Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesi Yoğun İlgi Görüyor.
Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesi Yoğun İlgi Görüyor.

 Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesi Yoğun İlgi Görüyor.
Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesinde 2+1 ler 146 bin 700 tl
Tekink Yapı Evora İstanbul’da Aradığınız Her Şey EVORA İSTANBUL Tuzla’da Yapımına başlanan Teknik Yapı Evora İstanbul Tuzla projesinde stüdyo daireler 76 bin 900 tl, 1+1 ler 84 bin 200 tl,  2+ 1 ler 146 bin 700 lira, 3 +1 Daireler 188 bin 100 tl başlayan fiyatlarla yoğun ilgi gören Teknik Yapı Evora İSTANBUL Tuzla projesinde satışları devam eden Evora İstanbul Tuzla Projesinde  toplam 44 blok ve 5 bölgeden oluşan Evora İstanbul projesinde Toplam.4 bin 304 adet daire bulunan Evora İstanbul Projesinde Hayallerinizdeki şehir orada!Hayattan beklentileriniz fazlaysa. Güvenli yaşam orada!, Eksiksiz hizmet orada!, Ferah bir yaşam orada!,  Özel detaylar orada!, Sağlam yapı orada!, İdeal konum orada!, Prim fırsatı orada!, Hepsi hayalinizdeki hayatı yaşamanız için Evora İstanbul’da sizi bekliyor.

08.12.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesi Yoğun İlgi Görüyor. Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla , EVORA İSTANBUL , teknik yapı konut projeleri , teknik yapı kampanyalı konut projeleri , Teknik Yapı EVORA İSTANBUL Tuzla Projesi , teknik yapı projehaberleri , teknik yapı kampanyalı konut proje haberleri , tuzla


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Teknik Yapı Projeleri

Ataşehir Deluxia’da son daireler

Ataşehir Deluxia’da son daireler

702 konuttan oluşan Teknik Yapı Ataşehir Deluxia'nın inşaatı geçtiğimiz şubat ayında başladı. Deluxia'da konutlar Mart 2012'de sahiplerine teslim edilecek. Deluxia Suites'te 220, Deluxia Palace'ta ise 482 daire bulunuyor. 23 bin 200 metrekare arazi üzerinde yükselen Deluxia'nın inşaat alanı ise 100 bin metrekare.

Teknik Yapı Deluxia Dragos

Teknik Yapı Deluxia Dragos

Zemin artı 24 katlı monoblok şeklinde inşa edilecek Deluxia Dragos’ta ağırlıkta 1+1 olmak üzere stüdyo’dan 3+1 tipi daireye kadar farklı seçenekler yer alıyor. Yaklaşık 150 milyon liralık satış büyüklüğü olan projedeki daireler homeoffice konseptinde inşa ediliyor. Projedeki daireler, Kasım 2013’de teslim edilmeye başlanacak. Yüzde 1 peşinat, sıfır faiz imkanı gibi satışa çıkan Deluxia Dragos projesindeki rakamlar ise 134.700 liradan başlıyor.

Ataşehir Deluxia

Ataşehir Deluxia

Ataşehir’in son konut alanı olarak bilinen arazide farklı mimari yapısıyla boy gösteren Ataşehir Deluxia’da; standartlaşan yeşil alan konsepti su objesi ile bütünleşerek dinamizm kazandıracak. Projenin etrafında büyüklüğü 37 ile 160 metrekare arasında değişen 5 adet gölet yer alacak ve bu göletlerde günün belirli saatlerinde su gösterileri olacak.

Evora

Evora

77700 tl'den başlayan fiyatlarla 289200 tl arasında değişen fiyatlarla Evora 4 Blok halinde inşaa edilecek

Upcity

Upcity

İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da, şehrin yeni zirvesi: Upcity 1+1 ve 3+1 dairelerin tamamı satıldı

İlgili Haberler
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :