Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Konutta Mart kampanyaları peşinatı kaldırdı, faizi sıfırladı
Konutta Mart kampanyaları peşinatı kaldırdı, faizi sıfırladı

 Konutta Mart kampanyaları peşinatı kaldırdı, faizi sıfırladı

İnşaat şirketleri, Mart ayına kampanyalarla başladı. Kampanyalar kapsamında kredi faizlerini sıfırlayan şirketler, ayrıca düşük taksit miktarları, taksit erteleme, peşinat almama gibi kolaylıklar da sunuyorlar.

İNŞAAT şirketleri, Mart ayına yeni kampanyalarla girdi. Sıfır faiz, sıfır peşinat, taksit erteleme gibi imkanlar sunan şirketler, müşteriyi banka kredisinden de kurtararak, kendi finansman sistemlerini uyguluyor. Teknik Yapı, Evora İstanbul Deniz projesindeki bin 322 daireyi özel bir kampanya ile satışa çıkardı. ‘Teknik Yapı’dan üçlü paket’ adıyla duyurulan kampanyada peşinat ve faiz sıfıra inerken, ödemeler 6 ay sonra başlıyor ve takip eden 24 aya yayılıyor. Metrekare büyüklükleri 55.22-108.14 arasında değişen 1+1 tipi daireler 109 bin 400 TL’den, 93.68-177.51 metrekare arasında değişen 2+1 tipi daireler ise 163 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bir ay boyunca sürecek kampanya, Evora İstanbul projesinin birinci etabı ve Evora İstanbul Marmara için de geçerli olacak. Satışına Mart 2012’de başlayan Evora İstanbul Deniz projesi 2014 Eylül ayında teslim edilecek. “İstanbul Finans Merkezi’nde somut adımların atılmasıyla Ankara’dan İstanbul’a taşınacak olan finans kuruluşlarında çalışan başkentlilerin gözü İstanbul’a çevrildi” diyen Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, projede yer alan dairelerin yüzde 70’inden fazlasının deniz manzaralı olduğunu, gerek İstanbul’da yaşayan beyaz yakalılar gerekse Ankara’dan geleceklerin büyük bir kısmının 1+1 tipi daire talebinde bulunduğunu belirtti.

Sur Yapı 20’nci yılını kutluyor

Sur Yapı ise 20’nci yılını özel bir kampanya ile kutluyor. Bugüne kadar toplam 3 milyon metrekare inşaat alanı üreten Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark için bir kampanya başlattı. Geçen hafta sonu başlayan kampanyada yüzde 30 peşinatı olana Sur Yapı bünyesinde 84 ay vade, yüzde 50 peşinatı olana Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faizli ödeme koşulu ve tamamı peşin ödemelerde yüzde 12+2 indirim seçeneklerinin yanında yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar yüzde 1.03 aylık faizle banka kredisi imkanları sunuluyor. Exen İstanbul’da 1+1 daireler 431 bin TL, 2+1 daireler 602 bin TL, 3+1 daireler 906 bin TL, 4+1 daireler 1 milyon 132 bin TL’den başlıyor. Adapark 3. etapta ise 1+1 daireler 221 bin TL, 2+1 daireler 258 bin TL, 3+1 daireler 410 bin TL, 4+1 daireler 600 bin TL’den başlıyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas da hayata geçirdiklerini bütün projelerin İstanbul kadar güzel olmasının istediklerini söyledi.

DAP YAPI DALGA KULE

1.000 lira taksit 50 ay vade

DAP Yapı’nın Maltepe’de inşa ettiği Dalga Kuleler’de ikinci etap satışları başladı. Dalga Kule ikinci etap, 24 Mart’a kadar 1.000 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 50 aya kadar sıfır faizle satılıyor. Dalga Kule’de daire fiyatları 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Proje, iki adet rezidans konut bloğu, A Blok’ta 178 adet konut, B Blok’ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere toplamda 369 üniteden oluşuyor... Kaynak Star Gazete

04.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Konutta Mart kampanyASI , İnşaat şirketleri , Sıfır faiz , sıfır peşinat , taksit erteleme , Teknik Yapı Evora İstanbul Deniz projesi , İstanbul Finans Merkezi , Sur Yapı 20 yılını özel bir kampanya ile kutluyor 0 faizli ödeme Exen İstanbuL Adapark 3. etap , DAP YAPI DALGA KULE , Dalga Kule ikinci etap


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor. 3 Nisan'da sona erecek kampanya kapsamında tüketicilere 120 aya kadar da uygun konut kredisi faizi uygulanıyor.

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor. İstanbul'un gözbebeği Çamlıca'nın eteklerinde yer alan Exen İstanbul'da 60 ay için % 0,58, 120 ay için % 0,80 kredi oranıyla dairenizi hemen teslim alabileceksiniz. YENİ ÖRNEK DAİRELER HAZIR

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya'nın Flex Kurtköy için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 5 indirim kampanyası devam ediyor. Dumankaya İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği Dumankaya Flex projesinde daireler 134,900 TL'den başlıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, home ofis konseptiyle yükseliyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :