 katlı tek blok olarak inşa edilen Nidakule Göztepe, 47 bin metrekare alana sahip. Yüksek verimlilik ilkesiyle inşa edilen projenin gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olduğu belirtiliyor. Ortak alan ve peyzaj tasarımları feng shui felsefesine uygun olarak yürütülen projede kafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu gibi çeşitli sosyal kullanım alanlarına yer verilmiş. Geniş bir iç bahçeye sahip olan projede, ofis çalışanları öğle yemeklerini açık havada yiyebilecek ve boş vakitlerini bu alanda değerlendirebilecek.
Satış ofisi: 0212 325 28 00
Web: nidakulegoztepe.com

OFİSİM İSTANBUL
İller Bankası, Yapı Yatırım ve Özkartallar ortaklığıyla kurulan Özyapı İş Ortaklığı’nın İstanbul Maltepe’de üç blok olarak inşa ettiği Ofisim İstanbul, 15 bin metrekare üzerinde 219 adet ofis ve 16 mağazadan oluşuyor. 107.5 ile 833 metrekare arasında farklı büyüklüklerde ofis seçenekleri sunulan projede metrekare fiyatları 4 bin ile 5 bin 700 TL arasında değişiyor. 170 ile bin 180 metrekare arasında farklı büyüklüğe sahip mağazaların metrekare fiyatı ise 10 bin TL’den başlıyor. Projeden, toplam bedelin yüzde 50’sini banka kredisi kullanarak, yüzde 20 peşinat ve kalan yüzde 30’u vade farksız ödeyerek ofis sahibi olmak mümkün.
En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, iklimlendirme ve havalandırma üniteleri takılmış, ofis alanları ise müşteri tercihine bırakılarak iç dekorasyona hazır biçimde teslim edilecek. Sauna, hobi salonu, vitamin bar, 459 araçlık otopark ve oto yıkama, restoran ve kafeler gibi sosyal olanaklar sunulan proje, sahiplerine 2012’nin aralık ayında teslim edilecek.
Satış ofisi: 0216 5151555
Web: ofisimistanbul.com

iTOWER BOMONTİ
Fer Yapı ve Sinpaş GYO’nun ortak projesi iTower Bomonti’de 60 ile 800 metrekare arasında değişen 206 ofis seçeneği var. Fiyatları ise 281 bin ile 1 milyon 400 bin lira arasında değişiyor.
Kat bahçelerine de yer verilecek projede, 280 metrekarelik lobi alanı, VIP business toplantı odaları, 100 kişilik toplantı salonları, özel yemek odaları, restoran ve kafeler, fitness salonu, hobi odası, arşiv ve depo alanları gibi oldukça kapsamlı bir donanım yer alacak. Proje, 2012 sonunda sahiplerine teslim edilecek.
Satış ofisi: 444 93 37
Web: itowerbomonti.com

MY OFFICE 212
Ağaoğlu İnşaat’ın İstanbul Güneşli’de inşa ettiği My Office 212 projesi, 31 katlı tek blok olarak yükseliyor. 82 ile 1.599 metrekare arasında farklı ofis seçenekleri sunulan projede, 80 ile 90 metrekarelik ofislerin tamamı satılmış. Satışı devam eden 119 ile 1.599 metrekare arasındaki ofislerin fiyatı ise 399 bin 700 ile 5 milyon 505 bin 400 lira arasında değişiyor. 10 bin TL peşinat, 15 bin ve 51 bin 700 TL’lik iki ara ödeme ile 230 bin liralık kredi kullanarak ofis sahibi olmak mümkün. Projede sağlık kulübü, housekeeping ve concierge ile araç servis hizmetleri sunuluyor.
Satış ofisi: 444 67 77
Web: myoffice212.com

BEYAZ OFİS
Helis Yapı’nın Kartal’da inşa ettiği Beyaz Ofis projesinde 65 ofis ve 2 mağaza yer alıyor. Her katta 50 metrekarelik kat bahçesine yer verilen projede 126, 160, 180 ve 320 metrekarelik ofis seçenekleri sunuluyor. Ofis fiyatları 520 bin ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor. Kiralama da yapılan Beyaz Ofis’te, kira bedelleri 2 bin TL’den başlayıp 7 bin TL’ye kadar çıkıyor.
Adalar ve Marmara manzaralı ofislere sahip projede her ofis için tesisat odası, telefon, ADSL ve data için zayıf akım kablolama, jeneratör, çağrı merkezi, açık ve kapalı otopark, lobi ve resepsiyon hizmeti, 24 saat güvenlik ve personel geçiş sistemi de unutulmamış.
Satış ofisi: 0216 353 41 01
Web: beyaz-ofis.com

İSTANBUL VİZYON PARK
Kuyaş GYO’nun İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ettiği İstanbul Vizyon Park projesi, 5 yıldızlı bir iş oteli, alışveriş merkezi ve ofis bloklarından oluşuyor. Projenin ilk etabında 5 ofis bloğu ve 807 birimden oluşan 2 blok inşa ediliyor. Bu binalarda 74.68 ile 2 bin 600 metrekare arasında farklı büyüklüklere sahip 450 ofis ve mağaza seçeneği sunuluyor. Ofis ve mağazaların satış fiyatı 211 bin ile 5 milyon 40 bin dolar arasında değişiyor. Projeden yüzde 15-20 peşinat ödeyerek ve 60 aya kadar faiz ödemeden kira öder gibi ofis sahibi olmak mümkün.
Rahatlamak için dinlenme alanları, kafeterya ve kahve dükkanı, engelliler için park yeri, yeşil alanlara yer verilen projede, ofis bloklarında çalışanlar Kuyumcukent kompleksi içinde yer alan food court ve çarşıdan yararlanabilecek.
Satış ofisi: 0212 603 11 13
Web: istanbulvizyonpark.com.tr

OFİS PARK KAĞITHANE
Tekfen Emlak Geliştirme’nin Kağıthane'de 100 milyon dolarlık yatırımla inşa ettiği Ofis Park Kağıthane projesinin yüzde 90’ı bitmiş durumda. Semtin dokusuna uygun olarak zemin üstü 4 ve 7 katlı bloklar bulunan proje, 9 blokta 37 bin metrekare kiralanabilir alana sahip A sınıfı ofis kompleksinden oluşuyor. Satış ve kiralaması Jones Lang LaSalle tarafından yapılan projede, metrekare satış fiyatları ofislerin konumu ve büyüklüğüne göre 4 bin ile 4 bin 250 dolar arasında değişiyor. Bu fiyatlara KDV de eklenecek. Ofislerin metrekare kira bedeli ise 22-25 dolar arasında.
Ofis Park Kağıthane’nin ortak kullanım alanlarında kafeterya, özel yemek odaları ve toplantı odaları bulunuyor. Projenin Mart 2012’de tamamlanması planlanıyor.
Satış ofisi: 0212 377 07 77
Web: kagithaneofispark.com

TAO OFİS
Tahincioğlu Holding’in patronu Özcan Tahincioğlu, Abdi İbrahim İlaç’ın sahibi Nezih Barut ve Mar Yapı’nın sahibi Münir Özkök'ün birlikte kurduğu TAO Gayrimenkul, Ataşehir’de kurulacak İstanbul Finans Merkezi’ne komşu parselde ilk ofis binasını kumruya hazırlanıyor. Önümüzdeki yıl inşasına başlanması planlanan TAO Ofis’in projesi Kreatif Mimarlık tarafından çizildi. 610 araçlık otopark katları üzerinde yükselecek olan 36 katlı bir ofis kulesinin yanı sıra alakart restoran, kafe, kitap-CD satış birimi, sanat galerisi, hediyelik eşya ve benzeri fonksiyonlarla çevrili bir buluşma alanı planlanmış. Ofis bölümlerinde ise çalışanların güncel ihtiyaçlarını karşılayacak sağlık kulübü, self-servis restoran, kafeterya, kuaför, terzi ve kuru temizleme fonksiyonlarına yer verilmiş. Projenin giriş bölümünde ofis katlarındaki firmaların kullanımı için düzenlenmiş veya yapı dışından katılımcıların da kolay ulaşabileceği toplantı salonları yer alacak.

TRUMP TOWER İSTANBUL
Dünya gayrimenkul sektörünün en tanınmış siması Donald Trump’ın Avrupa’da ismini verdiği ilk proje olan Trump Towers İstanbul’da yaşam, 19 Eylül pazartesi günü resmen başlıyor. İstanbul Şişli’de iki ayrı kuleden oluşan projede, 37 katlı 144 metre yüksekliğinde bir rezidans kulesi de bulunuyor. 206 rezidans dairenin büyüklüğü 102 ile 650 metrekare arasında değişiyor. 40 bin 936 metrekarelik alana yayılan 5 katlı alışveriş merkezi kompleksinde ise 185 mağaza bulunuyor.
Trump Towers’ta ofislerin yer aldığı kule ise 35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Bu kulede büyüklüğü 60 ile 2 bin metrekare arasında değişen 100 ofis bulunuyor. “New Work” konseptiyle iş yaşamına yeni bir standart getirmeye hazırlanan projede, ofisler metrekaresi 35-40 dolardan başlayan fiyatlarla kiralanıyor. Ofis ortamında ihtiyaç duyabilecek her türlü konforu sunan business center’da şömineli oturma odası, bar ve bir de kütüphaneye yer verilmiş.
Satış ofisi: 0212 347 12 75
Web: trumpistanbul.com.tr

Umut DURBAKAYIM / Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı

“Satışı da kiralaması da daha kolay”

Ev ofisler, sadece aileler değil ticari amaçlı kullanıcılara da hitap etmesi açısından büyük avantaj sağlıyor. Bir diğer avantajı ise ikinci elde satışının veya kiralanmasının çok daha rahat olması. Bu tarz proje geliştiren inşaat firmalarının çoğu sekretarya, tercüme gibi hizmetlere toplantı odaları, workshop salonları gibi ekstra donatılar ekleyerek ev ofislerin işlerliliğini artırıyor.
Ağırlıklı olarak küçük alanlardan oluşan ev ofisler, fiyat olarak daha kolay erişilebilir konumda. Yatırım amaçlı daire almak isteyenlerin de ilgi odağındalar. Ev ofisler bekar ve yalnız yaşayan çalışanlar kadar, son zamanlarda giderek yaygın bir şekilde evden çalışmak isteyen aileler tarafından da tercih ediliyor. Daha büyük ev ofisler ailelere kiralanabildiği için yatırım amaçlı olarak da talep görüyor.

Laudy LAHDO / Servcorp Ortadoğu CEO’su

“Finans Merkezi ev ofis talebini artıracak”

Geleneksel ofis kavramını değiştiriyoruz, İstanbul’u Ortadoğu ve Avrupa arasında ekonomi ve ticaretteki stratejik önemi nedeniyle özel olarak seçtik. Servcorp olarak her ofis katı için ortalama 500 bin dolar harcıyoruz. Sürekli yeni yatırımlar planlıyoruz. Şu anda dünya çapında 15 yeni kat için yer bakıyoruz.
Türkiye’de önümüzdeki yıllarda da ofis pazarı büyümeye ve ofislere dönük talep artmaya devam edecek. Bu kapsamda önümüzdeki yıllarda İstanbul’un Asya yakasında ve Ankara’da büyümeyi planlıyoruz. Avrupa ve Ortadoğu pazarlarının birleşme noktası olan Türkiye’de hızla büyüyen, küresel iş ağını Türk müşterilerimize de sağlamayı hedefliyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın Asya yakasındaki Ataşehir’e taşınmayı planladığı göz önünde bulundurulduğunda, 9 bin finans sektörü çalışanının İstanbul’un bu yeni ve yükselen finans merkezine taşınması kaçınılmaz. Dolayısıyla ofislere dönük talebin kesinlikle artacağını söyleyebiliriz. Bu da bize, A sınıfı ofislerin sayısını artırarak müşterilerimize birinci sınıf hizmet götürmeye devam etmek için bir fırsat anlamına geliyor /Para Dergisi
 

05.10.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Hem Ofis Hem Ev , İsteyene ev İsteyene Ofis , Florya Ekşinar Konakları Eroğlu Yapı , Avrupa Rezidence Artaş İnşaat , Japon Evler Kılıç İnşaat , Dumankaya İkon Dumankaya Dumankaya Filex Kurtköy Dumankaya Cadde Dumankaya Kampanyalı Konut Projeleri , Aura Deluxi Rezidence Propa İnşaat , Han Plus Ukra İnşaat , Deluxia Ataşehir Teknik Yapı Holding Deluxia Dragos Uptuwins Deluxie Rezidence Teknik Yapı kampanyalı konut rezidence projeleri , Acunkent Plaza Uluhan Grup İstanbul Esenyurt konut projeleri , Ataman Karina Pendik Ataman İnşaat İstanbul Pendik konut projeleri , Varyap Median Varyap Varlıbaş Holding özel rezidence konut projeleri , Perla Vista Gül İnşaatın İstanbul konut ticari ofis projeleri , Windowist Tower Akdağ Turizm projeleri , Office Istanbul İstanbul ofis projeleri ofis proje haberleri , Nida Kule Göztepe Tahincioğlu Gayrimenkul istanbul yeni ofis ticari projeleri , Ofisim İstanbul İstanbul Anadolu yakası Avrupa yakası ofis projeleri , İtower Bomonti Fer Yapı ve Sinpaş GYO ofis ticari konut projeleri , MY Office 212 Ağaoğlu İnşaat ofis ticari proje haberleri Ağaoğlu , Beyaz Ofis Helis Yapı Kartal Anadolu yakası Avrupa yakası projeleri , İstanbul Vizyon Park Kuyaş GYO İstanbul Basın Ekspres Yolu ofis ticari konut projeleri , Ofis Park Kağıthane Tekfen Emlak Geliştirme projeleri , TAO Ofis Tahincioğlu Holding patronu Özcan Tahincioğlu , basın açıklamaları , Trump Tower İstanbul Dünya gayrimenkul sektörünün en tanınmış siması Donald Trump proje haberleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluşmuştur. Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddesi olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı olmuştur. Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

’ün her alanında müşterilerine stratejik hizmet sunan dünyanın önde gelengayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, her yıl düzenli olarak hazırladığı“Office Space Across the World / Dünyadaki ofis Alanları” başlıklı raporunu yayımladı. Cushman&Wakefield’in dünya genelindeki ofisleri tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor, 2013yılında dünyanın önde gelen ofis pazarlarının

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Yatırımcısını hiçbir dönem üzmeyen gayrimenkul, özellikle ekonomik belirsizlik ortamlarında en iyi yatırım aracı olarak gösterilirken, gerek kira, gerekse mülk getirisi ile ofis ve mağaza yatırımları bu dönemde her zamankinden fazla kazandırıyor. Son aylarda yatırım araçlarında yaşanan hızlı iniş çıkışlar yatırımcıları hangi pozisyonda bulunmaları ya da birikimlerini nerede değerlendirmeleri konusunda düşündürüyor.

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Günümüzde yeni teknolojilerin gelişimi, demografik değişim, ekonominin gidişatı, değişen iş- yaşam dengesi, şirketlerin farklılaşan organizasyon yapıları ve nitelikli ofis+binalar%C4%B1-haberleri">ofis binaların arzı gibi çok sayıda faktör, nasıl bir ortamda ve ne şekilde çalıştığımızı etkileyen trendler arasında yer almakta.

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

Türkiye ve İstanbul, hem geniş tüketici kitlesine ulaşma kolaylığı hem de önemli pazarlara yakınlığı nedeniyle ciddi coğrafi avantajlara sahiptir. Demografik yapısı, nitelikli iş gücü ve sürdürdüğü ekonomik gelişmeler sayesinde iş dünyasında oynadığı rolün artmasına paralel şekilde giderek daha fazla uluslararası şirket İstanbul’u bölgesel üs olarak konumlandırmaktadır. General Electric, Microsoft, Unilever, Procter & Gamble, Coca Cola ve Pepsi gibi dünyanın dört bir yanında farklı sektörlerde

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 55 ila 325 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Toplam 43 bin metrekare kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan proje, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. Toplam 10 bin 500 metrekare alana sahip 300 araçlık otoparkı, donanımlı güvenlik sistemiyle ofis sahiplerine birinci sınıf bir ofis ortamı sağlıyor.

İyi ofis İ OFİS

İyi ofis İ OFİS

İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü. Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu Silikon Vadisi örneğindeki gibi Dap Vadisi olarak anılmaya başladı.

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

Dört buçuk yılda üst fiyat segmenti yüzde 7,16 artış gösterirken, alt fiyat segmentinde bu artış yüzde 14,53 olarak gerçekleşti. Son ay artışları ile birlikte kira değerlerinde son dört buçuk yılın en üst seviyesinde bir fiyat ortaya çıktı. 2013 ikinci çeyrek verilerine göre İstanbul geneli ofis kira değerleri üst fiyat segmentinde 28,85 dolar seviyesinde iken, alt fiyat segmentinde kira değeri 17,36 dolar oldu.

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan “Dumankaya Flex ” projesinde daire teslimlerine 3 ay kaldı. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek Dumankaya Flex Kurtköy, 376 home office ile İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olacak.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 4f6e4a5928ce9c81