Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Konutta bahar rüzgarı esiyor
Konutta bahar rüzgarı esiyor

Konutta bahar rüzgarı esiyor

Konut kredi faiz oranlarının düşüşe geçmesi konut sektörünü heyecanlandırdı. Yüzde 1.08’lere kadar gerileyen oranlara, konut üreticilerin kampanyaları da eklenince sektörde bahar rüzgarı esiyor.

Konut sektörü 2011 yılını yüzde 10 seviyelerinde çift haneli bir büyümeyle geride bıraktı. TÜİK verilerine göre 2011 yılı dördüncü döneminde 118 bin 867 konut, satış sonucu el değiştirdi. Türkiye genelinde bir önceki döneme göre yüzde 16.82, bir önceki yılın aynı dönemine göre ise konut satışlarında yüzde 21.89 oranında artış gerçekleşti. Gayrimenkul uzmanları, 2012 yılında da konut sektöründe büyüme beklerken, büyümede yavaşlamaya da işaret ediyorlar. Sektörün genel eğilimi 2012’nin ilk 6 aylık döneminde sektördeki hareketlenmenin düşük seviyede olacağı, sonrasında hareketlenmenin başlayacağı yönünde. Ancak bankların konut kredisi faiz oranlarında sınırlı da olsa indirime gitmeleri sektörde hareketlenmenin işaretlerini verdi. Kredilerdeki faiz düşüşlerini firmalar bahar kampanyalarıyla da destekleyince, konut alıcısı harekete geçti. Bu da sektörde ikinci yarıya atılan hareketlenmenin daha erken başlayabileceğini gösteriyor.

Sur Yapı, 20. yılını müşterileriyle kutluyor Sur Yapı, 20. yılını müşterileriyle kutluyor
Bugüne kadar toplam 3 milyon metrekare inşaat üreten Sur Yapı, 20’nci yılını kutluyor. 20’nci yıla özel bir kampanya ile bu kutlamayı müşterileriyle paylaşan Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark projelerinde müşterilerine özel ödeme koşulları sunuyor.

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan kampanyada yüzde 30 peşinatı olana, Sur Yapı bünyesinde 84 ay vade; yüzde 50 peşinatı olana Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faizli ödeme imkanı sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 12+2 indirim seçeneğinin yanı sıra yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar yüzede 1.03 ile banka kredisi de kullanılabiliyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas “Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın odak noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk. Asırlardır farklı kültürlere ev sahipliği yapan, coğrafi konumuyla stratejik anlamda da büyük öneme sahip olan ve her yanı Mimar Sinan’ın ustalığıyla donanmış bu topraklarda mimari ürün vermek, bir ideali yaşatmaya çalışmak büyük bir sorumluluk. Hayata geçirdiğimiz her eserin İstanbul kadar güzel olmasını istedik. Teknoloji ve sektörel gelişimi mükemmeli üretmekte sadece bir araç görerek geçmişi gelecekle bütünleştiren mükemmeliyetçi bir yaklaşımla projelerimizi gerçekleştirdik” diye konuştu.

Evora İstanbul Deniz, 3’lü kampanyayla satıştaEvora İstanbul Deniz, 3’lü kampanyayla satışta
Teknik Yapı Tuzla’daki Evora İstanbul Deniz projesinde bin 322 daireyi özel bir kampanya ile satışa sundu. Fiyatların 109 bin 400 liradan başladığı yeni projede, peşinat ve faiz sıfıra inerken, ilk ödeme altı ay erteleniyor.

Teknik Yapı, bin 322 daireden oluşan Evora İstanbul Deniz projesininde daire satışlarına başladı . Tuzla’da inşa edilen Evora İstanbul Deniz projesinde, sıfır faiz, sıfır peşinat ve 6 ay ertelemeden oluşan özel bir kampanya ile satışlar devam ediyor. Teknik Yapı, Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşımı modeli kapsamında gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesinde başlattığı yeni kampanya ile faiz yükünü asgariye indiriyor. “Teknik Yapı’dan üçlü paket” isimli kampanyada peşinat ve faiz sıfıra inerken, ödemeler 6 ay sonra başlıyor ve takip eden 24 aya yayılıyor.Metrekare büyüklükleri 55,22 - 108,14 arasında değişen 1+1 tipi daireler 109 bin 400 TL’den, 93,68 - 177,51 metrekare arasında değişen 2+1 tipi daireler ise 163 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Bir ay boyunca sürecek kampanya, Evora İstanbul projesinin birinci etabı ve Evora İstanbul Marmara için de geçerli olacak. Evora İstanbul Deniz projesi 2014 Eylül ayında teslim edilecek.

İnnovia’da ‘Taksit Atlat’İnnovia’da ‘Taksit Atlat’
14 bin konutluk Innovia Projesi ve bugüne kadar hayata geçirdiği avantajlı kampanyalarıyla dikkat çeken Yeşil GYO’dan yeni bir kampanyayı daha devreye soktu. Satışı devam eden Innovia 4. Etap ile Innovia’da Onbininci daire sahibini bulurken, onbininci dairenin sahibini bulması şerefine başlatılan “Taksit Atlat” kampanyası ile Innovia 4. Etap’tan daire alanlar taksit ödemelerine yazın başlayacak. Banka kredisiz, 60 ay 0 faiz imkânı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor. Satışı devam eden Innovia 4. Etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeden sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay 0 faiz imkânı ile ev sahibi oluyor ayrıca taksitlerinizi de şimdi değil yazın ödemeye başlıyorsunuz. Konut faizlerinin yükseldiği bu dönemde dosya masrafı veya herhangi başka hiçbir masraf ödemeden “0 faiz” avantajıyla Innovia’lı olma şansınız devam ediyor. Toplam 4 bin 750 dairelik Innovia 4. Etap’da 1+1 daireler 73 bin TL, 2+1 daireler 145 bin TL ve 3+1 daireler 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta bulunuyor.

Nish Adalar teslime kampanyayla başlıyorNish Adalar teslime kampanyayla başlıyor
Haziran 2012’de daire teslimlerine hazırlanan Nish Adalar’da Panorama etabında kampanyalı satışlar devam ediyor.

Süreyyapaşa’da inşa edilen Nish Adalar’da teslimler yaklaştı. Haziran ayında teslimlerin başlayacağı projenin Nish Adalar Panorama etabının da satışa çıkmasıyla son daireler kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında yüzde 1 peşinat ve 120 aya kadar vade seçenekleriyle satışlar devam ediyor. Projede kısa süreliğine 60 aya yüzde 0.95, 120 aya yüzde 0.98 konut kredisi faiz oranı uygulanıyor.

Panorama etabında yer alan daireler 261 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Kesintisiz adalar manzarasına hakim Nish Adalar Panorama’da sınırlı sayıdaki teraslı dairelerinin yanı sıra en üst katta da seyir terası bulunuyor.

1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Nish Adalar Panorama’da her daireye ait kapalı otopark ve kapalı depo alanı bulunuyor. Binanın ön cephesine yerleştirilecek camekanlı asansörlerle dairelere ulaşım sağlanırken adalara panoramik bir bakış imkanı da bulunacak.

Bulut İnşaat’tan 120 aya 0 faizBulut İnşaat’tan 120 aya 0 faiz
Bulut İnşaat, Esenyurt’ta yer alan Evviva Gümüş City, Evviva Yaşam Merkezi ve Evviva Tower projelerinde 1+0 ve 1+1 dairelerde indirim kampanyası başlattı.

Bulut İnşaat, Esenyurt’ta yer alan üç Evviva projesine özel indirim fırsatı sunuyor. Hem yatırımcıları hem de uygun ev arayışında olanlara yönelik kampanya cazip ödeme koşulları ve faizsiz vade seçenekleri ile ev sahibi yapıyor.

60 ile 120 aya sıfır faiz
Evviva projelerindeki indirim kampanyasıyla 60 ile 120 ay vade seçeneği sunan Bulut İnşaat, sıfır faiz oranıyla, ödeme ve faiz sıkıntısı yaşamadan konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Evviva Gümüş City ve Evviva Tower’da brüt 65 metrekare 1+1 dairenin peşin fiyatına 57 bin TL’ye satıldığı indirim kampanyasında Evviva Yaşam Merkezi 1+0 dairelerde 45 bin TL’ ye satışa sunuluyor. Evviva Gümüş City projesinin teslimatı 2013 Eylül ayında, Evviva Tower projesinin teslimatı 2014 Haziran ayında yapılacak.

Ispartakule 3’te faiz düştüIspartakule 3’te faiz düştü
Avrupa Konutları tarafından kısa bir süre önce lansmanı gerçekleştirilen Ispartakule 3’te satışlar devam ediyor. Ispartakule 3’te yüzde 25 peşinat ödeyerek, yüzde 1.06 faiz oranı ile konut sahibi olmak mümkün. Konut kredisi kullanmak isteyenler ayrıca herhangi bir dosya ve komisyon masrafı da ödemiyor.

TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında inşa edilen ve Ekim 2012’de teslim edilecek proje 644 konut ile 12 ticari üniteden oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri olan projede fiyatlar 147 bin TL ile 427 bin TL arasında değişiyor.

DAP Dalga’dan 2012 jestiDAP Dalga’dan 2012 jesti
Dap Yapı, ilk etap satışlarını tamamladığı Dalga Kule’nin 2’nci etabında 50 aya kadar 0 faiz ve 1000 TL’den başlayan taksitlerle rezidans satıyor. Kampanya 24 Mart’a kadar sürecek.

DAP Yapı, Maltepe’de inşa ettiği Dalga Kulelerde ilk etabın tamamının satılması üzerine ikinci etap için bir kampanya başlattı. 24 Mart’a kadar sürecek kampanyada daireler sıfır faizle, 50 ay vadeyle, 179 binden başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Lansman sonrasındaki süreçte ilk etabın tamamı satılan proje kentsel dönüşümün pilot bölgelerinden Maltepe’de yer alıyor. Bağdat Caddesi, Metro ve E-5’e yakınlığıyla, havaalanı, feribot iskelesi, marina ve metroyla çevrili ulaşım ağıyla güçlü bir lokasyon sergiliyor. Yüksek İstinaf Mahkemesi’nin de bu alanda yaşama geçecek olması yoğun bir ziyaretçi trafiği yaratıyor.

DAP Dalga Kuleler’in, Adalar manzarasına hakim daireleri, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan “oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı da sağlıyor. Profesyonel yönetim sistemiyle işletilecek Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul’den bahar fırsatıEroğlu Gayrimenkul’den bahar fırsatı
Eroğlu Gayrimenkul, sektörde geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımlarının yanı sıra projelerine özel kampanyaları ile de dikkat çekiyor. Değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da hayata geçirilen İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde yeni bir “Bahar Kampanyası” başladı. “Lounge” projelerinde kısa bir süre için geçerli olacak “Bahar Kampanyası” kapsamında sadece yüzde 1 peşinat ile aylık yüzde 0,39’dan başlayan faiz oranları ve 120’aya uzanan aylık ödeme vadeleri ile daire sahibi olmak mümkün. Yüzde 1 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde yüzde aylık 0,39 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçenekleri sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan, sadce kısıtlı bir süreyle Mart Ayına özel “Bahar Kampanyası” kapsamında, “İstanbul Lounge” projelerinde 3+1 daireler, 3.900 TL peşinat ve 2.200 TL’den başlayan taksitler ile satışa sunuluyor... SABAH

09.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Konutta bahar rüzgarı esiyor , Konut kredi faiz oranları , Konut sektörü , Sur Yapı 20. yılını müşterileriyle kutluyor , Teknik Yapı Tuzla Evora İstanbul Deniz kampanya , Yeşil GYO İnnovia , Nish Adalar , Bulut İnşaat , Esenyurt Evviva Gümüş City , Evviva Yaşam Merkezi Evviva Tower , Dap Yapı DAP Dalga , Eroğlu Gayrimenkul


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor. 3 Nisan'da sona erecek kampanya kapsamında tüketicilere 120 aya kadar da uygun konut kredisi faizi uygulanıyor.

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor. İstanbul'un gözbebeği Çamlıca'nın eteklerinde yer alan Exen İstanbul'da 60 ay için % 0,58, 120 ay için % 0,80 kredi oranıyla dairenizi hemen teslim alabileceksiniz. YENİ ÖRNEK DAİRELER HAZIR

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya'nın Flex Kurtköy için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 5 indirim kampanyası devam ediyor. Dumankaya İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği Dumankaya Flex projesinde daireler 134,900 TL'den başlıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, home ofis konseptiyle yükseliyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :