Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ukra İnşaat ın Kurtlar Vadisi sözü
Ukra İnşaat ın Kurtlar Vadisi sözü

 Ukra İnşaat'ın Kurtlar Vadisi sözü
Fikirtepe’de arsa kapmak için yarışan firmalar, ilginç vaatlerde bulunuyor. En ilginç vaat ise Ukra İnşaat'tan...
 
Kentsel Dönüşüm Projesi’nin hızlandığı Fikirtepe’de 9 firma 63 adanın 4’te 3’ü ile anlaşma sağladı. Lüks rezidans projelerinin yer alacağı bölgede inşaat firmaları arsaları elde etmek için ilginç vaatlerde bulunuyorlar. Van’ı vuran depreminin ardından Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, “çürük binaların kamulaştırılarak yıkılacağı” şeklindeki açıklaması, Fikirtepe’de başlayan depremodaklı Kentsel Dönüşüm Projesi’ni de hızlandırdı. Bölgenin 4’te 3’ü ile el sıkışan 9 inşaat firması, imzaları tamamlayarak 2012’ye yeni projeler ile girmeye hazırlanıyor. Bölgeye üs kuran ve sürekli bölge halkı ile toplantılar gerçekleştiren inşaat firmaları arasında anlaşmayı nispeten sonlandırmaya yaklaşan 9 inşaat firması bulunuyor. Bunlar arasında Teknik Yapı, Selimoğlu Grup, Polat İnşaat, Anka Yapı, İnanlar İnşaat, Palmadora  May, A-Z, Vartaş ve Ukra İnşaat yer alıyor

10 bin lira bayram harçlığı
Birbirleri ile yarışan inşaat firmaları ilginç tekliflerle de dikkatleri üzerine çekiyor. En ilginç imza teklifiNecati Şaşmaz’in Polat Alemdar rolüyle başrol oynadığı Kurtlar Vadisi’nde oynatma sözüyle Ukra İnşaat’tan gelirken, en fazla rağbet gösterilen açıktan verilen para teklifleri oldu. Bölgede birçok inşaat şirketi arsa sahibi vatandaşlara bin lira ile 10 bin lira arasında değişen bayram harçlıkları dağıttı. Bayram harçlıkları imzaların yüzde 30 oranında artmasında etkili oldu. Bölgenin en değerli adalarında anlaşmaya varmak üzere olan Polat İnşaat, burada daha çok işmerkezi ve ticari üniteleri hayata geçirmeyi planlıyor. Şirket bölgede en fazla adaya sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Bölgeye üs kuran ve son çekimser imzaların da atılmasını sağlayan Selimoğlu Grup ise bölgeye hem konut hem de ticari ünitelerden oluşan bir kompleks inşa edecek. Bunun için şirket kendi internet sitesinde de ‘Fikirtepe projesi çok yakında’ duyurusu yapmaya başladı.

Manhattan İstanbul yükselecek
Vartaş İnşaat, 250 binmetrekare inşaat alanı olan bir adanın yüzde 52’sini topladı. Şirket imzalar tamamlandığında burada 250 milyon dolar yatırımla 50 dönümde 700 eski daireyi yıkarak 50-60 katlı rezidans blokları inşa edecek. 8-10 bloktan oluşacak projede 3 bin 50 rezidans yer alacak, ismi de Manhattan İstanbul olacak.

Çevreci bina yapacak
Palmadoro May İnşaat, bölgeye depremyönetmeliğine uygun, 35 katlı, tamamen çevreci ve ekonomik bir bina yapacak.Kompleks, fitness, sauna, hamam, yüzme havuzu, kreş, restoran, alışveriş merkezi ile kendi kendine yetecek. Binanın dış cephesinde, tamamen camve güneş panelleri olacak.Güneş panelleri, binanın tamamının sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayacak.

En az 5 daire
Anka Yapı, bölgenin önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Şirket, imzalar tamamlanır tamamlanmaz bölgede inşaata başlayacak. Projede daireler stüdyo tipinden başlayıp 300 metrekareye kadar ulaşan büyüklüklerde olacak. Şirket 200 metrekare arsası olan bir hak sahibine 500 ile 600 metrekare arasında inşaat izni alabilirse yaklaşık olarak 5-6 daire verecek.
HABER: Emine AÇAR-BUGÜN GAZETESİ

14.11.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Ukra İnşaat'ın Kurtlar Vadisi sözü Fikir Tepede Rekabet Doğurdu , fikitepede inşaat firmaları rekabet içinde , fikirtep çok değişecek , istanbul kentsel dönüşümde ilk adım fikirtepede , Teknik Yapı , Selimoğlu Grup , Polat İnşaat , Anka Yapı , İnanlar İnşaat , Palmadora May , A-Z , Vartaş , Ukra İnşaat , Polat alemdar , necati şaşmaz


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :