Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

EMAY İNŞAAT PROJESİ BRANDIUM ATAŞEHİR
EMAY İNŞAAT PROJESİ  BRANDIUM ATAŞEHİR

EMAY İNŞAAT BRANDİUM ATAŞEHİR

       Emay İnşaat Projesi Brandium Ataşehir, Brandium Residence, Brandium Tower, Brandium AVM ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi Ataşehir de modern bir ortamda yepyeni bir yaşam biçimini sizlere  sunuyor.
       Brandium Residence deniz manzaralı farklı daire tipleri, çevre düzenlemesi yapılmış ortak kullanım alanları ile tüm beklentileri karşılıyor.
      Özel tasarımlı iç mekanlar ve havuzlu teras daireleri ile Brandium Residence konfor dolu bir ev yaşantısı sunuyor. Projenin yapımında mutfaktan banyoya kadar en özel ve kaliteli malzemeler kullanılıyor .
      Home Ofis Daire metrekareleri  40 m2 ile 112 m2 arasında, home office daire seçenekleri bulunan Brandium Tower’da tüm residence hizmetlerinden yararlanmak mümkün.    Mükemmel bir ev ve iş yaşantısını birarada sunan Brandium Tower prestijli konferans ve toplantı mekanları, muhteşem bir otel, hızlı internet ve uydu televizyon yayını, güvenlik otomasyonu, enerji jeneratörü gibi hizmetlerle konforlu bir yaşam ortamı sağlıyor.
     Brandium projesi içinde yer alan alışveriş merkezi olan Brandium AVM geniş bir alışveriş, kültür ve eğlence merkezi olma özelliği taşıyor. AVM içinde yer alan 250 mağaza tüm alanlardaki ihtiyaçları karşılayacak nitelikte.
Brandium Ataşehir’de fiyatlar 160.000 TL ile 720.000 TL arasında değişiyor. 1+0′ ile 3+1′e kadar değişik büyüklüklerde daire seçenekleri sunan Brandium Residence, Brandium Tower,  Brandium AVM projesi hem yatırım hemde size sunulan özel yaşam alanı sunuyor.

Web: www.brandiumatasehir.com Satış Ofisi: 444 12 00

www.emlakprojehaber.com

30.12.2011

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Emay İnşaat , Brandium Ataşehir , Emay İnşaat Projeleri , Ataşehir konut proje haberleri , Ataşehir Home ofis daire , Brandium AVM , Brandium Residence , Brandium Tower , Emlak konut haberleri , www.brandiumataşehir.com


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

İstanbul ofisini açan American Financial Advisors, Miami ve Florida’daki en cazip konut projelerini, turizm-otel yatırım fırsatlarını ve joint-venture imkanlarını yatırımcıların ilgisine sunuyor.

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :