Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ali Ağaoğlu: “Andromeda’da kuyruk oluşunca Andromeda Plus’ı geliştirdi
Ali Ağaoğlu: “Andromeda’da kuyruk oluşunca Andromeda Plus’ı geliştirdi

 ATAŞEHİR FİNANS MERKEZİ’NİN YENİ PRESTİJ PROJESİ AĞAOĞLU ANDROMEDA PLUS SATIŞA ÇIKTI

Yeni finans merkezinin Ataşehir’de kurulması kararı onaylandı. Bu gelişmenin ardından, yok satan 990 daireli Ağaoğlu Andromeda Rezidans’ta bir süredir satılık ve kirâlık opsiyonlarda 30’u aşkın isimden oluşan bekleme listelerinin oluşması nedeniyle Andromeda Plus projesi geliştirildi ve satışa sunuldu.

Ataşehir’de kurulacak yeni finans merkezinin yarattığı yüksek ilginin yanı sıra bölgede son yıllarda alışveriş merkezlerinin, sosyal ve spor alanlarının artması bu lokasyona olan ilgiyi en üst düzeye taşımıştı. Ataşehir’in her anlamda daha çok beğenilen ve ilgi duyulan bir bölge olması, Andromeda gibi yüksek nitelikli bir rezidans projesinde de kirâlık ve satılık daire fırsatlarını bekleyenlerin sayısının hızla artmasına neden oldu. Düşük aidat bedelleriyle her türlü beş yıldızlı otel hizmetinin 7/24 sunulduğu Andromeda’da oluşan müşteri memnuniyeti de talebi yükselten başlıca etken olarak Ağaoğlu Andromeda Plus’ın hayata geçirilmesinde etkili oldu.

Andromeda Plus enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu binalara verilen LEED Sertifikası’na aday oldu. Deniz manzarasıyla şehre hâkim bir konumda yer alan Andromeda Plus, yüksek katlarda yeşil ve doğal dokuyla iç içe yaşamaya olanak sağlayan kat bahçelerine sahip. Projenin üst katlarında yer alan gökyüzü villaları ve geniş bahçeleri ile villada yaşama keyfini etkileyici bir manzara ile buluşturuyor.

Andromeda Plus, konsepti, hizmetleri, mimari nitelikleri ve lokasyonu nedeniyle yüksek yatırım fırsatı sunuyor. Andromeda Plus, Ağaoğlu bünyesinde çalışan 320 mimar ve mühendisten, tasarım için çalışan 40 kişilik ekip tarafından tasarlandı. Andromeda Plus’ın mimari tasarımında ise lüks ve geniş odalar, kullanışlı mutfaklar, geniş banyolar ve bina girişinde mimar Melike Battal tarafından tasarlanan ihtişamlı bir lobi bulunuyor.

Diğer Ağaoğlu projelerinde olduğu gibi, Andromeda Plus’ta hizmete girecek “My Assistant” destek hizmetiyle, daire sahiplerine günün her saatinde rezidans hizmeti sunulacak. Konut sahipleri ve sakinlerine beş yıldızlı otel standartlarında rezidans hizmetlerinin sunulacağı Andromeda Plus’ta, My Club ve sosyal aktiviteler de yer alacak.

Ataşehir’in en bilinen caddesi üzerinde, merkezi bir konumda yer alan Andromeda Plus’ta daire büyüklükleri 77 ile 335 metrekare arasında değişiyor ve 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı modellerden oluşuyor. 398 konuttan oluşan Andormeda Plus’ta fiyatlar daire tipine ve büyüklüğüne göre 386 bin TL ile 2 milyon 200 bin TL arasında çeşitlilik gösteriyor.

Ali Ağaoğlu: “Andromeda’da kuyruk oluşunca Andromeda Plus’ı geliştirdik”

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Ataşehir İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi. Finans kuruluşlarının buraya taşınması için gerekli planlama yapıldı. Bizim daha önce yine Ataşehir’de geliştirdiğimiz Andromeda konseptine öyle çok ilgi oldu ki, emlakçılarda uzun kuyruklar oluştu. Sunduğumuz rezidans hizmetleri büyük beğeniyle karşılanıyor ve bu da konsepte olan ilgiyi artırıyor. Biz de bu konsepti şimdi daha ileri seviyeye taşıdık ve Andromeda Plus’ı satışa sunduk” dedi.

Ali Ağaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Finans Merkezi’nin Ataşehir’e geleceği dönemde burada konut almak ve kiralamak çok daha maliyetli olacaktır. Özellikle finans sektöründe çalışanların bu projeye, bugünkü fiyatlarla yatırım yapmaları kısa sürede büyük bir prim kazanmalarını da sağlar. Ataşehir’de çok büyük potansiyel olmasına rağmen büyük arazi yok. Bu tip yüksek kaliteli konutların primi de çok yükselecek. Hem oturmak, hem de iyi bir yatırım yapmayı düşünenler için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Projenin tüm enerji ihtiyacı da rüzgâr enerjisi santrallerimizde ürettiğimiz enerjiden karşılanacak ve burada yaşayanların elektrik faturaları yüzde 20 indirimli olacak” şeklinde konuştu.

14.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : ATAŞEHİR FİNANS MERKEZİ , Yeni finans merkezinin Ataşehir , Ağaoğlu Andromeda Rezidans , Andromeda Plus , Andromeda Plus My Club , Diğer Ağaoğlu projeleri , Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık,ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları,DEvam ediyor” bilgisini verdi. “İstanbul'un en güzel arazisinde ülkemizi ulusal arenadatemsil edecek bir eser inşa edeceğiz. İstanbul'a gelen her turistin görmek isteyeceği insanların

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Önünde marinası bulunan ve içinden hızlı tren geçen karma projeye alıcı ve yatırımcılardan satış öncesi ön talep toplanıyor.DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları devam ediyor” bilgisini verdi.

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye çıktı

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye   çıktı

Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’un konut bölgesi örnek daireleri, Tema İSTANBUL üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez tanıtıldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nde yer alan 3 farklı tip ve büyüklükteki örnek daireler, çarpıcı tasarımları ile olduğu kadar efektif kullanımları ve yüksek kaliteleriyle

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!Sur Yapı’nın İstanbul, Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi "Tilia"’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı Tilia "Standartlar üstünde, ıhlamurların altında'' sloganıyla yükselecek. Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Kolay ulaşım, büyük yatırım.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 4f6e9e6b8ddcc795