Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

ŞUA İnşaat Anadolu Yakası Pendik Projesi Elite Side Projesi Bugün Görücüye Çıkıyor.
ŞUA İnşaat Anadolu Yakası Pendik Projesi Elite Side Projesi Bugün Görücüye Çıkıyor.

 

 


Şua İnşaat Anadolu Yakası Pendik'te yapımına  başladığı Elite Side projesi  bugün görücüye çıkıyor.
Şua İnşaat Pendik Elite Side projesi 25 bin metrekare arsa içinde inşa edilen Elite Side projesi  4 blokta 13 katta toplam 400 adet daire ile 6 ticari ünite bulunan Elite Side projesi 2 etaptan oluşuyor.  6   Elite Side projesinde dairel er 74 m2 ile 229 metrekare arasında. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1daire seçenekleri sunan Elite Side projesinin sosyal donatılarında ise  cafe, çarşı, gölet, basketbol sahası, tenis kortu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve özel güvenlik  gibi birçok yaşam kolaylığı sağlayan özellik bulunuyor.  ŞUA İnşaat Elite Side projesi Ağustos 2013'te teslim edilecek.

Elite Side'da tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanan ŞUA İnşaat Elite Side projesi Pendorya AVM, Neomarin AVM, Viaport AVM'ye birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Projenin çevresinde bulunan 5 yıldızlı 3 adet de otel yer alıyor. Bölgenin tüm önemli noktalarına kolay ulaşım olanağı bulunan Elite Side, Türkiye'nin en büyük hastanesi olan Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne 2 dk, Kadıköy metrosuna ve Marmaray hattı duraklarına 300 ila 500 metre mesafede bulunuyor.

Emlak Proje Haber


Elite Side İletişim  
Web : www.eliteside.com.tr
e-mail : info@eliteside.com.tr
Tel : 0216 390 91 92

07.12.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : ŞUA İnşaat Anadolu Yakası Pendik Projesi Elite Side Projesi Bugün Görücüye Çıkıyor. Elite Side Projesi Bugün Görücüye Çıkıyor , Elite Side , Türkiye'nin en büyük hastanesi , Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi , ŞUA İnşaat Elite Side projesi , pendikyeni kampanyalı konut projeleri , anadolu yakası şua inşaat pendik konut projeleri , Elite Side projesi 4 blokta 13 katta toplam 400 adet daire ile 6 ticari ünite


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :