Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Şeker Finans’tan,“uzun vadede en uygun faizli”konut kredisi
 Şeker Finans’tan,“uzun vadede en uygun faizli”konut kredisi

5 yıl ve üzeri vadelerde konut faiz oranını %1,04’e düşüren Şeker Finans, ülkemizde, belirtilen vadelerde en uygun konut kredi faizini uygulayan ve30 yıl ile en uzun vadeyi sunan tek finans kurumu olarak öne çıkıyor.

Şeker Finans’tan,“uzun vadede en uygun faizli”konut kredisi

Türkiye’yi konut kredisinde 30 yıl vade seçeneği ile tanıştıran Şeker Finans, ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunmaya devam ediyor. 5 yıl ve üzeri vadelerde konut faiz oranını  %1,04’e düşüren Şeker Finans, ülkemizde, belirtilen vadelerde en uygun konut kredi faizini uygulayan ve 30 yıl ile en uzun vadeyi sunan tek finans kurumu olarak öne çıkıyor.

Sektördeki mevcut ödeme koşulları ile ev satın almak için kaynak temin edemeyen tüketiciler, Şeker Finans konut kredisiyle daha uygun taksitlerle ev sahibi oluyor. Amacı, sadece ikamet amaçlı konutlar için kaynak kullandırıp gerçek ihtiyaç sahiplerini ev sahibi yapmak olan Şeker Finans’ta, 525 bin TL’ye kadar olan kredi talepleri karşılanıyor. 30 yıl vadeli konut kredisi ile ev satın alındığında, vade süresinin tamamında ödenen kredi taksiti tutarı, aynı dönemde yıllık yüzde 6 kira artışı ile oluşacak toplam kira bedelinden daha az tutuyor.

Bahadır Teker: “Krediye kiradan daha az ödeme imkanı sunuyoruz.”

Konut sahipliği için gereken finansal enstrümanlara daha geniş kitlelerin ulaşabilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Şeker Finans Genel Müdürü Bahadır Teker, konut kredilerinde, fiyatlama ve vade olarak güncel piyasadaki en uygun koşulları sağladıklarını söyledi. Sundukları kaynağın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını hedeflediklerini belirten Bahadır Teker, “Şeker Finans olarak fonlama yapımız doğrultusunda 5 yıl ve üzeri vadelerde konut faiz oranlarımızı %1.04’e düşürdük. 30 yıl vadeli konut kredisi ile de krediye kiradan daha az ödeme imkanı sunuyoruz” dedi.

“Talep en fazla 6-10 yıl vadeye geliyor”

Nisan 2011’de başladıkları 30 yıl vadeli konut kredisi uygulamasından bu yana geçen bir yıllık sürede aldıkları kredi taleplerini değerlendiren Bahadır Teker, konut kredisine en fazla talebin 5 yıl ve üzerindeki vadelere geldiğine işaret ederek “Taleplerin yüzde 51’ini 6-10 yıl, yüzde 36’sını 11-20 yıl, yüzde 7’sini de 21-30 yıl arasındaki vade seçenekleri için alıyoruz” şeklinde konuştu. 2012 yılında konut kredi taleplerinde canlılığın süreceğini öngördüklerini kaydeden Teker, Şeker Finans’ın sunduğu en uzun vadede bile uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olmak isteyenleri desteklediklerini vurguladı.  

Bir Şekerbank iştiraki olan Şeker Finans, konut finansmanı alanında Türkiye’de kurulan ilk şirket olma özelliği taşıyor. Kurum, temin ettiği 200 milyon USD tutarında OPIC (Overseas Private Investment Corporation) kaynağın da bulunduğu bir portföy ile 30 yıla varan vadede konut kredisi sunuyor.

30 yıla varan vadeli konut kredisi için başvurular Türkiye genelindeki 272 Şekerbank şubesinden ve sekerfinans.com.tr’den ve 444 33 77 no’lu hattan yapılabiliyor.


100 Bin TL Tutarında Konut Kredisi

Vade, Faiz Oranı, Aylık Taksit Tutarı

Kredi Tutarı              Vade             Faiz Oranı        Aylık Taksit

100.000 TL                5 yıl               %1,04               2.249 TL

100.000 TL                10 yıl              %1,04              1.463 TL

100.000 TL                20 yıl              %1,04              1.135 TL

100.000 TL                30 yıl              %1,04              1.066 TL

  

Şeker Finans Konut Faiz Oranları ve Vadeleri

 

*Minimum dosya ücreti 1.000 TL´dir.

 

 

 

26.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Şeker Finans , uzun vadede en uygun faizli konut kredisi , Türkiyei konut kredisi , Şekerbank iştiraki olan Şeker Finans , Konut Kredisi , Bahadır Teker , Şekerbank


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

abbas ekinci
acilen kredi almak istiyorum.
27.07.2012 - 16:42


İlgili Haberler

Şeker Finans konutta faizi dibe çekti

Şeker Finans konutta faizi dibe çekti

Şeker Finans, düzenlediği Yılbaşı Kampanyası kapsamında, konut kredisi faiz oranlarını bugün itibariyle yüzde 0,78 oranına düşürdü. 30 yıl vadeli 50,000 TL tutarındaki Şeker Finans konut kredisinin aylık geri ödemesi 415 TL, 100,000 TL kredinin aylık geri ödemesi ise 830 TL olacak. Şeker Finans, yeni konut sahibi olacak tüketicilerin yanı sıra daha önce farklı kurumlardan konut kredisi kullanmış olan ve mevcut Şeker Finans kampanyaları ile kredi borcunu daha uygun koşullarda yeniden yapılandırmak isteyen

Konut kredisinde 10 yıl ile 30 yıl vadenin faizi aynı

Konut kredisinde 10 yıl ile 30 yıl vadenin faizi aynı

Şeker Finans, 30 yıl vadeye özel düzenlediği kampanyada, faizi % 0,89’a düşürürken, bu vadenin dosya masrafını sabit 1.000 TL’ye indirdi. Kira öder gibi ev sahibi olma sloganını gerçeğe dönüştüren Şeker Finans, 30 yıla varan tüm vadelerde, piyasanın en öne çıkan faiz oranını uyguluyor. 1-10 yıla kadar vadeli kredilerde faiz oranını düşürerek % 0,89’a çeken Şeker Finans, 30 yıl vadeye özel düzenlediği kampanya kapsamında yine % 0,89 faiz oranını uygularken, bu vadenin dosya masrafını 1.000

Konut kredi faizleri daha da düşer 2013'te pazar 90 milyar lirayı aşar

Konut kredi faizleri daha da düşer 2013'te pazar 90 milyar lirayı aşar

Ekonomideki yavaşlama nedeniyle bu yıl mortgage pazarında bekledikleri büyümeyi yakalayamayan bankaların umudu kentsel dönüşümde. İnşaat sektöründe önümüzdeki yıllarda 400 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşması öngörülen kentsel dönüşüm projelerinin konut kredilerini de hareketlendirmesi bekleniyor Ekonomideki yavaşlamaya paralel ilk çeyrekte yerinde sayan mortgage kredileri faiz oranlarının aylık yüzde 1'lerin altına gerilemesiyle yeniden canlandı

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :