Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

MY WORLD 1.000.000 M2 YAŞAM ALANIYLA FARK YARATIYOR
MY WORLD 1.000.000 M2 YAŞAM ALANIYLA FARK YARATIYOR

SKY TOWERS İLE HAYATI “PREMIUM” YAŞAYIN
     Güvenlikten konfora, modern mimariden, sosyal ve kültürel yaşam merkezlerine kadar hayatı özel kılan ne varsa Sky Towers’de düşünüldü. Standartların çok üstünde bir yaşam sunan Sky Towers, Ataşehir’de uzun süredir beklenen “premium” site yaşamıyla karşınıza çıkıyor. Doğu Ataşehir’in en değerli bölgesindeki projenin ilk etabı olan Sky Towers, 41 ve 31 katlı 2 kuleden oluşuyor. Toplam 420 daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ile penthouse’lerin yer aldığı proje, uzun araştırmalar sonucu her türlü ihtiyacı ve arayışı karşılamak için tasarlandı. Farklı temalarla tasarlanan kulelerden oluşan Sky Towers, hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

MY TOWERLAND'I BEKLENTİLERİNİZ ŞEKİLLENDİRDİ

      Ağaoğlu, My Towerland projesini hayata geçirmeden önce konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini belirlemek amacıyla 50.000 kişilik bir anket gerçekleştirdi. Hayal ettikleri evin nasıl olduğunu belirten katılımcılar, vermiş oldukları yanıtlarla My Towerland'ı şekillendirdi.
    Ankete katılan 50.000 kişi, oda ve salonun geniş, optimum metre kare kullanımına sahip bir ev istediklerini belirtirken; genel beklenti, manzarası güzel, nefes alan, rahat ve ferah bir ev ortamı yönündeydi.
    Türkiye'nin yaşam mimarı Ağaoğlu, beklentileri en üst seviyede karşılamak amacıyla, bu projeyi tamamen tüketici talepleri doğrultusunda tasarladı ve hayata geçirdi. Kısacası My Towerland'ı, her zaman en iyiye layık olan halkımız şekillendirdi.

GÖKYÜZÜNDEKİ BAHÇENİZ

     Yaklaşık otuz yıl önce Akdeniz İnşaat olarak yola çıkan Ağaoğlu, turizm ve hizmet sektöründe hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla değer yaratarak bugün birçok alanda Türkiye'nin lider kuruluşlarından biri oldu. Gerçekleştirdiği inşaat projeleriyle yeni yaşam merkezleri inşaa eden Ağaoğlu, hizmet verdiği sektörlerde öncü bir kuruluş olduğunu tüm Türkiye'ye gösterdi.
     My World 1.000.000 m2 yaşam alanıyla, 15.000 seçkin insana her türlü sosyal, kültürel ve sportif olanağın yanında kusursuz tasarlanmış bir mimari konsept ve teknolojik altyapı sundu.

     Modern mimari anlayışı, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kalite, güvenlik, konforu ön planda tutan yaklaşımıyla Ağaoğlu projelerine şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Yine hayaller kadar büyük, fakat hayallerin ve zamanın çok ötesinde bir dünya. Ağaoğlu'nun Ataşehir'deki 2. büyük projesinden, My Towerland'dan bahsediyoruz. Çok yakında siz de 21. yüzyılın mimarisi ve yaşam biçimiyle tanışacaksınız. Ve My Towerland'ı daha yakından tanıdığınızda neden bu projeye “geleceğin mimarisi” dendiğini çok daha iyi anlayacaksınız.

MODERN DÜNYANIN YENİ KENTİ, ATAŞEHİR!

    Çok kısa bir sürede büyük bir hızla gelişen bölge Ataşehir, İstanbul'un finans merkezi ve çağdaş kentleşmenin simgesi oldu. Son yıllarda gayrimenkul sektörüyle birlikte yükselişe geçen Ataşehir, çevresinde gelişen yapılaşmalara da örnek oldu. "Yaşanacak Şehir" sloganıyla birlikte anılan Ataşehir, Marmara depreminden sonra talep patlaması yaşadı. Bu durum çevresinde gelişen yeni yerleşimleri de etkiledi. Komşu semtlerin ulaşım hatlarının Ataşehir Meydanı'na bağlanmasıyla, bir anda on binlerce konutun inşaa edilmekte olduğu kocaman bir bölgenin atardamarı haline geldi. Bugün Ataşehir, İstanbul'un önemli marka değerlerinden alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, sosyal faaliyet alanları, kültür ve spor merkezleriyle gelişen seçkin bir merkez. Yakın zamanda T.C. Merkez Bankası'nın sınırlarına katılmasıyla geleceğin de finans merkezi konumunda. Şehrin stresinden uzak huzurlu yapısı, depreme dayanıklı coğrafyası, ulaşım kolaylıklarıyla Ataşehir, bugünün ve yarının gözdesi.
    Ataşehir, Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumda bulunuyor. Bir dizi ticari ve gündelik etkinlik alternatifi sunuyor. İstanbul'un önemli otoban, çevre yolu TEM, E-5 karayoluna hızlı ve direkt ulaşım imkânı sağlıyor. Boğaziçi Köprüsü'ne Ataşehir otobanı üzerinden kolay bağlanılıyor. İş merkezi bölgesine (CBD) kısa sürüş ve birden fazla toplu taşıma durağına yakın konumda bulunuyor.

GÖKYÜZÜNDEKİ UYGARLIK MY TOWERLAND

   Yaşam mimarı Ağaoğlu, hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor. İstanbul'un en önemli yerleşim merkezlerinden Ataşehir'de bir ilke imza atıyor: My Towerland. Ağaoğlu'nun My World'dan sonra Ataşehir'de gerçekleştirdiği ikinci büyük projesi My Towerland size sadece bir yaşam alanı değil, yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyor.
    Ataşehir'in en değerli bölgesinde kurulan My Towerland, modern ve özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir noktada. Hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.
    My Towerland, bulunduğu arazinin konumunu kulelerinin yüksekliği ile birleştirerek size Ataşehir'den İstanbul'un tüm güzelliğini ve denizin en derin mavisini tüm ihtişamıyla seyretme imkânı sunuyor.
    Ağaoğlu, yılların birikimini ve modern çizgisini kullanarak yaşam mimarı olma felsefesini My Towerland ile sürdürüyor; gökyüzü kadar sınırsız bir hayal kenti My Towerland'ı Ataşehir'e armağan ediyor.

GÖKYÜZÜNDE BAHÇE KEYFİ MY TOWERLAND’DE!

   Ataşehir semalarında daha önce görmeye hiç alışık olmadığınız bir proje yükseliyor. Mimar Tuncay Çavdar imzalı My Towerland A Blok, karşınıza modern ve ferah bir yaşam anlayışıyla çıkıyor. Her katında bahçeleri, terastaki villa daireleri, fitness, sauna, buhar odaları, çocuk oyun alanlarıyla My Towerland A Blok, size benzersiz bir dünya sunuyor. Bahçenizden deniz ve adalar manzarasına sahip olmak, kapalı yüzme havuzunda gökyüzünü izlemek size imkânsız göründüyse, Ağaoğlu My Towerland'de bundan çok daha fazlasına tanık olacaksınız.
   Siz de gökyüzünün yeni yüzüyle tanışın. Gökyüzünde bahçe keyfini My Towerland ile yaşamaya hazırlanın.
   A Blok, zemin+51 kat ve toplam 398 daireden oluşuyor. Projede 96 adet 1+1, 148 adet 2+1, 126 adet 3+1, 28 adet 4+1 daire yer alıyor.

AĞAOĞLU PROJELERİ KONUT ÖDEME PLANI

     
DAİRE SATIŞ FİYATI :   600.000 TL
     
PEŞİNAT ( MİN. %5 ) :   300.000 TL
TESLİMAT SENETİ (MAX. %30 ) :   180.000 TL
KREDİ TUTARI ( MAX. %20 ) :   120.000 TL
     
     
VADE (AY) FAİZ ORANLARI AYLIK TAKSİT TUTARI
12 1,00% 10.662 TL
24 1,00% 5.649 TL
36 1,00% 3.986 TL

 

AĞAOĞLU PROJELERİ KONUT BANKA KREDİLİ ÖDEME PLANI
     
DAİRE SATIŞ FİYATI :   600.000 TL
     
PEŞİNAT ( MİN. %5 ) :   30.000 TL
TESLİMAT SENETİ (MAX. %30 ) :   180.000 TL
KREDİ TUTARI :   390.000 TL
     
     
VADE (AY) FAİZ ORANLARI AYLIK TAKSİT TUTARI
12 0,31% 33.159 TL
24 0,69% 17.688 TL
36 0,82% 12.555 TL
48 0,89% 10.019 TL
60 0,93% 8.511 TL
72 0,99% 7.600 TL
84 1,01% 6.910 TL
96 1,02% 6.390 TL
108 1,03% 6.001 TL
120 1,04% 5.704 TL

* Yukarıdaki tabloda kredi hesaplaması bilgi amaçlı olup, bankanın vereceği ödeme planları esas alınacaktır.

Yaşam Kaliteniz ve Yaşam Alanınız Artıyor

      Şehrin kalabalığından uzak, her şeyin kusursuz olduğu birinci sınıf bir yaşamı hayal ediyorsanız, böyle buyurun. Çünkü kusursuz bir yaşam için gereken tüm ayrıntılar burada buluştu. Tavandan yere kadar uzanan geniş camlarından, çiçeklerle süslü balkonlarına kadar her şey daha ferah, daha aydınlık ve çok daha rahat nefes alabileceğiniz bir dünya yaratmak için düşünüldü.

Arkanıza Yaslanın ve Eşsiz Deniz ve Adalar Manzarasının Tadını Çıkarın

      O gün işten eve yorgun geldiniz diyelim. Daha içeriye adımınızı attığınız anda dairenizin ferah geniş camları ve balkonun size sunduğu eşsiz deniz manzarası sizi karşılayacak ve tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek.

Doğayla iç içe yaşamak hiç bu kadar konforlu olmamıştı!

      Bu projenin her köşesinde 1. sınıf malzeme ve işçilik kalitesini fark edeceksiniz. Isı tasarrufu sağlayan çift cam sistemlerinden tutun da, su tasarrufu sağlayan otomatik sulama sistemlerine kadar her şey doğayı kucaklamak için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Güvenliğiniz her şeyden önde gelir.

    Güvenliğiniz en üst seviyede tutuldu. Son deprem yönetmeliğine uygunluğu, daire içerisindeki duman ve gaz dedektörleri, yangın söndürme sistemleri ve daha pek çok güvenlik sistemi kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için hazırlandı.

12.01.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Ağaoğlu İnşaat , My Towerland , Sky Towers , My World , Ağaoğlu Ataşehir projeleri , Ağaoğlu proje haberleri , Ağaoğlu yeni projeleri , Ağaoğlu kampanyaları , Ataşehir emlak projeleri , İstanbul konut projeleri , Ataşehir konut projeleri , Mimar Tuncay Çavdar , Emlak haberleri , Emlak proje haberleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

İstanbul ofisini açan American Financial Advisors, Miami ve Florida’daki en cazip konut projelerini, turizm-otel yatırım fırsatlarını ve joint-venture imkanlarını yatırımcıların ilgisine sunuyor.

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :