Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

KONUT Yatırımcılara sorduk Sizin projenizi farklı kılan ne
KONUT Yatırımcılara sorduk Sizin projenizi farklı kılan ne

Yatırımcılara sorduk Sizin projenizi farklı kılan ne

Konut yatırımcıları yoğun rekabet ortamında bir adım öne çıkabilmek için farklı konsepte projelerle müşterilerinin karşına çıkıyorlar. Kazandırdıkları yeniliklerle hem müşterilerinin yaşamına hem de sektöre değer katıyorlar. İşte farklılıkları ile öne çıkan projelerden  sizin için seçtiklerimiz….

Son yıllarda gayrimenkul sektörü hızlı bir büyüme göstermeye başladı. Yatırımcılar her geçen gün yeni bir projeye imza atıyor. Durum böyle olunca, bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak için de farklılaşmak kaçınılmaz oluyor. Yatırımcılar müşterilerinin dikkatini çekmek ve mevcut projelerden bir adım öne geçmek için farklı ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Kimi yatırımcı mimariyle, kimisi de sunduğu sosyal imkanlarla ya da lokasyonuyla farklılık yaratmaya çalışıyor. Bu değişimi sadece rekabete bağlamak da doğru değil aslında. Müşteriler de artık eskiye nazaran çok daha bilinçli. Müşterin beklentilerinin değişmesi yatırımcıları da ister istemez daha kaliteliyi üretmeye mecbur kılıyor. Örneğin birkaç yıl önce havuzlu, güvenlikli evler lüks sayılırken bugün bunlar standart olarak görülüyor. Artık fitness salonu, Türk hamamı, sauna, spa, yürüyüş parkuru, spor salonları, havuz ve resepsiyon hizmetleri olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Günümüz insanları küçük bir ev olsa dahi daha güvenli ve yaşam standartlarını daha yukarı taşıyabilecek projelerden konut almayı tercih ediyor. Ev almadan önce çok ciddi araştırmalar yapıyorlar ve sonunda kendileri için en ideal ve en hesaplı evi alıyorlar. Şu an piyasada yapımı tamamlanmış ya da devam eden birçok proje var. Ama bazıları var ki farklılık yaratan özellikleri ile öne çıkıyor.

fark5

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya

"Dumankaya Pusul"a ile dairelerde rezidans yaşam konforu, "Dumankaya IQ" ile de zeki ev teknolojileriyle konfor vaat ediyoruz.

48 yıldır Dumankaya İnşaat olarak sahip olduğumuz tecrübe ile yeni geliştirdiğimiz her projede kente kimlik katan yaşam alanları geliştirme misyonu ile hareket ettik. Bu göz ile değerlendirdiğimizde tüm projelerimiz bulunduğu bölgeye göre farklı çizgiler, mimariler ve özellikler taşıyor. Şimdi de hem oturumcuya hem yatırımcıya hitap eden Dumankaya Konsept Halkalı projemizde de sunacağımız sosyal imkanlar ve projemizin özel mimarisi ile bu sefer de Dumankaya İnşaat farkını Halkalı'da yaşatacağız. Proje kapsamında dairelerdeki rezidans yaşam konforunu Dumankaya Pusula sunarken, dileyen müşterilerimiz Dumankaya IQ'nun zeki ev teknolojisinden de yararlanıyor. Dumankaya Pusula Müşteri Hizmetleri kapsamında konut satışından teslime ve teslim sonrasına kadar ki tüm süreçte müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları farklı ve gelişmiş bir hizmet anlayışı sunuyor. Dumankaya IQ ise aydınlatmadan, iklimlendirmeye kadar tek bir noktadan kontrol etme imkanı sunarak zeki ev teknolojileriyle daire sakinlerine konforvaat ediyor. Aynı zamanda enerji, zaman ve bütçe kontrolünü daire sakinlerinin birebir takip etmesini sağlayarak tasarrufu da beraberinde getiriyor. Bütün bunların yanı sıra daha keyifli bir yaşam sürdürebilmek adına hızlı internet bağlantısı, IPTV, IPPhone kullanma ve sitedeki sosyal aktiviteleri on-line takip etme imkanları ile eğlenceyi de içinde barındırıyor.

fark1Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran Dap projeleri, bulunduğu yerin bütün havasını değiştiriyor.

Dap Yapı olarak geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan, şehre katma değer sağlayan Dap Yapı projeleri üstün nitelikleriyle sektöre yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi'nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran Dap projeleri, bulunduğu yerin bütün havasını değiştiriyor. Dap Yapı, minik kum tanelerinden yarattığı sanat eserleriyle ülkemizi uluslararası platformlarda başarıyla temsil ediyor.Son dönemde en prestijli projelerini Kartal-Maltepe bölgesinde hayata geçiren Dap Yapı, alıcısının da yatırımcısının da yüzünü güldürüyor. Henüz satışa çıkmadan talep gören projeler kısa sürede yüksek prim yaparak döviz ve faiz gibi tüm yatırım araçlarını geride bırakıyor.Halen devam eden ve önümüzdeki süreçte hayata geçireceğimiz projeler tamamlandığında Kartal-Maltepe bölgesine toplam 15 kule kazandırmış olacağız. Anadolu yakasında tarif unsuru olarak kullanılan yelken, burgu, dalga şeklindeki kulelerimiz (Dragos Royal Towers, Dap Royal Center, Dap Burgu, Dap Dalga), Kartal Maltepe sahilini Anadolu yakasının Maslak'ı yapacak.

fark4

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas

Farklı konseptlerle geliştirdiğimiz projelerle bulunduğu bölgeye katma değer sağlıyor, yatırım değeri getiriyoruz.

Sur Yapı olarak bugüne kadar farklı formlarda milyon metrekareyi aşan yaşam alanı ürettik. Ürettiğimiz eserlerde insan odaklılıktan hiç vazgeçmedik. Modern mimari ve kalite anlayışıyla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konut sektörüne farklılık getirmeyi amaçladık. Farklı konseptlerde geliştirdiğimiz projelerle bulunduğu bölgeye katma değer sağlıyor, yatırım değeri getiriyoruz. Caddeleri, binaları, sosyal donatı alanları, yer altı otoparkları, binaların aralarına serpiştirilmiş nitelikli ve nefes alan yeşil alanları planlayarak arazi geliştirdiğimiz lokasyonlarda bir nevi kentsel dönüşüm başlatmış oluyoruz. Sonuç olarak biz sadece ev değil, nitelikli yaşam alanları üretiyoruz.

Sancaktepe'de devam eden Adapark projemizstresten uzak, doğa ile baş başa, başta elma ağaçları olmak üzere meyve bahçelerinin içinde, göletlerinde balıkların yüzdüğü, baharda kelebekleri görülebilecek konseptiyle fark yaratıyor. Bulunduğu Çamlıca bölgesi ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Anadolu Yakası'nın en gözde projelerinden biriolanExen İstanbul,  anayolların merkezinde, Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında bir yaşam olanağı sağlıyor. Çekmeköy'ün yeni cazibe merkezi olmaya aday Metrogarden, açık hava sinemasıyla; biletsiz, sırasız, festival tadında nostaljik bir seyir keyfi sağlamasının yanı sıra; açık alışveriş merkezi, sokak ve meydanlarıyla eski çarşı kültürünü modern yorumlarla günümüze taşıyacak.

fark3 Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen

Babil Kuleleri projemizde yer alan Babil Çarşı ile fark yarattık. Başka bir çarşı mümkün dedik ve geçmişten ilham alarak geleceğin AVM'sini hayata geçirdik.

Sektörde sürekli yeni şeyler icat edilmeye çalışılıyor. Bu yoğun rekabet ortamında farklılaşmak kaçınılmaz oldu artık. Biz de Babil Çarşı ile farklılık yarattık. Geleneksel kültürümüzden ilham alarak geleceğin AVM'sini hayata geçirdik. Babil Çarşı, Babil Kuleleri projesinin altında yer alıyor. 2 kattan oluşuyor. Büyüklükleri 15 ile 150 metrekare arasında değişen toplam 199 dükkan var. Babil Çarşı, tiyatro salonu, açık-kapalı havuzlar, açık hava sinemaları, fitness ve spa salonlarıyla diğer projelerden ayrılıyor. Babil Çarşı'nın en dikkat çeken özelliklerden biri de sergi alanlarımız. Burası haftalık veya aylık olarak kiralanabiliyor. Örneğin evinde el işi yapan bayanlar buradan bir dükkan kiralayarak emeğini paraya çevirebilecek. Eğer para kazanırsa kiralama süresini uzatabilecek. Sektörleri önceden belirlenen hazır dükkan konsepti ile haksız rekabeti ortadan kaldırıyoruz. Belli noktalara koyduğumuz servis araçlarıyla Babil Çarşı'yı hareket merkezi haline getiriyoruz. Biz işi garanti ediyoruz, metrekare satmıyoruz, iş satıyoruz. Girişimcinin kar edip etmeyeceği onun marifetine kalmış. Çarşımızdaki dükkanların yüzde 55'ini satıyoruz, yüzde 45'ini ise Uluhan Grup olarak biz alıyoruz. Yani satıp çıkmıyoruz, biz de taşın altına elimizi koyuyoruz. Yatırım için de oldukça cazip bir fırsat. Örneğin 150 bin TL'ye aldığı bir dükkan için ayda bin 500 TL taksit ödeyecek. Dükkanı günlük 75 TL'ye kiraya verdiğinde ayda 2 bin 500 TL kira geliri elde eder. Hem aldığı dükkan bu süreçte prim yapacak hem de kira gelirinden kazanç elde edecek.

fark2

Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım

Teknik Yapı'yı rakiplerinden ayıran en büyük özellik marka sloganında belirtildiği gibidir ;"Farkımız yapılarımızdır."

Bu cümle salt konut anlamında algılanmamalıdır. 1974'ten beri konut üretiminde faaliyet gösteren Teknik Yapı, öncelikle müşteri memnuniyeti kapsamında çok hassastır. Bu amaçla daima satış sonrasına önem veren Teknik Yapı, birçok yeni uygulamaya öncülük yapmıştır. Mesela 1980'li yıllarda satış sonrası hizmet diye bir kavramdan söz edilmezken Teknik Yapı, yaptığı her binaya satış sonrasındaki hizmet götürmüştür. Yine insanlar artık konut alırken sadece fiyat, taksit ve faiz oranlarına bakmıyor, sahip olma maliyetinin ötesinde kullanım maliyetini de dikkatle araştırıyor. Avantajlı sahip olma seçenekleri ve satış sonrası hizmetleri ile geniş bir müşteri kitlesi edinen Teknik Yapı, 2011 yılı satış politikasına kullanım maliyetini minimuma çekecek adımlar da ekledi. Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmaları Teknik Yapı Holding sinerjisinden aldığı gücü, bulundukları projelerdeki aidatlarının minimum seviyesinde olması için harcamaya devam etmektedir. Örnek vermek gerekirse Uplife Park projesinde bir ilk uygulama yaparak proje içindeki bazı ticari birimleri site yönetimine devretmiştir. Bu sayede elde edilen kira geliri projenin genel giderlerinde kullanılmış ve kat maliklerinin aidat giderlerinin azalmasına önemli katkıda bulunmuştur.  Deluxia Palace ve Deluxia Suites projeleri, satış sonrası hizmet anlayışının evrim geçirmesinin bir diğer önemli etabını oluşturur. Bu projelerimizle birlikte müşterilerimizin kendilerine daha çok zaman ayırabilmeleri için temizlik, yiyecek gibi bir çok hizmet projenin standartları arasında dahil edilmiştir.

İmaj İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aras

"Akıllı ev teknolojisi", "Oturmadığın dönemlerde kirala" modeli ve "Kontratlı kiracı garantili satış" sistemimizle konut sakinlerinin hayatına değer katıyoruz.

Projelerimizde konut sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak birçok yenilik sunuyoruz. Mesela Levent Life Residence projesinde kullanılan Berker IP Control sayesinde konut sakinleri dışarıdayken bile evlerini kontrol edebiliyorlar. Ofislerinde kendi bilgisayarlarından,  iphone-ipad üzerinden veya herhangi bir interaktif cep telefonu üzerinden tüm bu fonksiyonları izleyebilir ve kumanda edebiliyorlar. Yine "oturmadığın dönemde kirala" modeli ile yatırımcılarımıza yeni bir işletme anlayışı sunuyoruz.

Yurt dışında hayli yaygın olan ancak ülkemizde henüz pek uygulanmayan oturmadığın dönemde kirala modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyoruz. Böylelikle projeden daire alanlar dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilaveten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebilecekler. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek. Daire sahipleri kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecek.

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen İmaj İnşaat, ev ve ofis rahatlığını bir arada sunduğu 'Levent Life Residence ' projesinde satış hizmetinin yanı sıra kiralama hizmeti de veriliyor. İmaj inşaat 'kontratlı kiracı garantili satış' sistemiyle sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Kaynak: Exlusive Homes

31.01.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : KONUT Yatırımcıları , Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya Dumankaya Pusula ile daire rezidans yaşam konforu Dumankaya IQ , Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz , Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas , Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen , Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım , İmaj İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aras , Akıllı ev teknolojisi


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 4f6ea0cda81dc791