Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Eston Yapı 47. yılında özel kampanya uyguluyor
Eston Yapı 47. yılında özel kampanya uyguluyor

Eston Yapı'dan 47. Yılında Özel Kampanya

Kuruluşunun 47. yılını kutlayan Eston Yapı, 60 ay vade farksız ödeme ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim gibi birçok kampanya başlattı.

Eston 47. yaşını yeni bir kampanyayla kutluyor. Sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre geçerli olacak kampanya, Eston, Eston Şehir ve Eston Deniz projelerinde geçerli olacak. Kampanyada uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertelemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede yüzde 20'ye varan indirim sağlanıyor. Eston Yapı kampanyalarında 60 ay vadeli vade farksız ödeme planı, yüzde 20 peşinatla 60 ay vadeli vade farksız ödeme, artan taksitli ödeme planı, yüzde 20 peşinat ve 330 350 TL'den başlayan taksitler sunuluyor. Altmış ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planında, İsteyen yüzde 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başlıyor, isteyen peşinatını arttırarak iki yıl sonra ödemeye başlayabiliyor. Altmış ay vadeli, peşinatsız ödeme planı, peşinatsız ödeme imkanının yanı sıra 60 ay vade sadece yüzde 0.99 vade farkıyla. Eston Yapı tamamı peşin ödeme planı, Yüzde 20'ye varan indirim fırsatı sunuyor. 

16.01.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Eston Yapı , Eston 47. yıl , Eston 47. yıl kampanyası , Eston Yapı haberleri , Eston Şehir , Eston Deniz , Emlak , Gayrimenkul , Emlak proje , Gayrimenkul proje


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :