Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

HORIZON POINT BODRUM EVLERİ’NDEN ULUSLARARASI BAŞARI
HORIZON POINT BODRUM EVLERİ’NDEN ULUSLARARASI BAŞARI

 HORIZON POINT BODRUM EVLERİ’NDEN ULUSLARARASI BAŞARI

Horizon Point Bodrum Evleri projesiyle Point İnşaat, İngiltere iş dünyasının en önemli ödüllerinden Property Awards UK’de ‘Sürdürülebilirlik Seviyesi’ dalında finale kaldı. Horizon Point Bodrum Evleri teknolojinin ve estetiğin çevresel sürdürülebilirlik için kullanımının en iyi örneklerinden olduğunu bu başarıyla bir kez daha kanıtladı.

Sakinlerine dört mevsimlik cömert bir Bodrum yaşantısı sunan Horizon Point Bodrum Evleri yalnızca kalitesi, sağladığı standartlar ve eşsiz manzarasıyla değil, çevresel duyarlılığıyla da dikkatleri çekmeyi başardı. İngiltere’de iş dünyasının önde gelen firmalarına verilen Property Awards UK’in sürdürülebilirlik seviyesi dalına aday gösterilen Horizon Point Bodrum Projesi, uluslararası birçok rakibinin arasından sıyrılmayı başardı.

Point İnşaat CEO'su Adir Sağlamlar, Horizon Point Bodrum Evleri, arazinin belirlenmesinden tasarımına, malzeme seçiminden inşa atıklarının yönetimine kadar çevre duyarlılığı ve bilincini en üst düzeyde tuttuklarını ve projede binaların konumlandırılması bitki örtüsüne zarar vermeyecek şekilde düzenlendiğini ve özellikle de ağaç kesiminden kaçındıklarını belirtti. Cephe seçimleri Bodrum’un mevsimsel faktörleri göz önünde bulundurularak iklimlendirme sarfiyatlarını en aza indirgeyecek şekilde yapılmış. Tüm binaların yalıtımlı inşa edildiği Horizon Point Bodrum Evleri’nde doğal ve geri dönüşümlü malzemelerin yoğun kullanımı da dikkatlerden kaçmıyor. Horizon Point Bodrum Evleri’nde estetik olarak da Bodrum doğasıyla bütünleşen çizgiler tercih edilerek çevre duyarlılığının sadece mühendislik faaliyetleriyle sınırlı kalmadığı da gözlemlenebiliyor. Hafriyat çalışmalarında toprak etütleri gerçekleştirilmiş, gereksiz kazılar yapılmamıştır. Gün doğum ve batım yönleri, rüzgar yönü gibi faktörler göz ününde tutulmuş ve evlerin konumlandırılması ısıtma ve soğutma faaliyetlerini en aza indirecek şekilde yapılmıştır. Evlerin teras alınları 1. sınıf Ireko ahşapla güneşi karşıladığı gibi, her evin cephesinde rengini topraktan alan ve dünyada yalnızca Kayseri’de bir ocakta,  yılın 2 ayı çıkarılabilen, volkanik taşlar kullanılmıştır.

Çevresel duyarlılığın gitgide önem kazandığı günümüzde, inşaat sektörü de çevresel sürdürülebilirlik alanında kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sürdürülebilirlik alanında Türkiye’nin parlayan projelerinden Horizon Point Bodrum Evleri, uluslararası kuruluşların da dikkatini çekerek bu dalda en önemli ödüllerden olan Poperty Awards UK’de finale kalma başarısını gösterdi.

Her biri tamamen özel tasarım, kolonsuz,  akıllı evlerden oluşan Horizon Point Bodrum projesi toplam 4500 metrekare alan üzerine konumlandırılmıştır. Projede her biri iki katlı, toplam 7 blok bulunmaktadır. 2 dublex ve 12 flat daireden oluşan Horizon Point Bodrum evlerinde,  talebe bağlı olarak kişiye özel uygulamalarla tasarlanabilecek bir dubleks villa projesi de opsiyon olarak sunuluyor. Flat  dairelerin, terasları dahil ortalama büyüklüklerinin 175 ile 200 metrekare arasında tasarlandığı bu projede,  ek olarak bazı dairelerde 26 metrekarelik müştemilatlara da yer verilmiştir.

450.000 Euro’dan başlayan fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla Horizon Point Bodrum Evleri’nin satışları devam etmektedir. Bodrum’un en elit yapıları, bu çok özel yaşam alanında sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.
 

06.02.2012

Etiketler : Horizon Point Bodrum Evleri , Point İnşaat , İngiltere iş dünyası , Adir Sağlamlar , Point İnşaat CEO , Bodrum Evleri , Bodrum konut projeleri , Bodrum ev kampanyaları , akıllı evler , Horizon Point Bodrum


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :