Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Trump Towers Office, “New Work” konsepti ile İstanbul ofis dünyasına yeni bir ivme kazandırıyor
Trump Towers Office, “New Work” konsepti ile İstanbul ofis dünyasına yeni bir ivme kazandırıyor

Trump Towers Office, “New Work”
konsepti ile İstanbul ofis dünyasına yeni bir ivme kazandırıyor

Dünyanın bilinen markası Trump; Şikago, Seul ve daha birçok şehirden sonra şimdi de
İstanbul’da ofis hayatına yeni bir soluk getiriyor. Trump Towers, Residence,
Office ve Mall alanları iş ve sosyal hayatınızla ilgili tüm hayal
edebileceklerinizi aynı çatı altında sunuyor.

Trump Towers Office ikonik mimarisi, stil sahibi iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleriyle sunmuş olduğu çok özel hizmetlerle sadece yeni bir ofis değil, aynı zamanda yepyeni bir hayat tarzı vaat ediyor. Türk iş dünyasının nabzını tutan İstanbul’un kalbi Şişli’de toplam 36.000 m2’de 37 kat ile yükselen ikonik bina, hem iş dünyasına hem de tüm dünya piyasalarına hâkim olmak isteyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Uluslar arası firmaların yerlerini seçtiği Trump Towers Office’te DD
Mortgage, Posta, Fanatik, Doğan Online ve Kanal D gibi şirketlerde profesyonel iş yaşamına başladı.

“New Work” konsepti ile benzeri görülmemiş yeniliklere imza atan Trump Towers Office, en büyüğü 1000 m2
olan toplam 86 lüks ofisi ile her ihtiyaca göre akılcı çözümler buluyor. Balkonlu ofisleriyle şık seçenekler sunan Trump Towers Office, gelişmiş teknoloji, hayatın içinden size özel alternatif mekanlar, network ve eğlenceyi birarada yaşatıyor. Tasarım harikası proje, sadece stil sahibi ofisleriyle değil, resepsiyon hizmeti, vale ve özel servisleriyle de ayrıcalıklı bir yaşamın kapısını ofis sahiplerine aralıyor.

New Work, İstanbul’un merkezinde yeni bir ofis anlayışı getiriyor…

İş yaşamına benzersiz yenilikler getire Trump Towers Office’te; mükemmel bir teknik alt yapı ve ileri teknoloji ile birlikte size özel resepsiyon, vale hizmeti, yüksek performanslı yükseltilmiş döşemeler, kablo kullanımı, IT kurulumları için UPS destekli özel Data Center gibi sıra dışı özellikler bulunuyor. 24 saat kamera takibi ve güvenlik, her ofis için bağımsız klima-havalandırma sistemi ve 8 asansör ise diğer özelliklerinden sadece birkaçı.

Trump Towers Office, İstanbul’un kalbindeki avantajlı lokasyonu ve Mecidiyeköy metro ve metrobüse olan direkt
bağlantısı, havaalanı, köprü Taksim-Levent hattının tam ortasında olması ile rakipsiz bir ulaşım ağı sunuyor.

Trump Towers Office ile ofis yaşamının sınırları siliniyor, iş hayatı network ve eğlence ile birleşiyor. Gün içinde veya sonrasında, gelişmiş teknoloji ile donanmış size özel alternatif mekânlarda çalışabilir, Pure Jatomi Fitness Club’da spor yapabilir, muhteşem restaurantlarda yemek yiyebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Tüm ayrıcalıklarıyla iş dünyasına yepyeni bir anlayış getiren Trump Towers, Şişli’de 600 araç kapasiteli özel otoparkıyla da hayatınızı kolaylaştırıyor.

28.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Trump , Trump Towers Office , Trump Towers , Residence , New Work İstanbul merkezi yeni bir ofis anlayışı , ofis projeleri , markalı ofis projesi , markalı ofis kampanyası , yeni ofis projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluşmuştur. Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddesi olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı olmuştur. Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

’ün her alanında müşterilerine stratejik hizmet sunan dünyanın önde gelengayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, her yıl düzenli olarak hazırladığı“Office Space Across the World / Dünyadaki ofis Alanları” başlıklı raporunu yayımladı. Cushman&Wakefield’in dünya genelindeki ofisleri tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor, 2013yılında dünyanın önde gelen ofis pazarlarının

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Yatırımcısını hiçbir dönem üzmeyen gayrimenkul, özellikle ekonomik belirsizlik ortamlarında en iyi yatırım aracı olarak gösterilirken, gerek kira, gerekse mülk getirisi ile ofis ve mağaza yatırımları bu dönemde her zamankinden fazla kazandırıyor. Son aylarda yatırım araçlarında yaşanan hızlı iniş çıkışlar yatırımcıları hangi pozisyonda bulunmaları ya da birikimlerini nerede değerlendirmeleri konusunda düşündürüyor.

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Günümüzde yeni teknolojilerin gelişimi, demografik değişim, ekonominin gidişatı, değişen iş- yaşam dengesi, şirketlerin farklılaşan organizasyon yapıları ve nitelikli ofis+binalar%C4%B1-haberleri">ofis binaların arzı gibi çok sayıda faktör, nasıl bir ortamda ve ne şekilde çalıştığımızı etkileyen trendler arasında yer almakta.

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

Türkiye ve İstanbul, hem geniş tüketici kitlesine ulaşma kolaylığı hem de önemli pazarlara yakınlığı nedeniyle ciddi coğrafi avantajlara sahiptir. Demografik yapısı, nitelikli iş gücü ve sürdürdüğü ekonomik gelişmeler sayesinde iş dünyasında oynadığı rolün artmasına paralel şekilde giderek daha fazla uluslararası şirket İstanbul’u bölgesel üs olarak konumlandırmaktadır. General Electric, Microsoft, Unilever, Procter & Gamble, Coca Cola ve Pepsi gibi dünyanın dört bir yanında farklı sektörlerde

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 55 ila 325 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Toplam 43 bin metrekare kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan proje, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. Toplam 10 bin 500 metrekare alana sahip 300 araçlık otoparkı, donanımlı güvenlik sistemiyle ofis sahiplerine birinci sınıf bir ofis ortamı sağlıyor.

İyi ofis İ OFİS

İyi ofis İ OFİS

İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü. Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu Silikon Vadisi örneğindeki gibi Dap Vadisi olarak anılmaya başladı.

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

Dört buçuk yılda üst fiyat segmenti yüzde 7,16 artış gösterirken, alt fiyat segmentinde bu artış yüzde 14,53 olarak gerçekleşti. Son ay artışları ile birlikte kira değerlerinde son dört buçuk yılın en üst seviyesinde bir fiyat ortaya çıktı. 2013 ikinci çeyrek verilerine göre İstanbul geneli ofis kira değerleri üst fiyat segmentinde 28,85 dolar seviyesinde iken, alt fiyat segmentinde kira değeri 17,36 dolar oldu.

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan “Dumankaya Flex ” projesinde daire teslimlerine 3 ay kaldı. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek Dumankaya Flex Kurtköy, 376 home office ile İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olacak.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :