Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Akfen Holding ve Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporlarına iki ayrı yarışmadan dünya çapında ödüller
Akfen Holding ve Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporlarına iki ayrı yarışmadan dünya çapında ödüller

Akfen Holding ve Akfen GYO 2010 yılı Faaliyet Raporları; iletişim sektöründe uluslararası alanda prestij sahibi iki ayrı yarışma olan ‘Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi(LACP) Spotlight Ödülleri’ ve ‘MerComm Galaxy Ödülleri’ nde “Platin” , “Altın” ve ''Bronz'' olmak üzere, toplamda beş ödül kazandı.

Akfen Holding ve Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporlarına iki ayrı yarışmadan dünya çapında ödüller

Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi (LACP) tarafından düzenlenen “Küresel İletişim Yarışması 2011 Spotlight Ödülleri”nde; Akfen Holding ve Akfen GYO faaliyet raporları jüriden aldığı yüksek oy ile “Holding” ve “Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı” kategorilerinde sırasıyla “Altın” ve “Platin” ödüllerini alırken Akfen GYO Faaliyet Raporu tüm sektörlerdeki yarışmacılar arasında ''En Alımlı Rapor Bronz Ödülü''ne hak kazandı.

Ayrıca dünyanın en prestijli iletişim ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2011 MerComm Galaxy Ödülleri’nde de Akfen Holding ve Akfen GYO faaliyet raporları kendi kategorilerinde birinci olarak “Altın” ödüle layık oldu.

Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi(LACP) Spotlight Ödülleri'nde uluslararası başarı

12 ülkeden 1500’den fazla başvurunun yer aldığı LACP Spotlight Ödülleri’nde, Akfen Holding 2010 Faaliyet Raporu “Holdingler” kategorisinde jüri üyelerinden 100 üzerinden 98 puan alarak “Altın Ödül” aldı.

Aynı yarışmada Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporu da ‘Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ kategorisinde 100 üzerinden 99 puan alarak “Platin Ödül” alırken tüm yarışan adaylar arasında 'En Alımlı Rapor' kategorisinde de ''Bronz Ödül'' e hak kazandı.
Ayrıca tüm kategorilerde dünya çapında yarışmaya katılan 1500 aday arasından seçilen en iyi 100 faaliyet raporu arasında da Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporu 25’inci sırada yer alırken Akfen Holding 2010 Faaliyet Raporu ise 47’inci sıraya yerleşti.
 
MerComm Galaxy Ödülleri’nden de 2 altın ödül
Dünyanın en saygın pazarlama ve iletişim ödüllerinden biri olarak gösterilen, bu alanda dünyanın en iyi ticari ve pazarlama uygulamalarının belirlendiği ve bu yıl 24.üncüsü düzenlenen ve 22 ülkeden 600 katılımcının başvurduğu MerComm Galaxy Ödülleri'nin de bu yıl ki sahipleri belli oldu.

Bu yarışmada da Akfen Holding 2010 Faaliyet Raporu “Holding” kategorisinde ''Altın'', Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporu ile de “Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı” kategorisinde “Altın” ödülün sahibi oldu.

Akfen'in Değer Yaratan Doğası
Havaalanı yapımı ve işletmeciliği, deniz liman işletmeciliği, su dağıtım ve atık su arıtma hizmetleri, enerji, deniz ulaşımı, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Akfen Holding’in başarılarının odağında “şeffaflık” ilkesi yer aldı.

İş süreçlerinin her aşamasında temel aldığı şeffaflık ilkesini “2009 Yılı Faaliyet Raporu'nda ana tema olarak ayrıntılandıran Akfen, geçtiğimiz yıl Amerikan İletişim Profesyoneller Ligi jüri üyelerince “Holding” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülmüştü. Akfen, şeffaflık ilkesine bağlılığını, uyguladığı tüm faaliyetlerinde 2010 yılında da artırarak sürdürdü. Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda, yatırımdan, yönetim ilkelerine kadar tüm iş süreçlerinde önemli başarılara imza atan Akfen Holding, 2010 Yılı Faaliyet Raporu’nu yine şeffaflık ilkeleri ile sunuyor.

Rapor, doğanın röntgenini çeken Amerikalı fotoğraf sanatçısı Albert Koetsier’in şeffaf doğa çekimleri üzerine kurgulandı. Koetsier’in X-ray cihazıyla fotoğrafladığı doğadaki bitkilerden ve diğer canlılardan oluşan özgün karelerinde her bir nesne şeffaf ve görünebilir bir form alıyor. Şirket faaliyetlerinin, şeffaf fotoğraflar eşliğinde açıklandığı rapor, Akfen’in doğasını da bir fotoğraf karesinin netliğiyle ortaya koyuyor.

 Akfen GYO’da faaliyet “7/24”
Gayrimenkul sektöründe stratejik ortağı Accor Grubu ile uluslararası standartlarda şehir otelciliği alanında uzmanlaşan Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı başarı stratejisini “2010 yılı Faaliyet Raporu”nda açıklıyor.

Tüm yatırımları gece-gündüz, 7/24 çalışan Akfen GYO’nun “2010 Faaliyet Raporu”nda görsel konsept “kapı kartları” oldu. 2010 yılına ait önemli mesajların otel çağrışımı yapan kapı kartlarına yazılarak hazırlandığı rapor, Akfen GYO’nun sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda attığı adımlara ışık tutuyor.

01.11.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Akfen Holding ve Akfen GYO 2010 Faaliyet Raporlarına iki ayrı yarışmadan dünya çapında ödüller , akfen , akfen gyo haberleri , emlak haberleri , istanbul emlak haberleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Akfen GYO'ya beş ödül

Akfen GYO'ya beş ödül

Akfen GYO'ya beş ödül Akfen Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nin (LACP)'' Faaliyet Raporları Vizyon Ödülleri Yarışması'nda'', 2011 Faaliyet Raporu ile beş ayrı dalda ödüle layık görüldü. Akfen GYO'dan yapılan açıklamaya göre, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ''Faaliyet Raporları Vizyon Ödülleri Yarışması'' sonuçları açıklandı.

Büyükdere Caddesi Yerin altına insin - inmesin

Büyükdere Caddesi Yerin altına insin - inmesin

Gayrimenkul sektörünün öncüleri Büyükdere Caddesi’nde trafiğin yerin altına indirilmesini istiyor. Habertürk’ün basın sponsorluğunu üstlendiği gayrimenkul zirvesi ArkiParc 2012’nin ikinci gününde İstanbul’un Merkezi İş Alanı (MİA) bölgesi olan ZincirlikuyuMaslak aksının sorunları masaya yatırıldı. Büyükdere II Çalıştayı’nda, caddede yaya sorunu yaşandığına dikkat çekildi ve trafiğin yerin altına inmesinin kentin çekiciliğini artıracağı konusunda ortak görüş oluştu.

Akfen GYO'nun karı yüzde 66 arttı

Akfen GYO'nun karı yüzde 66 arttı

Şirketin, Türkiye'de 3 ve Rusya'da 1 otel yatırımının inşaatları devam ediyor. İbis Oteli Adana ve İbis Otel Esenyurt-İstanbul'un inşaatlarının bu yıl içinde işletmeye açılması planlanıyor. İSTANBUL - Akfen GYO'nun 2011 konsolide net dönem karı bir önceki yıla göre yüzde 66 artarak 199 milyon 798 bin lira oldu. Akfen GYO, 2011 yılı mali sonuçlarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Akfen GYO'nun 2011 yılı konsolide net dönem karı

Akfen GYO Facebook sayfası Yatırım Penceresi'nden, Novotel ve Ibis Otel'de 3 gece çift kişilik konaklama ve kahvaltı

Akfen GYO Facebook sayfası  Yatırım Penceresi'nden, Novotel ve Ibis Otel'de 3 gece çift kişilik konaklama ve kahvaltı

Akfen GYO’nun Facebook sayfası üzerinden 15 Ocak’tan itibaren oynanmaya başlanacak olan Yatırım Penceresi oyununda dereceye giren ilk 3 kişi, herhangi bir yurtiçi Novotel veya Ibis Otel’de çift kişilik konaklama ve kahvaltı ödüllerinin sahibi olacak. Akfen GYO Yatırım Penceresi’nden, Novotel ve Ibis Otel’de 3 gece çift kişilik konaklama ve kahvaltı Şehir otelciliği konseptiyle Türkiye ve Rusya’da

AKFEN HOLDİNG'İN TAHVİL HALKA ARZI TAMAMLANDI

AKFEN HOLDİNG'İN TAHVİL HALKA ARZI TAMAMLANDI

Akfen Holding’in tahvil halka arzı tamamlandı. Akfen Holding A.Ş’nin 22, 23 Aralık 2011 tarihlerinde İş Yatırım Menkul Değerler liderliğinde ve Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. eş liderliğinde gerçekleştirilen tahvil halka arz sonuçları...

Akfen GYO dokuz ayda konsolide net dönem kârını 5 kat artırdı

Akfen GYO dokuz ayda konsolide net dönem kârını 5 kat artırdı

Akfen GYO dokuz ayda konsolide net dönem kârını 5 kat artırdı. Ekonomik Şehir Otelciliği” konseptiyle Türkiye ve Rusya’da hızla büyümekte olan Akfen GYO’nun, 2011 yılı 9 aylık finansal sonuçları açıklandı. Akfen GYO’nun 31 Aralık 2010’da 695,461,026 TL olan brüt portföy değeri 30 Eylül 2011 itibariyle yüzde 48.51’lık .

AKFEN GYO, yatırımları aynı anda devam eden 9 otel ve 1 ofis projesi ile büyümeye devam ediyor

AKFEN GYO, yatırımları aynı anda devam eden 9 otel ve 1 ofis projesi ile büyümeye devam ediyor

Akfen GYO’nun altı aylık konsolide net dönem kârı geçen yılın aynı dönemine göre 2.3 kat artarak 31,558,739 TL’den 73,965,484 TL’ye yükseldi. 2010 ilk altı ayında 5.947.912 TL olan diğer faaliyet gelir ve giderleri hariç Faiz, Amortisman ve Vergi Öncesi Kârı (FAVÖK) 2011 yılı ilk yarısında yüzde 58 artış göstererek 9.406.555 TL olarak gerçekleşti

Akfen GYO, İMKB'deki hisseleri için gerek görüldüğü takdirde geri alım yapılabilmesi kararı aldı.

Akfen GYO, İMKB'deki hisseleri için gerek görüldüğü takdirde geri alım yapılabilmesi kararı aldı.

17.08.2011 tarih ve 2011/36 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısı’nda aldığı kararla, geri alım için ayrılan fonun şirketin kaynaklarından ve faaliyetlerinden yaratılacak gelirlerden karşılanacağı belirtildi. Toplantıda toplam tutarının üst limitinin 10.000.000 TL olmasına,

Akfen 2 şirketteki hisselerini artırdı

Akfen 2 şirketteki hisselerini artırdı

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan özel durum açıklamasında, Hollanda'da iki şirketteki hisselerinin artırıldığını duyurdu.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :