Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

FUAYE TURKUAZ da Satışlar Başladı
FUAYE TURKUAZ da Satışlar Başladı

FUAYE TURKUAZ'DA
KAT KAT BAHÇE, KAT KAT DENİZ, KAT KAT ORMAN

Yılmaz İnşaat'ın Süreyyapaşa'da projelendirdiği Fuaye Süreyyapaşa projesinin yeni etabı satışa çıktı. "Kat kat bahçe, kat kat deniz, kat kat orman" sloganı ile lanse edilen Fuaye Turkuaz satışların başlamasıyla birlikte yoğun ilgi gördü.

Yılmaz İnşaat tarafından Süreyyapaşa'da inşası devam eden Fuaye Süreyyapaşa ve 186 konutluk Fuaye Turkuaz ile her zevke hitap edecek yaşam alanları sunuluyor. Fuaye Süreyyapaşa'da, özlenen az katlı mimari yapıdaki konutlar ile yeşilin içinde bir yaşam sunulurken, denize ve şehre panaromik bir noktadan baktıran on dört ve yirmi dört katlı kulelerden oluşan Fuaye Turkuaz ise sakin, konforlu ve lüks bir yaşam sunuyor.

Fıstık çamları ile dolu ormanların yanı başında konumlanan Fuaye Turkuaz, 94 metre bina tepe yüksekliğine sahip. Her katın adalar manzarasına hakim konumda olmasıyla birlikte her dairede yer alan kat bahçeleri bambaşka bir yaşam alanı oluşturuyor.

Mimarisi Prof. Hüseyin Kaptan tarafından hazırlanan proje, Bağdat Caddesi'ne 9 dakika, sahil yoluna 4 dakika mesafede olması ve E5 ve TEM otoyolları, Boğaziçi ve FSM köprülerine yakınlığı ile eşsiz bir konumda yer alıyor.

"Az katlı, çok farklı" sloganı ile geçtiğimiz Mayıs ayında lanse edilen Fuaye Süreyyapaşa projesinin ilk etabı gördüğü yoğun ilgi ile alıcılarına inşaat esnasında dahi çok kazandırmıştı. Yılmaz İnşaat Genel Müdürü İbrahim Yıldız, Fuaye Turkuaz projesinde de benzer bir ilgi olduğunu, fiyatları talebe göre arttırdıklarını ve benzer bir durumun burada da yaşanabileceğini söyledi. Bir deniz feneri gibi çevreye hakim, bölgenin en yüksek projesini yaptıklarını ekleyen İbrahim Yıldız hem ormana hem de denize nazır projenin kısa süre içinde satılacağını söyledi.

Çeşitli tiplerde dairelerin sunulduğu projede, daire içinde büyük ağaçların yer aldığı 6 metre tavan yüksekliğine sahip loft tipindeki dairelerde bulunuyor. Stüdyo daireler ile 1+1'den üst katlarda yer alan 3+1‘lere kadar birçok seçeneğin bulunduğu on dört ve yirmi dört katlı iki blokta, 186 daireden oluşan Fuaye Turkuaz; sosyal tesisi, açık ve kapalı yüzme havuzları, çok amaçlı spor sahası, sauna, fitness center gibi sosyal alanları, bahçeleri ve mükemmel deniz manzarası ile öne çıkıyor.

 

 

 E1 BLOK KULE

Daire Tipi    m2 Brüt   Minimum      Maksimum

1+1 ORMAN K.  60 M2    130,269 TL    130,269 TL

1+1 ORMAN B. 67 - 72 M2 157,067 TL   172,848 TL

1+1 DENİZ    63 - 75 M2 171,396 TL   208,750 TL

1+1 DENİZ YAN 91 M2     190,449 TL   204,053 TL

1+1 LOFT DENİZ93 M2     278,250 TL   278,250 TL

1+1 LOFT ORMAN 104 M2   260,875 TL   266,093 TL

2+1 DENİZ VE ORMAN 104 - 119 M2 260,200 TL - 339,492 T

10.10.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : FUAYE TURKUAZ da Satışlar Başladı , fuaye turkuaz , fuaye turkuaz fiyat listesi , yılmaz inşaa , yılmaz inşaat projeleri , yılmaz inşaat kampanyaları , yılmaz inşaat haberleri , yılmaz inşaat emlak projeleri , maltepe konut projeleri , maltepe kampanyalı konut rezidence projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık,ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları,DEvam ediyor” bilgisini verdi. “İstanbul'un en güzel arazisinde ülkemizi ulusal arenadatemsil edecek bir eser inşa edeceğiz. İstanbul'a gelen her turistin görmek isteyeceği insanların

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Önünde marinası bulunan ve içinden hızlı tren geçen karma projeye alıcı ve yatırımcılardan satış öncesi ön talep toplanıyor.DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları devam ediyor” bilgisini verdi.

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye çıktı

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye   çıktı

Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’un konut bölgesi örnek daireleri, Tema İSTANBUL üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez tanıtıldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nde yer alan 3 farklı tip ve büyüklükteki örnek daireler, çarpıcı tasarımları ile olduğu kadar efektif kullanımları ve yüksek kaliteleriyle

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!Sur Yapı’nın İstanbul, Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi "Tilia"’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı Tilia "Standartlar üstünde, ıhlamurların altında'' sloganıyla yükselecek. Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Kolay ulaşım, büyük yatırım.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :