Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

SelinYapıdan Rings İstanbul'da 5 Yıl Sıfır Faiz Kampanyası
SelinYapıdan Rings İstanbul'da 5 Yıl Sıfır Faiz Kampanyası

Villa Parası Ödemeden Villa Konforunda Yaşam, Rings İstanbul’da…

Rings İstanbul Fiesta Evleri ile Büyük Alanlarda Yaşamanın Rahatlığına Varın…
 
Rings AVM ve rezidans dairelerin bir arada yer aldığı Rings İstanbul Fiesta Evleri, villa konforundaki geniş yaşam alanları ile kutu gibi evlere sıkışmadan ferah bir yaşamın önünü açıyor!

Rahat, konforlu ve eksiksiz bir hayatın tüm öğelerini İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesinde toplayan Selin Yapı, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ev almak isteyenleri kutu gibi alanlara sıkışmaktan kurtaran Selin Yapı, “büyük düşünen” herkesi Rings İstanbul’a davet ediyor. Rings İstanbul projesi içinde yer alan Fiesta Evleri, konut sahibi olmak isteyenlere 1+1 dairelerde dahi büyük yaşam alanları ve tüm dairelerde villa parası ödemeden villa konforu vaat ediyor. Kutu gibi evler yerine villa konforundaki geniş yaşam alanları ile müstakil yaşamın rahatlığını, zahmetli taraflarını da ortadan kaldırarak sunan Rings İstanbul Fiesta Evleri, böylece sizin için her şeyin büyüğünü düşünüyor…

Teraslı 1+1 dairelerle sunulan müstakil kat bahçeleri, en az evinizin içi kadar büyük bir de bahçeye sahip olmanızı sağlarken; lüks villa konforunu, üstelik 7/24 rezidans hizmetiyle bir araya getiriyor. Genişlik kavramını sadece daireleri ile sınırlı tutmayan Rings İstanbul, sekiz futbol sahası büyüklüğündeki Türkiye'nin en kapsamlı sosyal tesisleri ve Rings AVM ile ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor. Fitness, sauna, SPA, açık ve kapalı havuzlar, futbol, basketbol, mini golf, içinde ne ararsanız bulabileceğiniz sosyal tesisler, Türkiye’nin en kapsamlı örneği olma özelliğini taşıyor.    

Rings İstanbul’a gelenler 1+1’lerden 5+2 dubleks seçeneklerine kadar villa konforuna sahip büyük daireleri 5 yıl, üstelik % 0 faiz ile alma ayrıcalığına sahip oluyor.


www.ringsistanbul.com
Satış Ofisi Tel: 444 86 00


Rings İstanbul Fiesta Evleri hakkında detay:
Rings AVM ve 18 teraslı rezidansıyla toplam 93 dairenin bir arada olduğu Fiesta Evleri’nin, 1+1 ve 2+1 daire alternatifleri mevcut. Ortalama 80-85 m2 büyüklüğündeki terasların yanı sıra kat bahçeli daireleri de bulunan Fiesta Evleri, sahipleri için otopark ve otopark katında bir depo alanı ayrıcalığını da sunuyor. Fiesta evleri tüm bu özelliklerinin dışında, içindeki spor tesisi ve kapalı yüzme havuzuyla da sosyal yaşamı ayağınıza getiriyor.

 Rings İstanbul Projesi Hakkında;
1500 konut, AVM ve sosyal tesislerin yer aldığı Rings İstanbul projesi,  uluslararası başarılara imza atmış ödüllü Yüksek Mimar Hakan Kıran’ın imzasını taşıyor. “Dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile sunulan projede hiçbir daire diğerinin camını ve kapısını görmüyor. Özellikle ses ve ısı yalıtımının ön planda tutulduğu Rings İstanbul projesi, 230.000 metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Sultanbeyli çıkışı ile TEM’e 800 mt gibi kısa bir yol ile bağlanan Rings İstanbul’da daire fiyatı ödeyerek apartman yaşamının kolaylıklarından yararlanılırken, müstakil bir villa konforunun da keyfi sürülebiliyor. Projenin 1. etabının 2013’ün Mayıs ayında, tamamının ise 2014 yılında bitmesi planlanıyor.

Selin Yapı Hakkında;
Selçuklu Holding  bünyesindeki sanayi kuruluşlarının inşaat işlerini yapmak üzere 2003 yılında kurulan ve bugüne kadar endüstriyel tesisler ve ticaret merkezi inşaatlarının yapımını gerçekleştiren Selin Yapı,  sahibi olduğu İstanbul, Sancaktepe’deki 230.000 m2'lik arazisi üzerinde 2011 yılı içinde başladığı Rings İstanbul projesi ile bulunduğu sektörün iddialı firmaları içinde yer almaktadır.

Selçuklu Holding Hakkında;
Çeşitli sektörlerde 50 yıldır faaliyet gösteren birçok firmanın çatı kuruluşu olan Selçuklu Holding; ilaç, ambalaj, metal, mutfak eşyaları ve inşaat sektörlerinde 6 fabrika ve 1 araştırma merkezi ile faaliyetini sürdüren köklü ve güçlü bir şirketler topluluğudur.

Bünyesinde Mehtap Mutfak Eşyaları, Almesan Alüminyum, Selin Yapı, İlko İlaç, İlko Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Sentez Ambalaj, Natural Ambalaj ve Gül Ofset şirketleri bulunan Selçuklu Holding, kaliteye ve ar-ge faaliyetlerine verdiği önem, teknolojiye yaptığı yatırımlar ile faaliyet gösterdiği sektörlerin liderleri arasına girmeyi başarmıştır.

24.10.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Rings İstanbul Fiesta Evleri hakkında detay , Rings İstanbul Projesi Hakkında , SelinYapıdan Rings İstanbul'da 5 Yıl Sıfır Faiz Kampanyası , Selçuklu Holding Hakkında , selin yapı haberleri , rings istanbul haberleri , selin yapı kampanya


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :