Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Kartal Kule'ye yoğun ilgi gören Kartal Kule Yüzde 55'i satıldı
Kartal Kule'ye yoğun ilgi gören Kartal Kule Yüzde 55'i satıldı

Kartal Kule'ye yoğun talep
EA İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da inşa edilen Kartal Kule'de satışlar hızla devam ediyor.

Projeden son toplu alım Re/Max tarafından yapıldı. Şirket 16'ncı katın tamamını satın aldı. Tasarımıyla dünyanın en prestijli ödüllerinden biri kabul edilen "International Property Awards" Avrupa Gayrimenkul Ödülüne layık görülen Kartal Kule; hem konumu hem de kartal figüründen esinlenen mimarisiyle şirketlerin en yoğun rağbet ettiği iş merkezi olarak dikkat çekiyor. Mayıs 2012'de açılması planlanan projede son toplu alım Re/Max tarafından gerçekleşti.

Merkezi lokasyon etkili

EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş ve RE/MAX Türkiye Genel Müdürü Murat Goldştayn arasında gerçekleşen imza töreni sırasında bir konuşma yapan Goldştayn Kartal Kule'yi neden seçtiklerini şu sözlerle özetledi;  "Kartal Kule bizim sıradışı fikirlere önem veren kurumsal değerlerimizle bütünleşen bir konsept. Manzarası, İstanbul'un gelecekteki Merkezi İş Alanı (MİA) olarak tasarlanan Kartal'da yer alması, metroyla erişilebilir olması, 4 metre tavan yüksekliğine sahip oluşu, eğitim ve toplantı ihtiyaçlarımızı karşılayacak konferans salonlarının bulunması, kat bahçesi olması, nefes ve güneş alması bizim için öncelikli nedenler oldu"

Yüzde 55'i satıldı

80 milyon dolarlık yatırımla Kartal'da yükselen ve 2011 yılı ekim ayında satışların başladığı Kartal Kule'de satışların yüzde 55'lik kısmı tamamlandı. Proje 22 katlı tek kuleden oluşuyor. 5 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kartal Kule'de büyüklükleri 55 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen toplam 205 ofis yer alıyor....  EMİNE AÇAR-BUGÜN

07.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Kartal Kule yoğun talep , EA İnşaat , İstanbul Kartal Kartal Kule , ea inşaat kartal ofis projesi , ofis proje kartal , EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş , kartal markalı ofis projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :