Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Sinpaş GYO’dan Mutlu Evler Herkese!
Sinpaş GYO’dan Mutlu Evler Herkese!

Sinpaş GYO’dan Mutlu Evler Herkese!
Gözalıcı konsept projeleriyle yeni bir yaşam anlayışını başlatan Sinpaş GYO, yeni kampanyası “Mutlu Evler Herkese” ile herkesi, kolayca ev sahibi olmaya davet ediyor.

Peşinatsız, Bosphorus City’de 2.200 TL’den, Bursa Modern’de 1.434 TL’den, Lagün’de ise 4.720 TL’den başlayan taksit imkânları ve çok özel indirimlerle “Mutlu Evler Herkese” kampanyası başladı. 


Sinpaş GYO’dan

Mutlu Evler Herkese!
Gözalıcı konsept projeleriyle yeni bir yaşam anlayışını başlatan Sinpaş GYO, yeni kampanyası “Mutlu Evler Herkese” ile herkesi, kolayca ev sahibi olmaya davet ediyor.
 
Peşinatsız, Bosphorus City’de 2.200 TL’den, Bursa Modern’de 1.434 TL’den, Lagün’de ise 4.720 TL’den başlayan taksit imkânları ve çok özel indirimlerle “Mutlu Evler Herkese” kampanyası başladı.

Gayrimenkul sektörünün öncüsü Sinpaş GYO, “evinde mutlu olmak” felsefesini yeni kampanyası ile herkese yaymaya hazırlanıyor. “Mutlu Evler Herkese” kampanyası Sinpaş GYO projeleri için her ailenin kolaylıkla ev sahibi olabileceği ödeme koşulları sunuluyor.

Sinpaş GYO’nun projeleriyle Türkiye’deki konut ve yaşam anlayışının değişiminde öncülük ettiğini söyleyen Sinpaş GYO Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, “Her ihtiyaca kendi içinde cevap verebilen zengin imkanlara sahip konsept yaşam alanı kurma anlayışımızla, ev sahibi olma planı yapan ya da evini yenilemeyi düşünenler için projelerimiz bir numaralı çekim merkezi oldu. İnsanlar konut deyince depreme dayanıklılık, sosyal çevre deyince ise komşuluk ilişkilerini ön planda tutuyorlar. Konut kalitesi ise bir ev için katılımcıların olmazsa olmazı. Diğer taraftan ‘ev’ denince akıllarına ne geldiği sorulduğunda yuva, huzur, güven ve aile kavramlarını dile getiriyorlar. Bu veriden yola çıkarak, tüm bu kavramların bizim ‘mutluluk’ konseptimizle ne kadar uyuştuğunu ve ne kadar doğru bir noktada olduğumuzu gördük” dedi. İnsanların bu talepleri ve isteklerinin Mutlu Evler Herkese Kampanyası’nın ilham kaynağı olduğunu da söyleyen Ekinci, “Bugüne dek binlerce aile mutlu olacağı evi Sinpaş GYO projelerinde buldu. Mutluluk onlar için Bosphorus City’de kimi zaman sandalla boğaz turu, Bebek’te yürüyüş yapmak, Kanlıca’da balık yemekti. Lagün’de ise göl manzarası eşliğindeki bahçesinde çocuğu ile oynayıp, Zen Club’da rahatlamaktı. Şimdi hedefimiz, yeni aileleri mutlu olacağı Sinpaş GYO evlerine kavuşturmak. Artık hayat dolu, hesaplı, rahat, huzurlu, güvenli olmasının yanı sıra öderken de mutlu edecek koşullar sunmak için yola çıkıyoruz. Kısaca her büyüklükte aile için, herkesin ekonomisine uygun evler Sinpaş GYO projelerinde olacak. Projelerimizde yaşayan ve yaşayacak müşterilerimizle mutluluğun resmini çizeceğiz” açıklamasında bulundu.

Hedefimiz, önümüzdeki yıl 1700 aileyi daha mutlu aileler arasına katmak!

Sinpaş GYO olarak, bugüne dek 6.964 aile ve 21 bin kişiyi mutlu aileler arasına kattıklarını belirten Sinpaş GYO Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk, bugüne kadar iştiraklerle birlikte yaklaşık 1900 konut satışı gerçekleştirildiğini belirterek şunları söyledi: “Geçen yıl 1400 adet satış gerçekleştirerek 695 milyon TL’lik bir ciro elde ettik. Hem biz kazandık, hem de yatırım tercihlerini gayrimenkulden yana kullananlara kazandırdık. Birikimini dolar ya da euro’ya çevirmek yerine Sinpaş GYO projeleri arasında bulunan Bosphorus City'de değerlendirenler yüzde 15, İstanbul Sarayları'nda ve AquaCity 2010'da değerlendirenler ise yüzde 10 değer artışıyla kazançlı çıktı. Ancak bizim hedefimiz, sadece yatırım anlamında kazandırmak değil. Herkesi bu mutlu yaşamın bir parçası haline getirebilmek. Hedefimiz, önümüzdeki yıl 850 milyon TL ciroya ulaşarak, ortalama yüzde 20’lik bir artışla, 1700 aileyi daha Sinpaş’ın mutlu aileleri arasına katmak, Türkiye’yi modern yaşam koşullarına taşımak.”


Mutlu Evler Herkese!

Sinpaş GYO’nun yeni kampanyası Mutlu Evler Herkese, konut satın almayı ya da evini değiştirmeyi düşünen, geniş ya da çekirdek ailelere ve her bütçeye uygun imkânlar sunuyor. Sizi yaşarken de öderken de mutlu edecek Sinpaş GYO, oluşturduğu alternatifli ödeme planlarıyla kendinize en uygun ödemeyi tercih etmenize de olanak sağlıyor.

Alternatif 1

% 55    Banka Kredisi,

% 15    12 Ay Sonra vade farksız,

% 15    24 Ay Sonra vade farksız,

% 15    36 Ay Sonra vade farksız,

Alternatif 2

% 35    Peşin,

% 65    Sinpaş GYO bünyesinde       vade farksız 55 ay taksit

Alternatif 3

% 15    Peşin,

% 8      Ara ödeme (12, 24, 36, 48, 60 Aylarda ve vade farksız)

% 45    Sinpaş GYO bünyesinde 0,98 vade farkı ile 72 ay taksit

Projelerdeki metrekare ve fiyat aralığı

Bosphorus City

Stüdyo’dan 5+2’ye 63 farklı ev tipi,

74 ile 645 metrekare ve

252.000 – 3.000.000TL fiyat aralığında evler.

Aylık 2.200 TL’den başlayan taksitlerle.

İstanbul Sarayları

1+1’den 5+2’e 62 farklı ev tipi,

75 ile 426 metrekare ve

250.000 – 1.291.000 TL fiyat aralığında evler.

Aylık 2.186 TL’den başlayan taksitlerle.

Aqua City 2010

1+1’den 4+1 DB’e 68 farklı ev tipi,

69 ile 288 metrekare ve

237.000 – 1.055.000 TL fiyat aralığında evler.

Aylık 2.072 TL’den başlayan taksitlerle.

Lagün

3+1’den 5+1’e dubleks ve müstakil ev tipi

209 ile 749 metrekare ve

540.000 – 2.620.000 TL aralığında evler.

Aylık 4.720 TL’den başlayan taksitlerle.Bursa Modern

1+1’den 5+2’ye 70 farklı ev tipi,

62 ile 586 metrekare ve

164.000 ile 2.647.000 TL aralığında evler.

Aylık 1.434 TL’den başlayan taksitlerle.

 

Sinpaş GYO Çağrı Merkezi 444 1 440

www.facebook.com/sinpasgyo

 www.twitter.com/sinpasgyo  

www.sinpasgyo.com.tr

 

16.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Sinpaş GYO , Sinpaş GYO Mutlu Evler Herkese , Peşinatsız , Bosphorus City , Gayrimenkul sektörünün öncüsü Sinpaş GYO , İstanbul Sarayları , Aqua City 2010 , Sinpaş GYO Çağrı Merkezi , .twitter.com , sinpasgyo , sinpasgyo.com.tr , facebook.comsinpasgyo , Bursa Modern


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Sinpaş GYO Ankara’ya yeşil ve mavi bir hayat geliyor… Ankara’nın havasını değiştireceğiz!

Sinpaş GYO Ankara’ya yeşil ve mavi bir hayat geliyor…   Ankara’nın havasını değiştireceğiz!

Ankara’nın havasını değiştireceğiz! Ankara Sinpaş GYO ile ilk kez yeşilin ve suyun bu kadar yoğun bir arada kullanıldığı yepyeni bir konut projesine kavuşuyor. Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alarak geliştirilen İncek Life, ‘mutluluğun formülü dengeli yaşam’ anlayışıyla Ankaralıları farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştırmaya hazırlanıyor. İncek Life’ın lansmanında konuşan Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “ Sinpaş GYO’nun yepyeni konut projeleriyle Ankara’nın havasını değiştireceğiz. Önümüzdeki iki yılda Ankara’ya 400 milyon TL

Sinpaş GYO ile “Yaşamaya Başla”

Sinpaş GYO ile “Yaşamaya Başla”

Sinpaş GYO ile “Yaşamaya Başla” Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi temalı konut projeleriyle dikkat çeken Sinpaş GYO, Yaşamaya Başla kampanyası ile herkesi bu ayrıcalıklı dünyayı yaşamaya çağırıyor. Sinpaş GYO projelerinde bugün itibariyle yaklaşık 15.000 kişi yaşıyor. Yaşamın başladığı Sinpaş projelerinde ev sahipleri, sosyal yaşam alanlarının zenginliği ve site yönetimi tarafından organize edilen sosyal etkinlikler ile sadece evlerinin içinde değil dışında da mutlu bir hayat sürüyor.

Müstakil yaşamın merkezi: SANCAKTEPE

Müstakil yaşamın merkezi: SANCAKTEPE

Kentsel dönüşümün özel sektör tarafından başlatıldığı ve lüks markalı konut projeleriyle dikkat çeken Sancaktepe, Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday. Müstakil yaşam vaad eden projelerde metrekare fiyatları 3 bin 200 TL’ye ulaştı. Dün temeli atılan Üsküdar-Sancaktepe metrosu ise bölgeye ulaşımı kolaylaştırırken konutların değerini de artıracak. Müstakil yaşam vaad eden markalı konut projelerinin Anadolu Yakası’ndaki adresi oldu.

Dev projelerin adresi: Halkalı

Dev projelerin adresi: Halkalı

Büyük kapsamlı TOKİ projelerinin yanı sıra gayrimenkul şirketlerinin de dev projeler gerçekleştirdiği Halkalı, yatırımcılarına gelecek vaat ediyor. Metrekare fiyatlarının TOKİ projelerinde 1.650 TL, özel projelerde ise 3 bin 500 TL’ye kadar çıktığı bölgedeki yatırımcılar değerlerin daha da artması için Temapark Disneyland projesini bekliyor Markalı konut şirketlerinin en kapsamlı projelerini gerçekleştirdiği Halkalı bölgesi İstanbul'un en hızlı gelişen semtleri arasında şimdiden yerini aldı. Hem havaalanına yakınlığı hem de geniş arazilerin bulunabilmesi nedeniyle

Konutta bahar bayramı

Konutta bahar bayramı

Konutta bahar bayramı İnşaat şirketleri bugüne kadar ekonomideki gidişatı görmek için talebi erteleyen müşteriler için kampanya hazırladı. Şirketler talebi erteleyenleri herkes tatile gitmeden önce ev sahibi yapmak için yarışıyor. Gayrimenkul sektöründe bu yılın en önemli gündem maddesi ekonomideki gelişmelere paralel olarak sektördeki yeni projelerin nasıl bir yön izleyeceği ve satışların nasıl etkileneceği konusuydu. Ancak geçen dört ay inşaat şirketlerinin korkularını boşa çıkardı.Birçok şirket bu korkuyla

EviyaGayrimenkul ilk projesi Ege Boyu'nda bir ayda 584 konutun 310'u satıldı.

EviyaGayrimenkul ilk projesi Ege Boyu'nda bir ayda 584 konutun 310'u satıldı.

“Evinde iyi yaşa” bir ayda 310 konut sattı Sinpaş'ın yeni iştiraki Eviya'nın ilk projesi Ege Boyu'nda bir ayda 584 konutun 310'u satıldı. Sinpaş'ın orta sınıfa hitap eden projeler üretecek ayağı Eviya, Sancaktepe'de hayata geçirdiği ilk projesi Ege Boyu ile satış başarısına imza atıyor. Lanse edildiği günden bu yana 584 konutun 310'unun satışının gerçekleştiği projede, vaad edilen yaşam biçimi ön plana çıkıyor. Az katlı yatay yaşamın sunulduğu Ege Boyu'nda, satışların pek çoğu referans ile

İstanbul Halkalı'da Sinpaş GYO proje Bosphorus City'de 3 farklı ödeme planı

İstanbul Halkalı'da Sinpaş GYO proje Bosphorus City'de  3 farklı ödeme planı

İstanbul Halkalı'da Sinpaş GYO projelerinden Bosphorus City projesinde konut teslimleri 2013 yılının sonunda yapılacak. Sinpaş GYO Halkalı'da hayata geçirdiği Bosphorus City projesi 700 metre uzunluğunda boğaz, 2 adet boğaz köprüsü bulunan Bosphorus City projesinde toplam2 bin 793 adet konut bulunuyor. Bosphorus City projesinde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 konut seçeneği sunan Bosphorus City

Sinpaş LAGÜN de Peşinatsız 3.600 TL'den Başlayan Taksitlerle

Sinpaş LAGÜN de Peşinatsız 3.600 TL'den Başlayan Taksitlerle

Peşinatsız 3.600 TL'den Başlayan Taksitlerle Sinpaş GYO Samandıra'da hayata geçirdiği Lagün İstanbul projesinde sıfır peşinat ile ayda 3 bin 600 TL taksitlen başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak mümkün. Yatırım değeri her geçen gün yükselen Samandıra'da Sinpaş GYO Lagün İstanbul projesinde. Toplam 515 adet daire bulunan Lagün İstanbul projesinde 3 farklı ödeme seçeneği sunan Lagün İstanbul ‘da 209 metrekare ile 730 metrekare

Sinpaş GYO İstanbul Sarayları projesi Kampanyasında SON GÜN 25 Aralık

Sinpaş GYO İstanbul Sarayları projesi Kampanyasında SON GÜN 25 Aralık

Sinpaş GYO İstanbul Sarayları'nda Kampanyasında SON GÜN 25 Aralık, Sinpaş GYO tarafından duyurulan ve İstanbul Sarayları projesi için geçerli olan kampanya 25 Aralık son gün. İstanbul Sarayları'nda dairelere yüzde 10 indirim uygulanıyor. Sinpaş GYO'nun Halkalı projesi İstanbul Sarayları’da Toplam 1.200 konut bulunan İstanbul'un saray mimarisinden esinlenerek tasarlanan Sinpaş GYO İstanbul Sarayları'nda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneği

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :