Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Bulut İnşaat ta 3 Çocuk kampanyasının başarı sevinci yaşanıyor
Bulut İnşaat ta 3 Çocuk kampanyasının başarı sevinci yaşanıyor

 600 evin 500'ünü SATTI!
Bulut İnşaat’ın 3 çocuk şartı tuttu. Kısa süre içinde projeye özel ayrılan 612 konutun 500’ü satıldı....
 
3 çocuklu ve 3 çocuk taahhüdünde bulunan ailelere yüzde 33 indirim kampanyasıyla gündeme gelen Bulut İnşaat’ta kampanyanın başarı sevinci yaşanıyor. Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, Kampanya süreci içerisinde bu projeye özel ayrılan 612 konutun şu ana kadar 500’ünün satıldığını söyledi.Özellikle Anadolu’dan güzel talepler aldıklarını kaydeden Bulut, 100’ün üzerinde ailenin de 3’üncü çocuğu yapmayı taahhüt ettiğini kaydetti.

Yeni projesi 2+1 olacak
Projenin yaklaşık yüzde 20’sinin yabancılara satıldığına da vurgu yapan Bulut, “Yabancı alımları birçok ülke içerisinde dağılım gösteriyor ancak birçoğu Arap ve Avrupa ülkelerinden diyebiliriz” bilgisini verdi.Hatırlanacağı gibi kampanya Esenyurt’ta bulunan Eviva Yaşam Merkezi ve Eviva Gümüş City projelerinde geçerli. 150 ile 199 metrekare büyüklüklere sahip 3+1 konutların satışını hızlandırmak için 3 çocuklu ailelere yüzde 33 indirim yapılmıştı.

Üç çocuğu olan veya 3’üncü çocuğu taahhüt eden kişiler 150 metrekarelik konutları 165 bin lira yerine 110 bin liraya, 199metrekarelik konutu da 207 bin lira yerine 139 bin liradan alma imkanı tanınmıştı. Bu ay içerisinde 2012 yılı için tasarlanan yeni proje açıklanacak. 1.800 konutluk büyük bir proje olacak. Evlerin tamamı 2+1’den oluşacak.

Kıbrıs’a da planlar büyük
Önümüzdeki yıllar için planlanan projeler arasında ise Kıbrıs dikkat çekiyor. Şirket buraya 2 yıllık bir yatırımplanlıyor. 2012-2013 yılları arasında öncelikle 500 milyon dolarlık bir yatırım öngörülüyor. Ancak ileriki yıllarda hedefi yatırımrakamını 1 milyon dolara çıkarmak. Kıbrıs’a toplamda 1000 tane konut yapılması planlanıyor. Bunun için ilk arazi Girne’de satın alındı. Buraya 280 villa ve 120 konutun yer aldığı bir proje yapılacak. Projenin yüzde 50’si Türkler’e yüzde 10 Kıbrıslılar’a, geri kalanı da yabancılara, özellikle Araplar’a satılacak. Bulut İnşaat’ın 3 çocuk şartı tuttu. Kısa süre içinde projeye özel ayrılan 612 konutun 500’ü satıldı. Arap ve Avrupa ülkelerinden projeye yoğun ilgi olurken, 100’ün üzerinde aile de 3 çocuk yapmayı taahhüt etti 100 dönümlük arazi üzerinde, Kıbrıs’a 250 milyon dolarlık yatırımla 1500 odalı muhafazakâr kesime yönelik büyük bir otel açmayı planlıyor. Projenin bir kısmı tatil kötü bir kısmı bina konseptinde olacak. Bunların yanı sıra Kıbrıs’a huzurevi, düğün salonu, cami gibi sosyal yatırımlarda gerçekleştirecek.

Muhafazakâr kesime büyük otel planlıyor
100 dönümlük arazi üzerinde, Kıbrıs’a 250 milyon dolarlık yatırımla 1500 odalı muhafazakâr kesime yönelik büyük bir otel açmayı planlıyor. Projenin bir kısmı tatil kötü bir kısmı bina konseptinde olacak. Bunların yanı sıra Kıbrıs’a huzurevi, düğün salonu, cami gibi sosyal yatırımlarda gerçekleştirecek.

Evler yüzde 50 prim yapacak
İstanbul’da fiyatlar yükselmeye başladı. Benim beklentim 2012 ve 2013 yılında daha da yükseleceği yönünde. En az yüzde 50 yükseliş olacağını düşünüyorum.BUGÜN GAZETESİ

19.11.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Bulut İnşaat ta 3 Çocukkampanyanın başarı sevinci yaşanıyor. 600 evin 500'ünü SATTI! Bulut İnşaat’ın 3 çocuk şartı tuttu. Kısa süre içinde projeye özel ayrılan 612 konutun 500’ü satıldı..3 çocuklu ve 3 çocuk taahhüdünde bulunan ailelere yüzde 33 indirim kampanyasıyla gündeme gelen Bulut İnşaat’ta kampanyanın başarı sevinci yaşanıyor. Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut , Kampanya süreci


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :