Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ağaoğlu 60 Ay Sıfır Faizli Kampanyasında Son Gün Bugün
Ağaoğlu 60 Ay Sıfır Faizli Kampanyasında Son Gün Bugün

 Ağaoğlu 60 ay sıfır Faiz Kampanyasında Son Gün
Ağaoğlu Holding tarafından geçtiğimiz ay başlatılan ve bütün projelerinde geçerli olan "5 Yıl 0 Faiz" kampanyası  son gün bugün

Geçtiğimiz Eylül ayı başında Ali Ağaoğlu tarafından açıklanan ve çok ilgi gören 60 ay sıfır  Faiz  kampanyasında son gün bugün. My World Europe, My Home Maslak, My Towerland ve My Town Ispartakule projelerinde geçerli olan kampanyaya göre yüzde 50 peşinat ödeniyor. Kalan tutar için ise vade farksız olarak 60 aylık sıfır faizli ödeme seçenekleri sunuyor

My World Europe
My World Europe, Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kuruluyor. Geçmişteki tüm Ağaoğlu projeleri

gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. My World Europe, TEM otoyoluna cephesi ve Metro bağlantısı ile bölgedeki tüm işyerleri, sanayi ve yerleşim yerlerine ulaşımı çok kolaylaştırıyor.My World Europe, Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olmak üzere 3 bölümde yer alan 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşuyor.

İstanbul Başakşehir'de Atatürk Olimpiyat Stadyumu yanında 200 bin m2 içinde yapılan proje 17 blokta toplam 3 bin 80 adet daire ve 20 adet ikiz villadan oluşuyor.   73 metrekare ile 351 metrekare aralığında değişen ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ile 5+1 seçenekleri ile sunulan dairelerin fiyatları ise 225 bin 850 lira ile 1 milyon 50 bin lira arasında değişen fiyatlarla kampanyalı satışlarında son gün

My Home Maslak
Maslak'ta Ağaoğlu İmzası
Ağaoğlu, 30 yıllık deneyimiyle İstanbul’un finans ve iş merkezi Maslak’a, Ağaoğlu kalitesiyle yeni bir yaşam biçimi getiriyor.


Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak, TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan My Home Maslak sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.


İstanbul Maslak'ta 26 bin metrekare alan üzerinde yükselen My Home Maslak projesi 3 blokta toplam 786 adet daireden oluşuyor. Alanları 59 metrekare ile 315 metrekare aralığında değişen ve 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 41 dubleks ve 4.5+1 seçenekleri ile sunulan dairelerin fiyatları ise 408 bin lira ile 2 milyon 88 bin lira arasında değişen sıfır faizli kampanyada son gün.

 

My Towerland
Bu proje tamamen size ait!
MY TOWERLAND’İ BEKLENTİLERİNİZ ŞEKİLLENDİRDİ

Ağaoğlu, My Towerland projesini hayata geçirmeden önce konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini belirlemek amacıyla 50.000 kişilik bir anket gerçekleştirdi.

Hayal ettikleri evin nasıl olduğunu belirten katılımcılar, vermiş oldukları yanıtlarla My Towerland’i şekillendirdi

İstanbul Ataşehir'de yapılan My Towerland projesi 30 ve 39 katlı 9 blokta toplam 3 bin 500 adet konuttan oluşan projede   80 metrekare ile 342 metrekare aralığında değişen ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks seçenekleri ile sunulan dairelerin fiyatları ise 509 bin lira ile 1 milyon 661 bin lira arasında değişiyor 5 yıl sıfır faizli kampanyada son gün

 

Ağaoğlu İletişim bilgileri
Web     : www.agaoglu.com.tr/
e-mail  : info@agaoglu.com.tr
Tel        : 0216 687 11 11

16.10.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Ağaoğlu 60 Ay Sıfır Faizli Kampanyasında Son Gün Bugün , ağaoğlu sıfır faizli 5 yıl 60 ay konut projelerinde kampanyaları , ali ağaoğlu emlak konut gayrimenkul projelerinde sıfır faizli kampanya haberleri , ağaoğlu açıklaması , ağaoğlu haberleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

Hüseyin ARIK
Ankara da projeleriniz varmı dır, yada satılık daireleriniz, pahalı olmayan biraz dar gelirliler için,bilgi verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar dileğiyle.
21.10.2011 - 17:03


İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

İstanbul ofisini açan American Financial Advisors, Miami ve Florida’daki en cazip konut projelerini, turizm-otel yatırım fırsatlarını ve joint-venture imkanlarını yatırımcıların ilgisine sunuyor.

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :