Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

MOM Yapı, Glow markasıyla büyüyecek
MOM Yapı, Glow markasıyla büyüyecek

MOM Yapı, Glow markasıyla büyüyecek

Avrupa Holding’in gücünü arkasına alan MOM Yapı, hedeflerini ve yeniliklerini açıkladı. MOM Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Balcı, ilk projelerinde yakaladıkları kalite ve başarıyı bundan sonra “Glow” ismi altında sürdüreceklerini ifade etti.

Avrupa Holding’in başarılı geçmişinden gelen gücünü ve büyük ölçekli ofis binaları inşasındaki tecrübesini arkasına alan MOM Yapı, yeni markası Glow ile inşaat sektöründe büyüyecek. İnşaat sektörünün gün geçtikçe büyüdüğünün ve standartların yükseldiğini söyleyen MOM Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Balcı, sektörün gelişmeye devam edeceğini öngördüklerini, buna bağlı olarak hedeflerini de büyüttüklerini ifade etti. Balcı, kentsel dönüşümün ve yabancılara konut satışının da gündeme geldiğinde sektörün hareket kazanacağını belirtti.

“NEV İstanbul da Glow’un gücünden faydalanacak”

Murat Balcı,sektörün gelişimiyle birlikte MOM Yapı’nın da yenilendiğini ve bundan sonra Glow markası altında çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi: “İlk projemizdeki başarı ile kaliteyi aynı şekilde ‘Glow’ ismi altında bundan sonraki tüm projelerimize de taşıyacağız. Bu ismi, eski ve yeni tüm projelerimize yansıtıyoruz. Glow gücümüzü yansıttığımız bir marka olacak. Bu nedenle ilk projemiz Nev İstanbul’un da bu ismi taşımasını istedik ve ilk projemizin adını da Glow 3 olarak değiştirdik. MOM Yapı olarak hayata geçirdiğimiz tüm projeler, kalitemizin bir sembolü olarak bu ismi taşıyacak. Glow her zaman, inşaat sektöründe kalitenin altına attığımız imzamız olacak.”

Avrupa Holding olarak sigorta sektöründen ayrıldıktan sonra rotalarını farklı yönlere çevirdiklerini söyleyen Murat Balcı, ilk projeleri Glow 3’ün Çekmeköy’de en yüksek kalite standartlarında inşa edildiğini de sözlerine ekledi. Glow 3’ün yüzde 65’inin tamamlanmasının ardından 15 Ekim 2011’de satışa sunulduğunu belirten Balcı, 239 dairelik projenin Haziran 2012’de teslim edileceğini ifade etti.

Balcı sözlerine, “ilk günden itibaren belirlediğimiz yüksek kalite anlayışını proje kapsamındaki her unsura yansıttık. Bu ilk proje bizim için inşaat sektöründe başarılı bir başlangıç olması açısından büyük önem taşımaktaydı. Bugün geldiğimiz noktada, projemizden konut sahibi olanların da ifade ettiği görüşlerin yansıttığı üzere, belirlediğimiz kalite hedeflerinin çok ötesine geçtiğimizi görüyoruz. Markalı konut üretiminde ne denli ciddi, müşteri odaklı ve güvenilir olduğumuzu kanıtladık. İlk projemizin elde ettiği başarıyı bundan sonra hayata geçireceğimiz tüm projelere taşımak, kalite standartlarımızı aynen yansıtmak düşüncesindeyiz. İlk projemizdeki başarımızı görerek, bu alandaki hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız verdik. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla Türkiye’nin en önemli inşaat firmaları arasında yer alacak ve hem sektöre hem de ülke ekonomisine değer yaratacağız. Bu çalışmalardan biri olarak 2012 yılı içinde İstanbul, Anadolu Yakası’nda yeni projemize başlayacağız.” şeklinde devam etti.

MOM Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Balcı, 2012 yılı içinde başlayacakları projenin yaklaşık 160 konutluk olacağını ve İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde hayata geçeceğini söyledi. Balcı, maliyetinin 50 milyon TL’yi bulması beklenen projenin de “Glow” markasıyla satışa sunulacağına dikkat çekti.

Kentsel dönüşüme özel ekip

Kentsel dönüşüm projelerine destek vermek amacıyla özel bir ekip oluşturulduğunu söyleyen Balcı, “kendimize ait 1,5 milyon metrekare arazimiz var ancak biz kat karşılığı projeleri de değerlendirmeye alacağız. Oluşturduğumuz yeni ekip daha önce benzer çalışmalarda bulunmuş, profesyonel kişilerden oluşuyor. MOM Yapı olarak kentsel dönüşüme büyük önem veriyoruz ve bu alanda da gücümüzü hissettirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

MOM Yapı hakkında:

Bir Avrupa Holding kuruluşu olan MOM Yapı, gayrimenkul geliştirme ve inşaat şirketi olarak faaliyetlerine 2008 yılında başlamıştır. Avrupa Holding’in uzun yıllara dayanan başarılı geçmişinden gelen gücünü ve büyük ölçekli ofis binaları inşasındaki tecrübesini arkasına alan MOM Yapı, yenilikçi yaklaşımı ve dinamik anlayışıyla sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. İlk konut projesi olan ‘Glow 3’ün yapımına 2010 yılının ilk çeyreğinde başlayan MOM Yapı, 239 daireden oluşan projeyi 2012 yılının Haziran ayında tamamlamayı hedeflemektedir. Çekmeköy Bölgesi’nde kolay ulaşılabilen bir konumda bulunan Glow 3, sakinlerine kaliteli ve güvenli bir yaşamın tüm olanaklarının bir arada bulunduğu bir yaşam alanı sunmaya hazırlanmaktadır. Glow 3’ün marka dekorasyonlu, buzdolabı hariç tüm mutfak eşyaları ile birlikte teslim edilecek dairelerinde yaşayacakların yapmaları gereken tek şey hareketli mobilyalarını taşımak olacak. Glow 3’te yer alan dairelerin satışına projenin başlangıç aşamasında değil, tamamlanmasına kısa bir süre kala başlanacak olması, MOM Yapı’nın finansal gücünün önemli bir kanıtı olarak gösterilmektedir.

06.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : MOM Yapı , Glow markası , Avrupa Holding , mOM Yapı yeni markası , Glow , Glow 3 Çekmeköy , Murat Balcı , Glow Glow çekmeköy konut projesi , MOM Yapı hakkında


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

GLOW3 ailesine katılacakları muhteşem bir tatil bekliyor

GLOW3 ailesine katılacakları muhteşem bir tatil bekliyor

Nisan ayı içinde GLOW3’ten konut almak isteyenler, unutamayacakları bir tatilin biletini de almış oluyor. 2 kişilik ve her konut tipi için farklı tatil seçeneklerine sahip kampanya kapsamında, 1 + 1 daire alanlar 4 gün 3 gecelik Prag tatili, 2 +1 ve 3 +1 daire alanlar Finlandiya, Letonya, Estonya, Litvanya’yı kapsayan 7 gecelik Baltık başkentleri tatili, 4 + 1 daire satın alanlar ise 8 günlük İstanbul hareketli gemiyle Ege – Adriyatik tatili kazanıyor. MOM Yapı’nın bu benzersiz kampanyası, yeni evini harika bir tatille kutlamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Yıl bitmeden ev sahibi yapacak kampanyalar

Yıl bitmeden ev sahibi yapacak kampanyalar

Yıl bitmeden ev sahibi yapacak kampanyalar Şirketler yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte teslime hazır projelerde cazip kampanyalara başladı. Yüzde 1 peşinatı ödeyerek hemen taşınılabilecek kampanyalarda şirket bünyesinde oluşturulan sıfır faizli ödeme seçenekleri de ilgi görüyor. Yılın son ayında gayrimenkul şirketleri ellerinde kalan stoğu eritmek için kampanyalara başladı. Ekonomik ödeme koşullarının yanı sıra kampanyalarda özellikle konut faizini düşüren ya da sıfırlayan kampanyalar dikkat çekiyor.

MOM Yapı’nın ilk projesi Çekmeköy’de Glow 3, Haziran 2012’de teslim

MOM Yapı’nın ilk projesi Çekmeköy’de Glow 3, Haziran 2012’de teslim

Glow 3, haziranda teslim ediliyor Sağlam zeminiyle İstanbul’un depreme en dayanıklı ilçeleri arasında gösterilen Çekmeköy’de inşa edilen Glow 3, haziranda sahiplerine teslim edilecek. MOM Yapı’nın ilk projesi olan Glow 3’te kalan az sayıda daireyi kaçırmak istemeyenler için, cazip ödeme avantajlarıyla kaliteli bir yaşam alanına sahip olma şansı devam ediyor. Sakinlerine, lokasyonu ve yapısı itibariyle depreme dayanıklı; bulundurduğu olanakları açısından seçkin bir yaşam alanı sunan Glow 3 için geri sayım başladı. MOM Yapı’nın ilk projesi

MARKALI KONUT PROJELERİNDE SON KAMPANYALAR

MARKALI KONUT PROJELERİNDE SON KAMPANYALAR

SON günlerini yaşadığımız 2011, markalı konut üreticileri için yatırım yılı oldu. İnşaat firmaları İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Gaziantep’e Türkiye’nin birçok ilinde yeni konut projelerine start verdi. Bazı projeler, lokasyon avantajını da kullanarak adeta yok sattı. Halen satışı devam eden projelerde de stüdyo, 1+1 gibi küçük dairelerin satışı neredeyse tükendi.

Mom Yapı Çekmeköy projesi Nev İstanbul’da 60 ay 0 faiz kampanyası

Mom Yapı Çekmeköy projesi Nev İstanbul’da  60 ay 0 faiz kampanyası

Mom Yapı Çekmeköy projesi Nev İstanbul’da 60 ay 0 faiz kampanyası Çekmeköy, Emlak ve Gayrimenkul sektörünün son yıllarda peş peşe yapılan markalı konut projeleri ile emlak ve gayrimenkul yatırımcısının yoğun ilgisini çeken İstanbul ’ un en çok prim yapan bölgelerin den MOM Yapı Çekmeköy Nev İstanbul'da Daire metrekare birim 2.Bin 800 TL den Başlayan fiyatlarla, 60 ay 0 faiz kampanyası uyguluyor.

MOM Yapı Nev İstanbul, sosyal alanlarıyla kaliteli bir yaşam alanı sunuyor

MOM Yapı Nev İstanbul, sosyal alanlarıyla kaliteli bir yaşam alanı sunuyor

Avrupa Holding’in gücünü arkasına alan MOM Yapı’nın ilk projesi olan Nev İstanbul, İstanbul’un gözde yerleşim merkezlerinden Çekmeköy’de inşa ediliyor. Kalite odaklı inşa edilen Nev İstanbul, ayrıcalıklı sosyal yaşam olanaklarıyla dikkat çekiyor. Sakinlerine toplu yaşamın, 2+1’ler 353.400–447.750 TL fiyat aralığında

Nev İstanbul fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor

Nev İstanbul fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor

Nev İstanbul'da 1+1'ler 191.900 TL'ye! Nev İstanbul fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor ‘Nev İstanbul’ projesi ile konut ve akılcı yaşam alanları inşası alanına da iddialı bir giriş yaptı Nev İstanbul projesinin Yüzde 65 oranında tamamlanan projede satışlar 15 Ekim 2011 tarihinde başladı. Nev İstanbul Evleri, Haziran 2012’de sahiplerine teslim edilecek

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :