Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Eskisini verene yeni ev teklifi Jose Mourinho dan
Eskisini verene yeni ev teklifi Jose Mourinho dan

Portekiz, İngiltere ve İtalya'da çalıştırdığı futbol takımlarıyla şampiyonluklar yaşayan Jose Mourinho halen İspanya'da Real Madrid'in teknik direktörü.
 
Eskisini verene yeni ev teklifi Jose Mourinho'dan
Beş yılda 10 bin konut yapıp satmayı planlayan Sinpaş GYO, çalıştırdığı her futbol takımını şampiyon yapan teknik direktör Jose Mourinho'yu 'reklam yüzü' olarak transfer etti. Şirket, Mourinho'lu reklamlarında eski evini 18 ayda satma taahhüdü verene de yeni daire satacak. Satılamayıp elde kalan daireyi Sinpaş alacak.

Lüks konutlar inşa eden şirketlerden Sinpaş GYO, dünyanın en pahalı takımı Real Madrid'i çalıştıran Jose Mourinho ile bir yıllık 'reklam yüzü' anlaşması imzaladı. Şirketin Türkiye'de satacağı konutların reklamlarında 2012 yılı boyunca Jose Mourinho rol alacak. Önceki yıllarda eski ABD Başkanı Bill Clinton ve eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder'i Türkiye'ye konferans için getiren Sinpaş için bu kez Mourinho Türkiye'de olacak. 2012 yılı Şubat ayında İstanbul ve Ankara'da Mourinho'nun vereceği konferansı şirketin davetlileri izleyecek. Önümüzdeki günlerde gazete ve televizyonlarda yayınlanacak Mourinho'lu reklam filmlerinin ilki Madrid'de çekildi. Ünlü teknik direktör bu reklamlarda oyuncu olarak rol alırken, "Türkiye'de bir takım çalıştırsaydım, oturacağım evi Sinpaş'tan seçerdim." diyor.

Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, şirket olarak 'çok satalım, çok kazanalım'dan daha çok 'en iyi konutu yapalım' mantığıyla hareket ettiklerini, aynı bakış açısıyla iş yapıp başarılı olduğu için Jose Mourinho'yu yeni reklam yüzü olarak seçtiklerini söyledi.

Ömer Faruk Çelik, eski evini 18 ay içinde satma ya da 18 ayın sonunda 'satılmak üzere' kendilerine teslim etme taahhüdü verenleri, projelerinden yeni daire sahibi yapacaklarını da açıkladı. Halen İstanbul'daki projelerde 700 konut, Bursa projesinde 500 konut ve grubun yeni başlayacağı bin konutluk projesiyle birlikte toplam 2.200 daire, şirketin 'eski eve karşılık yeni daire' kampanyasına dahil olacak. Çelik'in açıklamasına göre Sinpaş projelerinden ev almak isteyenlere eski evini satması için 18 ay süre tanınacak. Eğer 18 ay sonunda kişi eski evini satamazsa bunu Sinpaş Grubu bünyesindeki Kentsel Hizmetler şirketi, ekspertizin belirlediği değer üzerinden satın alacak. Böylece eski evin değeri kadar borç ödenmiş sayılacak. 18 ay vade farksız taksitle satış yapmayı planlayan Sinpaş, 18 aydan sonraki kısımda 72 aya kadar vadeyle şirket bünyesinde taksitlendirilecek. Peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim yapılacak. Sinpaş, "eski evden yeni eve transfer" teklifini kamuoyuna, Jose Mourinho'nun oynadığı reklamlarla duyuracak.

Geçtiğimiz 5 yılda 5 bin konut yaptıklarını belirten Ömer Faruk Çelik, "Otomotiv sektörünün 5 yılda yaşadığı değişime göre konut sektöründeki gelecek 5 yıllık stratejimizi belirleyelim dedik ve insanların eski arabalarını değiştirdikleri gibi, eski evlerinden yeni evlerine taşınacağını öngördük. Böylelikle önümüzdeki 5 yılda 10 bin konut hedefi koyduk." dedi. Eski eve karşılık yeni ev kampanyasının Kurban Bayramı'ndan sonra başlayacağını belirten Çelik, şu anda üretimi devam eden 5 projedeki evlerin kampanyaya dahil olacağını kaydetti. Çelik, "Bursa projesi hariç 700-800 konutumuz var. Bursa ile birlikte şu anda projelerde 1.200 adet konutumuz bulunuyor. 2012'ye sarkacak projeler var. Ankara'da 2 projeye çıkacağız, o da bu proje içinde olacak. 2 bin 200 konutluk bir konut stoku olacak." dedi. Kaynak Zaman

04.11.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Eskisini verene yeni ev teklifi Jose Mourinho dan , sinpaş kampanyalı projeleri , konut projeleri haberleri , emlak haberleri , kampanyalı konut projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :