Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor
Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor

Rumeli Gayrimenkul Yönetimi,

yatırımcılara dönemsel kiralama hizmeti sunuyor

Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor

Istanbul Suites'in yapımı için start veren Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yaşam ve iş merkezinden yatırım amaçlı konut alanlara özel günlük,

haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama hizmeti sunuyor.

Tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleri, eşsiz konforu ve ayrıcalıklı mimarisiyle bulunduğu bölgenin değerine değer katan Istanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yatırımcılara özel bir hizmet sunarak daireleri günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama imkanı da sağlıyor.

Bölgenin en ayrıcalıklı lokasyonunda yer alması ve havalimanına olan yakınlığı nedeniyle önemli bir ayrıcalığa sahip olan Istanbul Suites, bölgede konaklamak isteyenlere otel hizmeti de sunacak. Yoğun talepten Istanbul Suites yatırımcıları da yararlanacak ve Rumeli Gayrimenkul Yönetimi'nin idaresinde yatırımcılar konutlarını belli bir süreliğine ya da süresiz kiraya verme avantajına sahip olacaklar.

Lüks residence konaklama hizmeti de sunacak

Bölgede lüks konaklama imkanlarının kısıtlı olduğunu vurgulayan Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, Istanbul Suites'in bu anlamda bölgede rakipsiz olduğunu, merkezin yıldızlı konaklama talebine yanıt verebilecek konfora ve lükse sahip olmasını ise yatırımcı lehine değerlendireceklerini belirtiyorlar. Havalimanına yakın bir lokasyonda yer almalarının da önemli bir avantaj olduğunu ifade eden Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, tamamlandığında yüzde 100 kazandıracak olan Istanbul Suites'in önemli bir kira geliri sağlayarak da yatırımcısına kazanç sağlayacağının altını çiziyorlar.

İstanbul'da ayrıcalıklı bir yaşam

Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 8940 m2'lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, her biri eşsiz güzellikte 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.

Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.

Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. -  Yapı sektöründe dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edinen Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş., geleneksel yapı kalıplarından çıkarak çok daha modern ve çağdaş residence konutlar inşa etmektedir. Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş., gerçekleştirdiği projelerde kaliteden ödün vermemekte, inşaatın her aşamasında ve her ayrıntısında dünya standartlarını uygulamaktadır. www.rumeliyatirim.com       

 

12.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Istanbul Suites , Rumeli Gayrimenkul , Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor , Rumeli Gayrimenkul Yapı , İstanbul ayrıcalıklı bir yaşam


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor

Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor

Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'nun değerini daha da artırıyor Bölgeye getirdiği ayrıcalıklı yaşam tarzıyla kalite çıtasını yukarıya taşıyan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'nun yıldız projesi olarak bölgenin yaşam kalitesini yükseltiyor. Örnek kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle bulunduğu bölgede fark yaratan Istanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul, yeni bir yaşam tarzına adım atmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylığı

Istanbul Suites'te daire fiyatları sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

Istanbul Suites'te daire fiyatları  sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

"Fırsatlar residence"ı Istanbul Suites'e terfi edenler kazanıyor Istanbul Suites 6 ayda yüzde 30 kazandırdı Küçükçekmece 'nin yükselen yıldızı Istanbul Suites, kısa bir zaman diliminde ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara yüzde 30 kazanç sağladı. Rumeli Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak değerlendirilen bölgede inşa edilen Istanbul Suites'te daire fiyatları sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

Rumeli Gayrimenkul sıfır faizle konut sahibi olma imkanı sunuyor

Rumeli Gayrimenkul sıfır faizle konut sahibi olma imkanı sunuyor

Küçükçekmece'nin yükselen yıldızı Istanbul Suites, bölgenin en iddialı projesi olarak ev sahibi olmak isteyenlere geniş fırsatlar sunuyor. Rumeli Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak değerlendirilen bölgede inşaa edilen Istanbul Suites, sıfır faiz uygulamasıyla sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. Küçükçekmece'nin büyük residence projesi olarak bölgenin değerine değer katan İstanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul Yapı AŞ, yükselen faiz döneminde konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla sıfır faiz uygulamasını başlattı. Her türlü konfora sahip ve tüm ayrıntıları kaliteli malzeme ve işçilikle tasarlanmış lüks daireleriyle İstanbul Suites, ayrıcalıklı bir yaşamı tercih edenlere en uygun ödeme koşullarını sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :