Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Rezidans yaşamı orta gelir grubuna hitap eder hale geldi
Rezidans yaşamı orta gelir grubuna hitap eder hale geldi

Rezidans yaşamı orta gelir grubuna hitap eder hale geldi

Geçmişte sadece otellerin yanında yer alan yaşam alanlarında, sınırlı sayıda yabancı üst düzey yöneticilere rezidans hizmeti verilirdi. Ancak son dönemde bu hizmetler, artık İstanbul'un her semtinde yükselen rezidans projelerinde orta kesime de hitap eder hale geldi. Ekonominin büyümesi, modernleşme ve bununla birlikte kentlerdeki sosyal değişim insanların yaşam biçimlerine de yansıyor. Yükselen yeni rezidans projeleri şöyle sıralanıyor:

Mall Of İstanbul
Torunlar Gayrimenkul'ün rezidans, ofis ve otel olarak tasarlanan karma kullanım projesi olarak inşa ediliyor. Mail Of İstanbul'da 115 adet ofis bulunuyor. İkitelli'de Mahmutbey Gişeleri’ne komşu konumda yer alan projede ofis fiyatları 524 bin liradan başlıyor. Projede ofis kısmında ticari ünitelere özel dev bir alışveriş merkezi hayata geçiriliyor.

Brandium Ataşehir
Emay İnşaat ile Erko Grup ortaklığıyla İstanbul Ataşehir'de hayata geçiriliyor. Brandium projesinde fiyatları 217 bin liradan başlayan dairelerin Aralık 2013'te sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Brandium Ataşehir, 1150 daire, 340 oda kapasiteli 5 yıldızlı otel, 2 bin kişilik kongre merkezi ve alışveriş merkezi yer alıyor.

İstwest
Boyner Holding ve Fer Yapı ortaklığının İstanbul Bahçelievler'de hayata geçirdiği proje, Mayıs 2013'te teslime başlayacak. Daireler 196 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 14 adet bloğun yer aldığı proje 40 adet residence, 512 adet konut ve 73 adet ticari ünite kapasiteli Istwest Meydan'dan meydana geliyor. Daireler 196 bin lira ile 1 milyon 133 bin lira arasındaki fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunabilen projede 'Şimdi Al 18 Ay Sonra Ödemeye Başla’ kampanyası bulunuyor.

Dalga Kule
DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos'ta hayata geçiriliyor. 22 katlı 2 blokta 369 daireden oluşuyor. Daireler 217 bin liradan başlıyor. Yüzde 30 peşinatla ev sahibi olunabilirken, yüzde 70'lik tutar DAP Yapı öz kaynaklarıyla 36 aya kadar vadelendirilebiliyor. Daireler Mart 2014'te teslim edilecek. Her iki bloğun da dokuzuncu katında kafe ile kahvaltı salonlarının yer aldığı projenin sosyal olanakları arasında açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, koşu parkuru ve fitness center yer alıyor.

Batışehir
Ege Yapı Group’un, Emlak Pazarlama İnşaat AŞ, TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen projesi, Bağcılar’da yer alıyor. Projede 3 bin konut, rezidans, bir şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, kulüp binası, açık ve kapalı yürüyüş - koşu -gezi parkurları ve spor salonları yer alacak. Proje 2014 sonunda tamamlanacak. Daire fiyatları 175 bin liradan başlıyor, bir milyon 173 bin liraya kadar çıkıyor.

Koru Florya
Aydınlı, Arke, Metal Yapı Konut, Vizyon Life ve TOKİ ortaklığının Florya'da hayata geçirdiği projenin Ağustos 2013'te teslim edilmesi planlanıyor. 42 bin 425 metrekare alan üzerinde yükselen, 6 katlı 7 bloktan meydana gelen projede 298 daire yer alıyor. Alanları 162 metrekare ile 483 metrekare arasında değişen konutlar ‘Aile Reziadansı' konseptiyle tasarlandı. Dairelerin fiyatları 893 bin 551 lira ile 4 milyon 255 bin lira arasında değişiyor.

Aquila Kartal
(EGMA) tarafından hayata geçirilen projede, peyzaj alanlarında koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, reflekte havuzları, bahçe içinde kafeterya alanları bulunuyor. Aquila Kartal İstanbul, 31 konut katı, 4 loft katı, 1 teknik kat, 1 sosyal kat, 2 otopark katı olmak üzere 39 kattan oluşuyor. Projede 300 rezidans, 7 penthouse ve 4 loft daire de yer alıyor. Fiyatlar 190 bin TL'den başlıyor. Proje Nisan 2013'te teslim edilecek.

Crown Deluxe
Bahçeşehir’de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede 18 ay taksit ödemeden, 0 peşinatla rezidans daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Ödemeler 19'uncu ayda başlıyor. 400 rezidans daire ve 40 alışveriş ünitesinden oluşan proje TEM Otoyolu gişelerine bağlantı yolunda yer alıyor. Projenin satıştaki birinci etap fiyatlan 163 bin liradan başlıyor.  Kaynak ; Posta

11.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Mall Of İstanbul Torunlar Gayrimenkul , Brandium AtaşehirEmay İnşaat , İstwest Boyner Holding Fer Yapı , Dalga Kule DAP Yapı , Batışehir Ege Yapı Group , Aquila Kartal EGMA , Crown Deluxe Bahçeşehir Babacan Yapı


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor. 3 Nisan'da sona erecek kampanya kapsamında tüketicilere 120 aya kadar da uygun konut kredisi faizi uygulanıyor.

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor. İstanbul'un gözbebeği Çamlıca'nın eteklerinde yer alan Exen İstanbul'da 60 ay için % 0,58, 120 ay için % 0,80 kredi oranıyla dairenizi hemen teslim alabileceksiniz. YENİ ÖRNEK DAİRELER HAZIR

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya'nın Flex Kurtköy için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 5 indirim kampanyası devam ediyor. Dumankaya İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği Dumankaya Flex projesinde daireler 134,900 TL'den başlıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, home ofis konseptiyle yükseliyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :